(6kB) (7kB)
Internetowy serwis Wychowanków, Pedagogów i Uczniów
I LO i Gimnazjum im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Absolwenci

Lista Absolwentów

Wpisz Nazwisko lub Rocznik i naciśnij Enter
Wielokrotne, bardziej rozbudowane szukanie
- naciśnij CTRL+F

1919

 
Grzelachowski Marian
Nowicki Tomasz
Schulz Hieronim

1920

 
Czubiński Zdzisław
Dembiński Leon
Modrzejewski Alfons
Zdziembowski Maksymilian

1921

 
Barlik Alfred
Bronicki Czesław
Brzeski Zdzisław
Buchwald Stanisław
Chojecki Stefan
Czekajło Władysław
Droste Bolesław
Duczmal Alfons
Dynowicz Włodzimierz
Górny Alojzy
Grabowski Stanisław
Granatowicz Józef
Grześkowiak Tadeusz
Hoffmann Ludwik
Janik Edward
Kamiński Feliks
Kelus Aleksander
Kluczyński Jan
Kopa Tadeusz
Kossobudzki Stanisław
Krauze Marian
Krauze Stanisław
Krzeszkiewicz Stanisław
Kurnatowski Aleksander
Kurnatowski Hubert
Kurnatowski Adam
Leitgeber Jerzy
Lorenczewski Alfred
Łukaszyk Edmund
Łukomski Jan
Łyskowski Edmund
Magdziński Bogumił
Markowski Stefan
Mentkowski Henryk
Metelski Zygmunt
Mierzejewski Ludwik
Miodowicz Konstanty
Misterski Zygmunt
Naleszkiewicz Jarosław
Olszewski Maksymilian
Paul Mieczysław
Pąkciński Feliks
Płaczek Stanisław
Połczyński Maciej Janta
Prange Franciszek
Rosner Julian
Ryński Konstanty
Sauer Zenon
Skowroński Wojciech
Sławski Jerzy
Spychała Walerian
Spychałowicz Edmund
Stawiński Mieczysław
Stefaniak Stanisław
Stiller Alfons
Sworowski Tomasz
Szamborski Stanisław
Śmigielski Stefan
Teleżyński Alojzy
Torczewski Marian
Wardyński Roman
Wrzyszczyński Bogdan

1922

 
Andruszewski Wacław
Begale Alfons
Bieńkowski Wincenty
Chmielewski Władysław
Cichowski Jan
Dembiński Bogumił
Dominiczek Mieczysław
Dworczak Władysław
Ellmann Marian
Fasiecki Juliusz
Formanowicz Marcin
Glęsk Teodor
Golski Tadeusz
Górecki Feliks
Janicki Wacław
Jesse Henryk
Kajkowski Zbigniew
Kaźmierczyk Stanisław
Kniał Zygmunt
Kołodziejczak Boguchwał
Korczyński Alfred
Kościelski Stanisław
Lewandowski Antoni
Lisiecki Aleksy
Litwiński Jerzy
Lompa Bronisław
Łasiński Zbigniew
Łopiński Florian
Łuczko Konstanty
Łuczyński Witold
Małachowski Marian
Melosik Feliks
Paszewski Adam
Prejbisz Stanisław
Przybyłowicz Stanisław
Radzisiewski Zbigniew
Rakowski Wiesław
Rogulski Michał
Rychłowski Lucjan
Rzepczyński Witold
Schmidt Wacław
Słatwiński Jan Kanty
Sobański Stanisław
Staniewski Witold
Stasiński Zbigniew
Stefański Tadeusz
Stybierski Wiktor
Szukale Medard
Szyper Ksawery
Twardowski Juliusz
Walczak Bronisław
Waleryel Feliks
Wąchalski Bolesław
Willaume Juliusz
Wybieralski Władysław
Wyszyński Zygmunt
Zakrzewski Kazimierz
Zeyland Marian
Żółtowski Marceli
Żółtowski Franciszek

1923

 
Adamczak Witold
Banaszak Dominik
Bensch Henryk
Bertrand Edward
Buczkowski Wacław
Chudziński Michał
Cichy Stanisław
Czaplicki Marian
Dals Teofil
Danielak Wiktor
Danielewski Roman
Dobrzycki Stanisław
Fiebig Alfred
Fixa Janusz
Gorecki Zbigniew
Gorzyński Klemens
Górski Janusz
Grabowski Lubomir
Hajdasz Edward
Janiszewski Czesław
Jankowiak Józef
Kaczmarek Konrad
Karczewski Kazimierz
Kęszycki Zygmunt
Kliszczyński Stefan
Klonowski Franciszek
Kopa Kazimierz
Kosmowski Bernard
Kossobudzki Antoni
Krakowiecki Stefan
Krantz Adam
Krzymiński Walerian
Kuczewski Henryk
Kurpisz Maksymilian
Łobiński Zbigniew
Maćkowiak Brunon
Maćkowiak Florian
Michałowski Stanisław
Mielżyński Adam
Niewiadomski Stanisław
Pawliński Marian
Pluciński Felicjan
Roth Ludwik
Stachowiak Teofil
Stryczyński Bogdan
Szcześniewski Witold
Szembel Bohdan
Szulczewski Stanisław
Szułdrzyński Jan
Szybowicz Tadeusz
Śmigielski Władysław
Świda Edward
Świderski Leonard
Thomas Karol
Tilgner Damazy
Tilgner Wiktor
Totkacz Józef
Trzciński Witold
Weber Adam
Wegenke Kazimierz
Wendlandt Józef
Wiatrolik Janusz
Wojtkowski Tadeusz
Wybieralski Alfons
Wysocki Zenon
Żółtowski Józef

1924

 
Artymiński Stanisław
Bober Kazimierz
Broekere Wiesław
Bülow Konstanty
Busza Stefan
Chmarzyński Gwidon
Chybki Adam
Cynka Henryk
Dąbrowski Paweł
Goławski Edmund
Gołębowski Wiesław
Graeve Władysław
Jezierny Franciszek
Kasprowicz Marian
Kłodnicki Tadeusz
Korczyński Edward
Kucner Stanisław
Leszner Janusz
Mager Czesław
Maniewski Jerzy
Maszner Wiktor
Merz Włodzimierz
Miądowicz Bogdan
Mielżyński-Kurnatowski J.
Müller Maksymilian
Musiał Edward
Narkiewicz-Jodko Stanisław
Noah Mieczysław
Ośmiałowski Zygmunt
Palutke Brunon
Senftleben Alfons
Stoiński Jan
Stryczyński Marian
Trzebiatowski Włodzimierz
Tundak Witold
Tybiszewski Leonard
Uroiński Kazimierz
Wierzchowski Edmund
Wierzejewski Zbigniew
Wojanowski Zenon
Zakrzewski Zygmunt
Załachowski Wiktor
Zawadzki Bogdan

1925

 
Bartkowiak Zygmunt
Bojarski Stanisław
Chrzanowski Rościsław
Danielewicz Walenty
Drwęski Antoni
Dworzaczek Włodzimierz
Dyllick Kazimierz
Dzięciołowski Włodzimierz
Fabiś Jan
Goncerzewicz Julian
Graeve Aleksander
Jandy Tadeusz
Janke Wacław
Jaśkowiak Franciszek
Kaczmarek Wojciech
Kalawski Marian
Karpiński Florian
Kawecki Karol
Kaźmierski Tadeusz
Kęszycki Karol
Kotliński Witold
Krauss Janusz
Królikowski Edmund
Kucner Tadeusz
Labedyński Stefan
Latinek Zbigniew
Leszner Zdzisław
Maciejewski Kazimierz
Mikołajewski Marian
Modrzejewski Feliks
Narkiewicz-Jodko Janusz
Niewiadomski Maksymilian
Nowicki Romuald
Nowiński Lucjan
Okoniewski Marian
Pawliczak Maksymilian
Piekarski Tadeusz
Pietrzak Stanisław
Podemski Henryk
Radoła Józef
Rajowski Maksymilian
Rogulski Antoni
Sałaciński Zbigniew
Siciński Janusz
Stronczyński Witold
Trauczyński Tadeusz
Troczyński Konstanty
Węgiel Kazimierz
Wojciechowski Jan

1926

 
Antoniewicz Bogdan
Borowski Andrzej
Breza Tadeusz
Cwojdziński Napoleon
Dembiński Tadeusz
Gielnik Edmund
Grodzki Mieczysław
Jacek Czesław
Jastrzębski Mieczysław
Kasprowicz Jakub
Łasiński Leszek
Magdziński Kazimierz
Maniewski Bernard
Marcinkowski Stefan
Matyszczek Antoni
Mosiński Maksymilian
Nowakowski Władysław
Optołowicz Bronisław
Piekarski Mieczysław
Przybylski Dionizy
Rakowski Henryk
Rubieński Władysław
Schmidt Stanisław
Schubert Maksymilian
Sitowski Zygmunt
Smólski Julian
Smólski Kazimierz
Smyczyński Lubomir
Stanny Marian
Szułdrzyński Mieczysław
Szułdrzyński Tadeusz
Szuman Witold
Szymański Kazimierz
Trzciński Władysław
Ważbiński Edward
Witkowski Aleksander
Zajączkowski Władysław
Zakrzewski Aleksander

1927

 
Andrzejewski Bogdan
Bielerzewski Alfred
Bogacki Teodor
Brodziak Marian
Chmielewski Eugeniusz
Dyllick Roman
Formański Jerzy
Frankowski Edmund
Godula Czesław
Gregorowicz Julian
Jaglarz Jerzy
Jarociński Jerzy
Jezierski Teodor
Juszczak Feliks
Kapuściński Witold
Kasznica Stanisław
Koszewski Zdzisław
Kotliński Ksawery
Kowalski Roman
Krzyżaniak Teofil
Kurzawa Henryk
Łukomski Alfred
Łukowski Witold
Łysiak Zdzisław
Magiera Kazimierz
Markiewicz Henryk
May Maksymilian
Mielżyński Mieczysław
Mroczkowski Zbigniew
Muszyński Adam
Niewiadomski Alfred
Niklewski Marian
Nowak Leon
Paluszyński Marian
Pągowski Tadeusz
Polański Maximus
Polański Roman
Porankiewicz Jan
Sajdak Jan
Smolarek Florian
Smosarski Mirosław
Sokołowski Jan
Sokołowski Tadeusz
Sznarbachowski Jerzy
Szrejber Jan
Świerzyński Kazimierz
Ulatowski Jan
Ważbiński Bogusław
Węgiel Adam
Witkowski Roman
Wlekliński Adam
Wnęk Mieczysław
Wojciechowski Edwin
Woźnicki Marian
Wujec Wiktor
Żukowski Andrzej

1928

 
Bartkiewicz Teodor
Beisert Alfons
Bielecki Antoni
Błażek Tadeusz
Charłampowicz Zdzisław
Choynowski Mieczysław
Dąbrowski Stefan
Eggert Józef
Flatau Kazimierz
Formański Marceli
Gałązka Leon
Gawlas Stanisław
Karaśkiewicz Alfons
Kiedacz Zbigniew
Kleczkowski Andrzej
Kocent Tadeusz
Koperski Wiktor
Kordylewski Wacław
Koźlicki Kazimierz
Królikowski Zygmunt
Kruppik Edmund
Kucharski Jarosław
Kujanek Gerard
Kula Stefan
Laskowski Lech
Maciejewski Roman
Matczyński Antoni
Meder Stefan
Mieczkowski Edward
Mielżyński Andrzej
Muszyński Stanisław
Nowakowski Florian
Nowicki Kazimierz
Nowicki Tadeusz
Pluciński Janusz
Preyss-Waldorff Jerzy
Proniewski Jerzy
Proniewski Ryszard
Rychlicki Florian
Rzaniak Józef
Senftleben Karol
Serafinowski Władysław
Sikorski Kazimierz
Skrzydłowski Zygmunt
Sobolewski Alfons
Subera Leonard
Szmidt Zbigniew
Szperkowski Cyryl
Szymaniak Czesław
Śmigaj Jerzy
Tundak Edmund
Tylman Jerzy
Woźniak Alfons
Wroński Antoni
Wroński Józef
Zaremba Piotr
Zieliński Klemens

1929

 
Browiński Czesław
Budnikowski Bogdan
Etter Tadeusz
Freudenreich Władysław
Gadziński Wiktor
Górkiewicz Alfred
Kaczmarczyk Zdzisław
Knij Jerzy
Koczorowski Franciszek
Koczorowski Tadeusz
Koller Witold
Krenz Witold
Krygicz Ryszard
Kujawa Joahim
Maciejewski Józef
Magiera Zbigniew
Manthey Ulryk
Mańkowski Władysław
Mikołajczak Paweł
Muszyński Witold
Neterowicz Witalis
Nowowiejski Feliks
Parczewski Tadeusz
Patrzykont Jerzy
Petliński Henryk
Piotrowski Bogdan
Robota Zbigniew
Rosada Henryk
Skoroszewski Stanisław
Sosnowski Kirył
Spławski Celestyn
Szkudlarz Stanisław
Sztark Jerzy
Szulczewski Włodzimierz
Śmidowicz Zbigniew
Wilhelmi Konrad
Wiśniewski Wiktor
Wyrzykowski Zygmunt
Zakrzewski Gustaw
Żółtowski Jerzy

1930

 
Antoszewski Lech
Au Andrzej Teodor
Bartkowiak Edmund
Bojarski Kazimierz
Brykczyński Bogdan
Ciemnoczołowski Wilhelm
Dostatni Wojciech
Drwęski Jerzy
Firlik Adam
Gościmski Antoni
Grabianka Kazimierz
Homan Jan
Jezierski Tadeusz
Jurga Wacław
Karolewski Marian
Kasznica Jan
Koehler Andrzej
Konieczny Zygmunt
Koźlicki Zdzisław
Kukułka Marian
Littchen Gerhard
Maniewski Augustyn
Marweg Bożydar
Morski Henryk
Nadobnik Kazimierz
Niedźwiedziński Zbigniew
Nowakowski Zygmunt
Nowakowski Zygmunt
Pisarzewski Henryk
Pospieszalski Antoni
Przykucki Dionizy
Repeta Bogusław
Sitko Antoni
Sitko Tadeusz
Słomski Jan
Słotwiński Bronisław
Śmigaj Radosław
Taylor Leon
Wlekliński Marian
Woźny Józef
Wróblewski Aleksander

1931

 
Au Jan
Bartoszewski Hieronim
Borowicz Zbigniew
Brabdt Herbert
Bukowiecki Ignacy
Cieślewicz Jan
Czerniejewski Gustaw
Dubas Zbigniew
Estreich Gustaw
Gostomski Jan
Grodzicki Michał
Hauser Edmund
Hübner Stefan
Illasiewicz Tadeusz
Janowski Adam
Jarczewski Mieczysław
Jezierski Artur
Kanikowski Czesław
Karwowski Lech
Kasprzak Olech
Kęszycki Antoni
Klafkowski Alfons
Klekotta Edmund
Koehler Stanisław
Krajewski Zbigniew
Kurkiewicz Tadeusz
Kurowski Jerzy
Laskowski Zbigniew
Leonhard Wolfgang
Moszczeński Władysław
Müllauer Paweł
Niklewski Bronisław
Nowacki Roman
Nowak Feliks
Nowakowski Zygmunt
Nowicki Michał
Piechocki Jerzy
Pospischil Jerzy
Sajdak Stefan
Sendys Krzysztof
Szczepanowski Zbigniew
Szczęsny Konrad
Trzciński Tadeusz
Ulewski Jerzy
Weselik Witold
Wieczorek Marian
Wilk Leon
Wilkoński Przemysław
Wlazło Zygmunt
Wójcik Tadeusz

1932

 
Ankiewicz Stefan
Antkowski Ferdynand
Bartz Jan
Bednarski Franciszek
Błachowski Roman
Błażek Adam
Borowicz Konrad
Borówka Teodor
Bukowski Lucjan
Chalicki Konstanty
Chełmicki Olgierd
Czernecki Stefan
Dybski Kazimierz
Dziarnowski Alfons
Frąckowiak Franciszek
Górniak Zdzisław
Grześkowiak Tomasz
Gumkowski Jan
Jakubowski Jan
Kaeppele Herman
Karwowski Sylwester
Kaseja Stanisław
Kleczkowski Hieronim
Kokociński Longin
Kostrzewski Zbigniew
Kowalewski Zygmunt
Kozłowski Tomasz
Krenz Tadeusz
Kryński Stefan
Krzyżan Zdzisław
Krzyżaniak Zbigniew
Kuczyński Zygmunt
Langner Szczepan
Majewski Wiesław
Malinowski Tadeusz
Mandel Henryk
Michałowski Tytus
Mikołajczak Feliks
Molik Jan
Myszak Józef
Nosal Tadeusz
Padlewski Jerzy
Padlewski Roman
Patrzykont Zbigniew
Pawlak Brunon
Pawlarczyk Władysław
Piekarczyk Michał
Pieszek Rudolf
Pracel Edward
Ranus Sylwester
Rozmiarek Edward
Rusinek Roman
Ruszczyński Stefan
Rzaniak Kazimierz
Staniszewski Leon
Stein Mieczysław
Stępkowski Władysław
Szuszkiewicz Witold
Szymanek Zdzisław
Ścisłowski Witold
Tokarski Edwin
Walachowski Wacław
Walczyński Roman
Waszkiewicz Antoni
Wegenke Albin
Weyman Stefan
Włodarski Jerzy
Zydorowicz Zygmunt

1933

 
Bensch Leonard
Bzyl Henryk
Dakowski Aleksander
Dobecki Marian
Dobrogowski Karol
Dux Kazimierz
Górny Maksymilian
Grodzicki Witold
Ilnicki Włodzimierz
Kapczyński Zbisław
Kasprowicz Zbigniew
Kornicki Marian
Kościelski Kazimierz
Kręglewski Zbigniew
Krobski Zygmunt
Kropidłowski Bogusław
Krzyżanowski Stefan
Łukomski Edmund
Łyczywek Roman
Mielcarek Józef
Modelski Zygmunt
Morawski Stefan
Müllauer Jerzy
Napierała Marian
Nowicki Marian
Nowicki Tadeusz
Otmianowski Zbigniew
Pielatowski Kazimierz
Ratajczak Witold
Skałkowski Tadeusz
Stein Kazimierz
Stelmachowski Zbigniew
Stępkowski Józef
Szczepanowski Witold
Śmigielski Jarosław
Wahl Bernard
Waliszewski Janusz
Wierczyński Lesław
Włodarski Lech
Włodarski Zbigniew
Wójcik Witold
Wróblewski Tadeusz
Zabrzoski Kazimierz
Zaremba Paweł
Żółtowski Michał

1934

 
Anioła Michał
Bąkowski Zbigniew
Bibrowicz Henryk
Brandt Agenor
Bresiński Bolesław
Brunelli Gustaw
Bukowski Teodor
Cieślewicz Franciszek
Dobrowolski Władysław
Dobrzycki Jan
Dux Władysław
Englich Bogdan
Fertsch Edward
Gedymin Jerzy
Gedymin Włodzimierz
Gliwa Ludwik
Głowacki Witold
Gołębowski Zbigniew
Grabiński Janusz
Gruszka Henryk
Grzybowski Lech
Guzy Jan
Huciński Edmund
Jakubski Roman
Jaszyk Stanisław
Kachlicki Henryk
Klafkowski Zenon
Kołecki Edmund
Kowalski Zbigniew
Kuberka Władysław
Kujawa Teodor
Kwieciński Alfons
Machalla Zefiryn
Matuszewski Maksymilian
Mączyński Bogusław
Morawski Stanisław
Musil Karol
Musil Wilhelm
Nitecki Roman
Olasek Jan
Paryzek Edmund
Piosik Eberhard
Pospieszalski Stanisław
Przybylski Marian
Rejman Janusz
Rzepczyński Alfons
Serwo Ireneusz
Siekierczak Jan
Stein Leon
Szczepaniak Józef
Szczepkowski Józef
Śmigaj Józef
Trzciński Jan
Wijdowski Joachim
Witosławski Leon
Woiński Zbigniew

1935

 
Artymowski Zbigniew
Bach-Żelewski Guido
Banaszkiewicz Władysław
Bączyk Stefan
Biedziński Jan
Borchardt Włodzimierz
Borówka Bronisław
Buderawski Tadeusz
Dąbrowski Stanisław
Degler Juliusz
Dolinko Walenty
Drwęski Adam
Gedymin Zygmunt
Hahn Józef
Hoffmann Marian
Jaroszewski Marian
Jaworski Jan
Jewasiński Witold
Jezierski Antoni
Karasiński Jerzy
Kluj Józef
Knothe Jerzy
Kostrzewski Bogdan
Krąkowski Bogdan
Kruppik Adam
Kubicki Stefan
Łabendziński Janusz
Łuczak Józef
Maćkowiak Henryk
Michałowski Sławosz
Mozolewski Stefan
Namysł Jan
Norek Henryk
Nowacki Marian
Olgelbrand Tadeusz
Piekarczyk Kazimierz
Płotkowiak Józef
Słotwiński Karol
Sokołowski Franciszek
Thiel Tadeusz
Turowski Roman
Walczyński Feliks
Wieczorek Benedykt
Wiznerowicz Stefan
Wójciak Tadeusz

1936

 
Andrzejewski Jan
Balwiński Józef
Bansch Stefan
Bulsiewicz Stanisław
Cieciorski Włodzimierz
Dolatta Stefan
Engel Jerzy
Etter Bogdan
Firlik Sylwester
Ginther Antoni
Haszkiewicz Mieczysław
Ignaszewski Adam
Jesionowski Zygmunt
Kantorek Zdzisław
Kierski Jan
Kryłowicz Bogdan
Laskowski Jan Sławomir
Leja Antoni
Leyk Maksymilian
Lutostański Jerzy
Lutostański Jerzy
Małłek Aleksander
Matulewicz Jan
Milewski Adam
Modelski Izydor
Muszyński Zbigniew
Nowak Kazimierz
Nowak Przemysław
Nowak Józef
Nowakowski Witold
Nowowiejski Kazimierz
Olejniczak Marian
Piekarczyk Tadeusz
Piszczek Franciszek
Ragan Mieczysław
Rudner Leon
Schultz Jarogniew
Siemasz Zbigniew
Sołyga Henryk
Sulikowski Maksymilian
Szczepanowski Janusz
Tomaszewski Adam
Tomaszewski Władysław
Tworowski Edward
Tyczewski Leonard
Witkowski Feliks
Wojanowski Józef
Wojciechowski Mieczysław
Wowczak Stefan
Żółtowski Juliusz

1937

 
Bączkowski Witold
Bruździński Witold
Bucholc Zdzisław
Burda Stanisław
Ceglewski Bernard
Czunikin-Krasowicki Jerzy
Dobrowolski Zygmunt
Fołdziński Włodzimierz
Grocz Bolesław
Grudziński Julian
Jaworski Fryderyk
Kachlicki Zdzisław
Kapłański Adam
Konieczny Mieczysław
Korcz Zbigniew
Koszutski Alfred
Kowalski Lech
Król Sławomir
Kuczyk Jerzy
Kurlandt Gerard
Łaszewski Kazmierz
Maj Antoni Bolesław
Nowacki Mieczysław
Okoniewski Bogdan
Palacz Jan
Paszkiet Marcin
Paszkowski Jerzy
Poleski Bogdan
Rozmiarek Tadeusz
Rutkowski Edmund
Schiller Tadeusz
Schramm Ryszard Wiktor
Suszko Roman
Szuman Władysław
Szyfter Witold
Urbanik Jan
Wilczewski Tomasz
Zborowski Bolesław
Żółtowski Alfred

1938

 
Banaszkiewicz Aleksander
Biedziński Stefan
Bogacki Bolesław
Borsukiewicz Stefan
Dobrowolski Marian
Durzyński Henryk
Dutkiewicz Andrzej
Freudenreich Zbigniew
Ginther Henryk
Ginther Józef
Günther Witold
Guttry Jerzy
Iłowiecki Jerzy
Jarociński Mieczysław
Jaślar Mieczysław
Jax Janusz
Kaczmarczyk Wiesław
Kaleński Leszek
Kopeć Antoni
Kowalski Kazimierz
Krzyżaniak Stanisław
Kwieciński Tadeusz
Latawiec Kazimierz
Leyk Fryderyk
Majer Henryk
Malicki Bolesław
Małłek Wojciech
Maruszewski Tadeusz
Nowaczyk Mieczysław
Paczkowski Przemysław
Piotrowski Adrian
Piotrowski Leszek
Przewoźny Mieczysław
Ragan Zdzisław
Romański Jerzy
Runge Lesław
Sikorski Bogdan
Słodzinka Józef
Szkolny Andrzej
Taszycki Jerzy
Tyszkiewicz Włodzimierz
Wasilewski Roman
Wasilewski Mieczysław
Wasylkiewicz Henryk
Węclewicz Mieczysław
Worsztynowicz Mieczysław
Ziętkiewicz Witold
Żarnowiecki Henryk
Żyźniewski Witold

1939

 
Adam Waldemar
Arndt Witold
Babendych Bogdan
Binkowski Mieczysław
Bogacki Edward
Brandt Nikodem
Chojnacki Dionizy
Cybulski Bogdan
Cybulski Jerzy
Dolewski Juliusz
Drygalski Henryk
Gałecki Jędrzej
Geyer Jerzy
Gulczyński Henryk
Jaworowicz Wojciech
Jesionowski Witold
Kamza Tadeusz
Karolewski Tadeusz
Kokczyński Jerzy
Kostrzewski Kazimierz
Krzyżanek Henryk
Krzyżaniak Henryk
Krzyżaniak Janusz
Kucharski Jan
Lewandowski Stanisław
Łabendziński Stanisław
Majchrzak Mieczysław
Mikołajczak Julian
Molski Zenon Musil Roman
Nowaczyk Zygmunt
Pawlak Janusz
Pawłowski Przemysław
Pieprzyk Józef
Pilarski Walerian
Podrzycki Czesław
Primke Henryk
Przygodzki Aleksander
Rybicki Edmund
Schlinke Józef
Schoeneich Witold
Schubert Edward
Siekierski Antoni
Słaboszewicz Janusz
Słaboszewicz Kazimierz
Sobociński Zygmunt
Struś Stanisław
Stysiak Leon
Sulkowski Ryszard
Szyfter Henryk
Ścisłowski Franciszek
Tyszkiewicz Zdzisław
Usarz Tadeusz
Wajnert Zdzisław
Walkowiak Józef
Wągrowiecki Józef
Wicenciak Stanisław
Ziółkowski Wolfgang

1919 - 1939

287 uczniów ukończyło szkołę w trybie eksternistycznym w latach 1919-1939
 

1945

 
Bartkowiak Kazimierz
Bartlewicz Tadeusz
Błaszyk Henryk
Bramiński Marian
Burlaga Czesław
Certner Marian
Czosnowski Alfred
Droszcz Bogusław
Elbanowski Janusz
Fenikowski Franciszek
Fieback Jan
Golenia Antoni
Grembowicz Tadeusz
Hańczewski Marian
Janczak Jacek
Janczak Jarogniew
Janowski Marian
Jaskowski Tadeusz
Kaminski Alfred
Kaźmierowski Stefan
Kempiński Stanisław
Kortylewski Leonard
Leśna Helena
Lipowicz Marian
Lutelman Leszek
Małłek Tomasz
Marciniak Tadeusz
May Wiktor
Michałowicz Sławomir
Mindak Henryk
Młodecki Stefan
Niedzielski Zbigniew
Nowacki Edward
Nowak Bogdan
Piechocki Zygmunt
Piechota Antoni
Piechowiak Kazimierz
Rempulski Andrzej
Sałach Mieczysław
Sibilski Marian
Skwierczyński Stefan
Sobański Łucjan
Stroiński Marian
Swornowski Lech
Sworowski Bogdan
Tatarski Antoni
Tatarski Jan
Tomaszewski Stanisław
Wichliński Stefan
Wlazło Jan
Woyczyński Jerzy Stefan
Woźnicki Andrzej
Wrociński Tadeusz
Zgaiński Jan
Zgorzalewicz Tadeusz
Zgorzelak Florian

1946

 
Andrzejewski Jerzy
Balbierz Henryk
Bartkowiak Zygmunt
Bartlewicz Stanisław
Bieliński Marian
Bielorzewski Zenon
Błaszczyński Jerzy
Bryl Marian
Czapiewski Stanisław
Czerwiński Antoni
Domicz Zbigniew
Dziewolski Ludwik
Ewert-Krzemieniewski Stanisław
Fołdziński Henryk
Frydel Stanisław
Gajewski Stefan
Gajewski Zdzisław
Gałkowski Andrzej
Górecki Henryk
Grunwald Wiktor
Hadyński Dionizy
Hajduk Jerzy
Herra Teodor
Jankowski Joachim
Jaroszewski Jerzy
Jaśkowski January
Jenek Bogdan
Kachlicki Jerzy
Kaczmarek Henryk
Kargol Juliusz
Kaźmierczak Zygmunt
Kaźmierowski Marian
Kempa Czesław
Klapczyński Włodzimierz
Koput Mieczysław
Korzański Bogdan
Kostyrko Marek
Kowalczyk Jerzy
Kowalczyk Tadeusz
Kozioł Marian
Kruszka Florian
Kudła Wiesław
Lasik Henryk
Lasota-Foksowicz Tadeusz
Lorenz Janusz
Łukomski Stanisław
Łyko Ignacy
Magowski Leszek
Makała Aleksander
Matecki Jerzy
Matuszak Zbigniew
Michalak Zbigniew
Michalski Alfons
Mikołajewski Jerzy
Młodecki Jarosław
Młokosiewicz Jerzy
Mroczkowski Stanisław
Musiał Mirosław
Nowak Bronisław
Nowak Lech
Nowicki Stanisław
Paluszkiewicz Bogdan
Paterek Stefan
Pawłowski Zbigniew
Pietrzak Stanisław
Płoszewski Alfons
Połczyński Marceli
Porzycki Wiesław
Potrawiak Bolesław
Prymka Alfons
Przybysz Janusz
Reimann Zbigniew
Rosiński Aleksander
Rost Edmund
Rzepka Edmund
Schulz Witold
Seelieb Leon
Siekierski Antoni
Sobkowski Władysław
Sołtysik Zdzisław
Sopala Jan
Spaczyński Ryszard
Spyra Celestyn
Stam Leszek
Strojny Marian
Strzódka Tadeusz
Strzyż Mieczysław
Stuligrosz Stefan
Subczyński Janusz
Suwalski Witold
Szajkowski Jerzy
Szułczyk Zygmunt
Szwab Tadeusz
Szwabe Wacław
Szydłowski Zbigniew
Szykor Jerzy
Szymaniak Nikodem
Szymanowski Kornel
Świgoń Eugeniusz
Talarowski Adam
Tomaszewski Stanisław
Trawiński Tadeusz
Tylewski Tadeusz
Wachowiak Zbigniew
Walenczak Zygmunt
Waligórski Henryk
Waniorek Alfred
Wasik Henryk
Wciórka Jerzy
Weiss Andrzej
Węcławski Marek
Wierzbicki Władysław
Winkel Zygmunt
Wojtkowiak Franciszek
Wolski Mieczysław
Wróbel Andrzej
Wyszogrodzki Michał
Zalewski Alfons
Zamorski Stanisław
Zieliński Marian
Żmójdzin Andrzej

1947

 
Adamczak Jerzy
Adamiak Mieczysław
Adamski Zefiryn
Adamski Tadeusz
Baczyński Czesław
Bajer Zdzisław
Bystry Aleksander
Deierling Marian
Drapiewski Tadeusz
Dyderski Janusz
Fenrych Stanisław
Fenrych Władysław
Fintzel Jerzy
Fołdziński Wacław
Frąckowiak Alfred
Frydrychowicz Jerzy
Golski Stanisław
Górny Antoni
Grala Marian
Gryska Zbigniew
Hoffmann Bogusław
Hoffmann Jerzy
Jakubowski Zygmunt
Jandy Ferdynand
Jazgar Bogusław
Jurdziak Bogdan
Karasiewicz Jerzy
Kiełbasiewicz Adam
Kieszkowski Jerzy
Klatkiewicz Zygmunt
Kostrzyński Jan
Kranz Stanisław
Kuberski Czesław
Kuryłło Jan
Kwaśniewski Benon
Maćkowiak Marian
Maturski Zbyszko
Mazurek Romuald
Michalski Ludwik
Mielcarski Czesław
Mikołajewski Włodzimierz
Mikuła Tadeusz
Mizera Henryk
Nowacki Rus
Paluszkiewicz Zbigniew
Parzyński Mieczysław
Patelski Jerzy
Perz Stanisław
Piechowiak Alojzy
Piotrowski Bogdan
Posadzy Wiesław
Postawa Jan
Rankowski Janusz
Ritter Jerzy
Rochowiak Idzi
Rohrbach Marian
Rosiak Zbigniew
Schmidt Zygmunt
Schmidt Tadeusz
Seidel Tadeusz
Serba Julian
Skrzyński Wiesław
Skrzypek Roman
Sobczak Zenon
Stefaniak Marian
Szczeblowski Jerzy
Szczepański Tadeusz
Szczepecki Wiktor
Szeib Jan
Szyfter Zygmunt
Szymczak Wacław
Trawiński Józef
Wierzchowski Jerzy
Wiewióra Bolesław
Wnuk Edward
Wojciechowski Mieczysław
Źwierzyński Jan
Żalik Marian
Żuk Aleksander

1948

 
Adamczak Kazimierz
Andrzejczak Zenon
Banach Henryk
Banaszyńska
Zofia
Bąkowski Aleksander
Borowiak Feliks
Brauze Zenon
Brukwicki Andrzej
Brzozowski Jerzy
Caliński Tadeusz
Chełkowski August
Ciężka Maria
Ciszewski Bogdan
Cybertowicz Józef
Czajka Bogdan
Ćwirko-Godycki Remigiusz
Dembiński Bogusław
Deska Zenon
Drogowska Aleksandra
Dzik Włodzimierz
Dzik Julian
Fener Zbigniew
Flanc Barbara
Frydrychowicz Halina
Gardo Ryszard
Gruszczyński Józef
Gryglewski Jerzy
Horała Jerzy
Ignaszak Andrzej
Jankowski Andrzej
Jezierski Jan
Kandefer Krystyna
Kannchen Czesław
Klause Leszek
Kłaczyński Rafał
Knast Krystyna
Kobylińska Zofia
Kowalewski Leon
Kozłowski Jerzy
Krasnodębska Teresa
Krawczyk Jerzy
Krotoski Kazimierz
Krych Zygmunt
Leśniewski Henryk
Lis Stanisław
Łączkowska Maria
Maciejak Jerzy
Malczyk Zbigniew
Marcinkowski Stefan
Mikołajczyk Janusz
Mikołajewski Benedykt
Mikołajski Bogusław
Młokosiewicz Lidia
Moenke Bogumił
Musiał Jerzy
Muszyński Włodzimierz
Muszyński Stanisław
Niezgodzki Lech
Nowak Bogdan
Nowakowski Jerzy
Olszewski Eugeniusz
Orłowski Ferdynand
Osiński Jerzy
Pałubicki Romuald
Pasławski Włodzimierz
Pawlicki Eugeniusz
Podbiera Bogusław
Podemski Stanisław
Połczyński Jerzy
Przybył Włodzimierz
Przysiecki Andrzej
Przystański Karol
Puciński Marian
Radecki Jerzy
Ratajczak Henryk
Ratajczak Irena
Ratajski Henryk
Rebelka Lubomira
Rozbicki Jerzy
Schabowska Leokadia
Skorupski Cyryl
Skrzypiński Jerzy
Sobczak Janusz
Sobczak Jerzy
Sobczak Florian
Sobkowiak Adam
Soś Bogdan
Spież Danuta
Sroka Mieczysław
Starkowski Henryk
Starosta Helena
Stolpe Jan
Suwalski Zbigniew
Szydłowska Urszula
Szymczyk Stefan
Szymendera Lech
Szymendera Janusz
Szymkowiak Jerzy
Śliwiński Bolesław
Śmiglak Ryszard
Thimm Zygmunt
Tomaszewski Jan
Tomczyk Henryk
Wasilewski Jerzy
Węglewski Józef
Witkowski Michał
Witkowski Rafał
Wojtkowiak Mieczysław
Wróblewski Andrzej
Wrześniacki Henryk
Wyrwa Marceli
Zbączyniak Stanisław
Zboroń Ryszard
Ziętkiewicz Zdzisław
Zywert Juliusz
Żurawski Michał
Żynda Marian

1949

 
Adamiak Hieronim
Adamski Alojzy
Balcerzak Jerzy
Chmielewski Stanisław
Chmieliński Janusz
Chyliński Eugeniusz
Cichy Marian
Czosnowski Włodzimierz
Ehaust Zygmunt
Falkowski Andrzej
Fojud Janusz
Gajdziński Jarosław
Gajdziński Witold
Gielo Jan
Góralczyk Rajmund
Górny Jan
Gruszczyński Walerian
Gruszczyński Lech
Gryzka Zdzisław
Handschuh Karol
Hoffa Stefan
Jędrzejczak Wojciech
Jopp Stanisław
Józefczyk Tadeusz
Konopka Jan
Krasiński Zdzisław
Krysztofiak Bogdan
Kucewicz Andrzej
Kulczyński Jerzy
Kulikowski Mieczysław
Łajp Bogumił
Łupaczyński Włodzimierz
Miński Józef
Organiściak Arkadiusz
Osuchowski Bogusław
Piechocki Władysław
Pietrowski Henryk
Rybacki Jan
Skrzecz Włodzimierz
Skubiszewski Piotr
Sokołowski Stanisław
Szajkowski Janusz
Szemis Witold
Szenic Jerzy
Szwej Mieczysław
Talarczyk Lech
Tyc Jerzy
Unruch Romuald
Wacławik Wiesław
Wietrzykowski Jerzy
Wiśniewski Zygmunt
Witoszyński Sławomir
Wróbel Feliks
Wyganowski Zygmunt
Zara Zygmunt

1950

 
Baranowski Ewaryst
Baranowski Grzegorz
Barański Bogusław
Bernard Zbigniew
Biegański Zygmunt
Borsa Tadeusz,Jan
Chmielewski Adam
Cichy Ryszard
Cysewski Hubert
Danecki Ryszard, Marian
Darna Zdzisław
Darna Marian
Dembiński Bolesław
Deskur Kazimierz
Duszyński Wojciech
Fechner Bogdan
Frankowski Bohdan
Ganowicz Ryszard
Gąsiorowski Antoni
Gąsiorowski Stefan
Górski Edmund
Gruszczyński Alfred
Gruszczyński Leon
Juskowiak Olech
Kałowski Miron
Kaszubiak Henryk
Kiciak Kazimierz
Knabe Jerzy
Konopiński Lech
Krasiński Andrzej
Kraszewski Andrzej
Krause Jan
Kujawski Maciej
Leśny Aleksander
Lutomski Jerzy
Łuczyński Zdzisław
Michałowicz Janusz
Mielec Czesław
Mierzyński Andrzej
Morkowski Janusz
Mrozikiewicz Aleksander
Nawrocki Tadeusz
Nowacki Zbigniew
Nowak Adam
Pawlęty Tadeusz
Perz Zygmunt
Protas Edward
Rostworowski Andrzej
Ruciński Stanisław
Rydecki Mieczysław
Rzyski Antoni
Skowroński Zenon
Sławiński Stanisław
Słoniński Jędrzej
Sosiński Eugeniusz
Stabrowski Jerzy
Stryczyński Jan
Strzałkowski Tadeusz
Suwalski Andrzej
Suwalski Roman
Szalbierz Marian
Tabaczyński Maciej
Wasilewski Zbigniew
Werc Kazimierz
Werwicki Andrzej
Wiśniewski Stefan
Wójtowicz Jerzy
Wybieralski January
Zakrzewski Hipolit
Ziemski Antoni
Ziętkiewicz Stanisław
Ziołecki Bogdan
Żok Zdzisław
Żynda Stefan

1951

 
Antoniewicz Olgierd
Babst Włodzimierz
Baczyński Alfred
Baran Zbigniew
Bączkowski Jerzy
Bąk Marek
Bernstein Edward
Bocian Eugeniusz
Bogucki Aleksander
Borczyński Andrzej
Braniecki Włodzimierz
Charoński Aleksander
Czekała Ludwik
Deręgowski Jan
Dębski Lech
Działak Edmund
Dziamski Witold
Dziatkowiak Antoni
Dziurzyński Zbigniew
Dzwonkowski Józef
Elbanowski Marian
Ferchmin Ryszard
Fęglerski Mieczysław
Filipowski Witold
Fischer Włodzimierz
Gans Andrzej
Gierdalski Jerzy
Głowacki Aleksander
Gohling Ryszard
Gorlas Włodzimierz
Grabowski Andrzej
Grzebiliszewski Jerzy
Gucki Tadeusz
Haglauer Wiktor
Hałas Andrzej
Hansz Janusz
Hohenauer Jan
Jagniątkowski Michał
Jaskulski Marian
Jeran Henryk
Jeziorkowski Andrzej
Juchniewicz Ryszard
Jurga Bolesław
Karczyński Jan
Każmierczak Andrzej
Klawitter Ryszard
Kłos Wojciech
Kolendowski Józef
Kopczyński Jerzy
Kozłowski Kazimierz
Kozłowski Zbigniew
Krawczyński Marian
Krotoski Jerzy
Kruszona Ryszard
Krzyżagórski Tadeusz
Kujawski Mieczysław
Kunicki Antoni
Latawiec Zbigniew
Laurentowski Hieronim
Libicki Jacek
Łuczak Michał
Łukaszewicz Andrzej
Łukaszewicz Norbert
Maciejewski Józef
Maliński Jan
Małecki Jerzy
Mielnik Czesław
Missol Wiesław
Mullauer Bogdan
Nowakowski Lechosław
Olejnik Kazimierz
Paciorek Zygmunt
Panowicz Andrzej
Perz Mirosław
Piasecki Eugeniusz
Piechowski Michał
Pietrzak Eugeniusz
Pietrzak Tomasz
Pobożan Ryszard
Podgórski Bogdan
Półturzycki Dżemil
Rajewicz Henryk
Rajski Aleksander
Rogaliński Jerzy
Rok Kazimierz
Ruciński Wojciech
Sarrazin Olgierd
Sawicki Sławomir
Scheffer Janusz
Sewen-Łagoda Marek
Sikorski Jerzy
Sikorski Lech
Skalmowski Wojciech
Skarżyński Andrzej
Smulikowski Witold
Sobaszek Andrzej
Sołecki Jerzy
Sołowiej Ryszard
Staszewski Ryszard
Surdyk Edmund
Sutarski Konrad
Szała Władysław
Szałaga Marian
Szczepankiewicz Juliusz
Szuba Tadeusz
Szukalski Edwin
Szweykowski Piotr
Śliwiński Tomasz
Tomawski Janusz
Tomkiewicz Augustyn
Trochimowski Andrzej
Trzeciakowski Lech
Turczyn Kazimierz
Urbański Ryszard
Wandurski Andrzej
Wojciechowski Wojciech
Wojtkowiak Dionizy
Załubski Jan
Zara Lesław
Zbijawski Przemysław
Zenkteler Maciej
Ziemiański Andrzej
Żuchowski Henryk

1952

 
Becker Wojciech
Binkowski Jerzy
Bogucki Jerzy
Brzózka Gerard
Danielak Oswald
Dybizbański Zdzisław
Gierdalski Franciszek
Grabus Jerzy
Idżkowski Przemysław
Iwicki Andrzej
Janiec Władysław
Jaśkowiak Kazimierz
Jaworski Eugeniusz
Karaśkiewicz Stanisław
Kolanowski Joachim
Konieczny Andrzej
Konieczyński Karol
Kostecki Stefan
Kośmider Andrzej
Kotelba Andrzej
Kotkowski Tomasz
Kozłowski Jan
Krasoń Andrzej
Kuhn Andrzej
Lorens Marek
Ludka Janusz
Maciołka Marian
Madajewski Włodzimierz
Masłowski Paweł
Musiał Stefan
Musidłowski Konrad
Nalepka Wojciech
Nawrot Eugeniusz
Niemczyk Bogdan
Orwat Bogusław
Pianowski Stanisław
Piotrowski Jacek
Potkański Andrzej
Ratajczak Stefan
Sytniejewski Ryszard
Szafrański Ferdynand
Szulczewski Tadeusz
Szymborski Michał
Świtoń Henryk
Taczała Kazimierz
Wachowiak Wojciech
Wardecki Stefan
Wasilkowski Adam
Włodarczak Eugeniusz
Wyremblewski Henryk
Zagalak Kazimierz
Zagalawski Ireneusz

1953

 
Adamski Marian
Andrzejewski Jacek
Balicki Andrzej
Bartel Marek
Bartol Marian
Blewąska Zdzisław
Chudziński Janusz
Ciesielski Alfred
Deja Kazimierz
Derda Tadeusz
Deręgowski Stanisław
Dobak Marek
Dutkiewicz Stanisław
Dutkiewicz Józef
Ferchmin Marek
Galant Sławomir
Gawron Fryderyk
Gątowski Brunon
Graczyński Janusz
Handschuh Marek
Jankowski Władysław
Jasielski Andrzej
Kaczmarek Janusz
Kalinowski Konstanty
Kara Zdzisław
Kołaczkowski Andrzej
Kołtoniak Dionizy
Komorowski Roman
Konieczny Zenon
Korman Eugeniusz
Kosobudzki Jan
Kossak Bogdan
Kretkowski Janusz
Krzywiec Janusz
Liberski Kazimierz
Łagoda Bogusław
Ławacz Jerzy
Łopuski Jan
Łuczak Jacek
Łuszczewski Czesław
Łytkowski Zbigniew
Maciołka Eugeniusz
Majewski Andrzej
Malicki Ireneusz
Ńitschke Antoni
Obrębski Andrzej
Obrębski Tadeusz
Olejnik Tadeusz
Pięta Stanisław
Piszczek Henryk
Popiel Marian
Przybył Stanisław
Rataj Franciszek
Rychlicki Mieczysław
Schulze Jerzy
Słaby Zbigniew
Sobisiak Tadeusz
Sokołowski Wojciech
Sopata Andrzej
Szeffler Aleksander
Szostak Janusz
Szpakowski Leszek
Szymański Andrzej
Śmigielski Radzimir
Trepiński Ryszard
Trojanowicz Roman
Urbaniak Ryszard
Wierzbiński Maciej
Witkowski Jerzy
Wojtczak Roman
Wojtkowiak Leszek
Wróblewicz Feliks
Załachowski Włodzimierz
Zarach Jerzy
Zdebich Jan
Żak Mieczysław

1954

 
Bartecki Zdzisław
Bartoszewicz Wiesław
Błażejewski Marian
Bolewicz Romuald
Cieśliński Andrzej
Czapliński Jerzy
Czepczyński Wiktor
Dera Alojzy
Firlej Zygmunt
Gąsiewski Jerzy
Jakubowski Włodzimierz
Janisch Ryszard
Kaczmarek Adam
Kaźmierczak Marian
Kien Stefan
Kmieciak Henryk
Krawulski Jerzy
Krysztofiak Antoni
Krzywania Włodzimierz
Kubiak Aleksander
Kujawa Andrzej
Machyński Jerzy
Majchrzak Marian
Majewicz Tadeusz
Majorek Bogdan
Manyś Zenon
Napierała Zbigniew
Nowak Zygmunt
Pastwa Władysław
Pawłowski Janusz
Pawłowski Fryderyk
Petryniak Eugeniusz
Piechowiak Janusz
Pietrzak Andrzej
Polaczyk Janusz
Prymka Marian
Przybylski Jerzy
Raczkowski Andrzej
Ratajczak Henryk
Ritter Ryszard
Rodziewicz Bogdan
Rynowiecki Jerzy
Sawicki Dariusz
Sioda Roman
Siudziński Stanisław
Skibiński Andrzej
Smoczkiewicz Marian
Sobaszek Grzegorz
Sobczak Romuald
Sobkowiak Jacek
Staszak Jerzy
Stenclik Marian
Stojecki Józef
Stróżyk Stanisław
Szczerecki Andrzej
Szkudliński Mieczysław
Szulc Czesław
Szymaczek Stefan
Świerczewski Dariusz
Świerczkowski Wojciech
Tarnowski Włodzimierz
Tomaszewski Władysław
Waligóra Tadeusz
Warguła Zbigniew
Weiss Adam
Wieczorek Zdzisław
Wojciechowski Grzegorz
Wołk Krzysztof
Wrzesiński Edmund
Zaus Jan
Zawadzki Janusz
Zgoła Mieczysław
Ziomek Kazimierz

1955

 
Andersz Bogdan
Andrzejewski Andrzej
Babiński Andrzej
Bogacz Jan
Buliński Edward
Chłapowski Zygmunt
Deierling Jerzy
Graj Tadeusz
Grzegorczyk Michał
Jachna Mieczysław
Jałoszyński Jerzy
Kabaciński Maciej
Kaczmarek Andrzej
Kapsa Jan
Karpiński Jan
Kiełbasiński Eugeniusz
Kiełpiński Zbigniew
Kien Wojciech
Klebba Jerzy
Kłoczowski Andrzej
Korcz Czesław
Korcz Jan
Kozaczyk Henryk
Kranc Wojciech
Kruszczyński Krzysztof
Krygier Adam
Krygowski Tadeusz
Kucner Michał
Labacki Wojciech
Lehmann Marek
Lewicki Włodzimierz
Lorek Leonard
Ludek Marian
Mager Jarosław
Maik Włodzimierz
Manikowski Władysław
Masłoń Zdzisław
Mielecki Tomasz
Mieleniak Ryszard
Minta Aleksander
Myszkier Andrzej
Nowacki Czesław
Paul Dariusz
Pauter Władysław
Pawłowski Jaunsz
Pieprzyk Tadeusz
Pihowicz Włodzimierz
Piotrowski Zbigniew
Płatkiewicz Jerzy
Płończak Andrzej
Połczyński Benon
Priebe Marian
Przybecki Grzegorz
Przybylski Zygmunt
Rakowski Wiesław
Rauhut Włodzimierz
Rezner Aleksander
Rożek Andrzej
Rumatowski Karol
Rychlicki Rajmund
Sarnowski Lech
Siejakowski Leon
Siwak Mirosław
Sobczak Lech
Stanisławski Edward
Staszewski Marek
Szelejewski Mieczysław
Szłapka Karol
Szmyt Ryszard
Sztor Andrzej
Szukalski Jan
Szyler Wojciech
Tyczewski Waldemar
Urbaniak Zdzisław
Urbański Andrzej
Wieczorek Eugeniusz
Wieczorkiewicz Jan
Wieńć Mieczysław
Wierzchowiecki Michał
Witalewski Walerian
Wojczak Aleksander
Wojtkowiak Tadeusz
Wolny Andrzej
Żuralski Maciej

1956

 
Andrysiak Andrzej
Balcerek Roman
Bocheński Stefan
Bochniak Ireneusz
Bogacki Stanisław
Braniecki Andrzej
Cybichowski Ireneusz
Czekalski Stanisław
Czyż Jerzy
Dański Andrzej
Dąbrowski Andrzej
Dobrogowski Andrzej
Drzewiecki Jerzy
Duda Jan
Gajda Andrzej
Garszczyński Ryszard
Gensler Andrzej
Gil Stanisław
Godlewski Janusz
Gołaski Andrzej
Górski Zygmunt
Helak Józef
Jandy Rajmund
Jastrzębski Andrzej
Jeż Ryszard
Kania Zbigniew
Kanikowski Marian
Kłodowski Waldemar
Kniat Andrzej
Koczorowski Włodzimierz
Konwicki Krzysztof
Korbański Jan
Kosmatka Szczepan
Kowalak Zbigniew
Koźlicki Piotr
Krajewski Józef
Krupionko Sławomir
Legocki Andrzej
Łapa Andrzej
Malinowski Hieronim
Marynowski Jan
Mikołajczyk Roman
Mikołajewski Stefan
Mikołajski Eugeniusz
Murzyn Tadeusz
Myszka Jan
Mytkowski Stanisław
Nowak Andrzej
Nowakowski Jerzy
Nowicki Andrzej
Nowicki Józef
Piechowski Aleksander
Pięta Eugeniusz
Piślewski Narcyz
Pokorski Jędrzej
Priebe Andrzej
Przygodziński Marian
Pukacki Ryszard
Rafiński Jerzy
Rakowski Stefan
Rembielak Henryk
Roguski Józef
Samardakiewicz Benon
Skibiński Zygmunt
Skołuda Wojciech
Spyra Jerzy
Szydłowski Andrzej
Szymanowski Andrzej
Szymański Leonard
Tomaszewski Wojciech
Tritt Witold
Urbaniak Henryk
Wawrzynkiewicz Marek
Wąsowski Andrzej
Wielgosz Roman
Wojciechowski Wojciech
Wójtowicz Stefan
Zakrzewski Jerzy
Zieliński Michał
Żuralski Jacek

1957

 
Andrzejewski Wojciech
Basiński Grzegorz
Białkowski Andrzej
Chęciński Mirosław
Chruszczyński Andrzej
Ciomborowski Antoni
Czerniak Andrzej
Dembiński Tomasz
Dolecki Ryszard
Donat Andrzej
Ellmann Tomasz
Fischer Grzegorz
Futro Wojciech
Giecewicz Janusz
Jagmin Janusz
Jankiewicz Jacek
Jarosławski Zbigniew
Jasiniak Zbigniew
Jaśniewicz Ryszard
Jóźwiak Ryszard
Jurasz Bogdan
Kamiński Andrzej
Karpiński Marek
Kisielewski Maciej
Klafkowski Paweł
Kobusiewicz Michał
Kochanowicz Roman
Kokociński Wojciech
Kotkowski Bogdan
Koźlicki Wojciech
Kraśnicki Zbigniew
Kubacki Stanisław
Kubiak Andrzej
Lempe Zygmunt
Leonhard Adam
Łakomy Andrzej
Martinek Jacek
Masłoń Leszek
Mędlewski Norbert
Nitschke Ryszard
Nowak Robert
Nowicki Romuald
Nowicki Edmund
Nowik Stanisław
Okulicz-Kozaryn Andrzej
Olejniczak Henryk
Paszkowski Krzysztof
Pawelczak Marian
Pejka Ryszard
Piasecki Wojciech
Pietrzak Marek
Pięta Jerzy
Polaszewski Zdzisław
Purol Mieczysław
Ratajczak Tadeusz
Reysner Leszek
Rozynek Roman
Rynkiewicz Marian
Słowiński Wojciech
Spanily Andrzej
Stachowiak Czesław
Stachowiak Jerzy
Stolzmann Włodzimierz
Strzyżewski Kazimierz
Styperek Januariusz
Świtka Jan
Syller Janusz
Szlandrowicz Włodzimierz
Troczyński Janusz
Wądołowski Piotr
Wielebiński Michał
Wołosz Przemysław
Wujewski Teodor
Zimmer Ryszard

1958

 
Augustyniak Bogdan
Bąk Stanisław
Barszczewski Juliusz
Całka Włodzimierz
Chmara Michał
Ciesielski Leszek
Damm Michał
Dybizbański Bogusław
Gensler Jan
Głowacki Zenon
Gogołkiewicz Jan
Grzesiek Roman
Kaleta Ryszard
Karwowski Michał
Kayzer Błażej
Kędzia Jerzy
Klimecki Antoni
Konieczny Leon
Kowalski Roger
Kurzyca Jerzy
Likowski Andrzej
Lotocki Janusz
Maciołek Jacek
Malczewski Andrzej
Małek Stanisław
Marciniec Bogdan
Marcinkowski Zenon
Nowicki Janusz
Orwat Stanisław
Pawłowski Witold
Plamowski Andrzej
Potrawiak Eugeniusz
Rochowicz Wojciech
Rybarczyk Wojciech
Ryglewicz Karol
Siwik Jerzy
Sobczak Jerzy
Stachowiak Lech
Stryczyński Andrzej
Swinarski Krzysztof
Świątek Tomasz
Szałamacha Mieczysław
Szyc Wacław
Tysper Edward
Węgrzyn Wojciech
Wieczorek Janusz
Włodarczyk Kazimierz
Woźniak Stefan
Wróblewicz Zbigniew
Zdrojewski Sławomir

1959

 
Andrzejczak Ryszard
Appelt Kazimierz
Banaś Jerzy
Bączkowski Kazimierz
Bernacki Marek
Biedny Hieronim
Błaszczyk Przemysław
Bręborowicz Jan
Chrempiński Andrzej
Cieślewicz Włodzimierz
Ciszak Karol
Ciupiński Andrzej
Cybiński Bogdan
Czapski Jerzy
Danielczyk Marek
Denisiuk Franciszek
Derda Jerzy
Fabiś Jerzy
Formanowicz Gerard
Glapa Mirosław
Gładyszewski Andrzej
Gniłka Stanisław
Grabus Wojciech
Hałas Tadeusz
Jankowski Ryszard
Jankowski Zbigniew
Kamieński Jerzy
Kanikowski Jerzy
Kapliński Oleg
Kaszkowiak Jerzy
Kintopf Piotr
Konieczny Jerzy
Kosmowski Jerzy
Kozłowski Marian
Kruszczyński Andrzej
Krzymiński Marek
Kwiatkowski Jan
Lewandowski Witold
Łabęcki Marek
Łuczkowski Andrzej
Maćkowiak Stanisław
Mamet Andrzej
Mendyk Jerzy
Mroczkowski Kazimierz
Mysior Stanisław
Nowaczyk Bernard
Olszanowski Jerzy
Paryzek Zdzisław
Perz Jerzy
Pietrzak Andrzej
Polaszewski Grzegorz
Posłuszny Henryk
Przybylski Eugeniusz
Puacz Andrzej
Puciatycki Krzysztof
Ratajski Kazimierz
Roth Andrzej
Schmidt Włodzimierz
Sobolewski Józef
Stachowiak Zygmunt
Stanisławiak Marcin
Stanek Krzysztof
Stasiak Czesław
Szambelan Jacek
Umbreit Michał
Wilhelmi Adam
Wiśniewski Jan
Wojciechowski Jacek
Wolny Bogdan
Zieliński Bronisław
Sroka Leszek

1960

 
Bandurski Jarosław
Boch Włodzimierz
Ciesielski Jerzy
Drogowski Jerzy
Dybowski Kazimierz
Dzięgielewski Michał
Dzięgielewski Tomasz
Grudziński Andrzej
Jurkowski Andrzej
Kasprzak Bogusław
Lesicki Zbigniew
Łotocki Adam
Majewicz Jerzy
Mielcarek Bogusław
Nadol Jerzy
Potocki Jerzy
Radajewski Aleksander
Sokołowski Andrzej
Solicki Zbigniew
Spirka Wojciech
Szelejewski Wiesław
Tatara Wojciech
Wyszyński Jacek
Brandt Henryk
Gorecki Andrzej
Gostyński Andrzej
Gruszkiewicz Wojciech
Jaeger Jerzy
Jankowiak Piotr
Jarczyński Krzysztof
Juszczak Janusz
Kaczmarek Bogdan
Kaczmarek Jerzy
Kaźmierczyk Jerzy
Konieczny Andrzej
Kwiek Marek
Paszkowski Bogdan
Piotrowski Lech
Poznaniak Wojciech
Preiss Mirosław
Przychodzki Włodzimierz
Sabiniewicz Jerzy
De Scarpa Riccardo
Serek Lechosław
Starzonek Ryszard
Stefański Jacek
Szkudliński Wojciech
Szubert Jacek
Witkowski Jacek
Zawadzki Zdzisław
Zygarłowski Jerzy
Aniszczenko Janusz
Blandzi Marian
Buttner Krzysztof
Bzdęga Jerzy
Gensler Zdzisław
Gogołkiewicz Tadeusz
Kalinowski Bogdan
Krajnik Jerzy
Królikowski Piotr
Kruczkowski Andrzej
Kruger Zbigniew
Kubiak Tadeusz
Makosz Mirosław
Michalak Zbigniew
Olszewski Ziemisław
Orwat Przemysław
Pater Andrzej
Pawlak Bogdan
Pawlak Kazimierz
Petrol Jerzy
Ryglewicz Jan
Schmidt Jerzy
Stachowiak Witalis
Suwała Wojciech
Szumski Eugeniusz
Szyło Jerzy
Sleboda Bogdan
Walory Zdzisław
Wałkowski Jerzy

1961

 
Anders Zbigniew
Anioła Bogdan
Bibik Marcin
Bis Bogdan
Budych Wojciech
Bukowski Bogdan
Chlebiński Jan
Domiszewski Jan
Dmochowski Jan
Fechner Władysław
Frąckowiak Kazimierz
Gerwel Jędrzej
Gołębiewski Paweł
Goncerzewicz Andrzej
Grzegorzewicz Michał
Grzelaczyk Andrzej
Grzesiński Jerzy
Heisig Jacek
Jałocha Jerzy
Jankowiak Marian
Jarczyński Kazimierz
Jasiewicz Andrzej
Kaczmarek Jerzy
Kaczmarek Wojciech
Kala Kazimierz
Kamiński Wiktor
Kaniecki Tadeusz
Kanikowski Andrzej
Kaszyński Mirosław
Kentzer Wojciech
Kędzia Zdzisław
Kędzierski Wojciech
Knitter Tomasz
Kostrzewski Jacek
Kowalski Stanisław
Kozal Stanisław
Kozłowski Czesław
Kruszyński Zdzisław
Lasocki Zdzisław
Łączkowski Paweł
Łukasik Jacek
Maciołek Wojciech
Madeła Bogdan
Majchrzak Zbigniew
Marek Tomasz
Miądowicz Zdzisław
Milewski Marian
Mrugała Bogusz
Karwowski Jacek
Napierała Jerzy
Narożny Andrzej
Nowaczyński Andrzej
Nowak Andrzej
Niebieszczański Bogusław
Nyczak Janusz
Perz Jerzy
Pieczkowski Wojciech
Plejer Bogusław
Pomin Jerzy
Pospieszalski Marian
Przystanowicz Aleksander
Rogalski Maciej
Ruta Jerzy
Schilling Kazimierz
Serafinowski Wojciech
Siwak Piotr
Skorwider Stanisław
Sobczak Andrzej
Sobiecki Andrzej
Sobkowiak Włodzimierz
Solecki Stefan
Szaradowski Mirosław
Szyc Jerzy
Teichert Jerzy
Terlecki Andrzej
Ulrich Jan
Wałkowski Wojciech
Waśniewski Andrzej
Wawrzyńczak Ryszard
Wieloch Zbigniew
Wierzcholski Jerzy
Wilczek Zbigniew
Witkowski Zygmunt
Wojciechowski Przemysław
Zieliński Aleksander
Ziembiński Janusz

1962

 
Bagieński Zbigniew
Barszczewski Marian
Bryl Eugeniusz
Burczyński Zbigniew
Chuderski Zbigniew
Ciesielski Kazimierz
Cieślewicz Janusz
Czajka Zdzisław
Częsz Bogdan
Dopierała Kazimierz
Dudlik Czesław
Dulczewski Jacek
Filipiak Włodzimierz
Filipiak Zbigniew
Gawęcki Jan
Godziewski Włodzimierz
Grus Włodzimierz
Gutowski Marek
Hauser Jacek
Hempowicz Grzegorz
Hintzler Janusz
Jagła Adam
Jankowski Andrzej
Jankowski Lech
Jankowski Mściwój
Jankowski Ryszard
Kegel Karol
Kerber Witosław
Klafkowski Jan
Koczorowski Zbigniew
Kodym Krzysztof
Kofta Mirosław
Komorowski Andrzej
Koralewski Artur
Kozak Janusz
Krajewski Piotr
Krasiński Krzysztof
Kromolicki Jacek
Kropiwnicki Jan
Krzewiński Grzegorz
Kuehn Andrzej
Kurzyca Bogdan
Labuda Aleksander
Lapis Bohdan
Madajczak Julian
Makowski Tomasz
Marchlewski Wojciech
Matela Marek
Matuszak Paweł
Mazurek Józef
Meissner Zbigniew
Michalik Janusz
Mika Andrzej
Mikulicz Jerzy
Możdżeń Bohdan
Musiałek Mieczysław
Nalewaj Bogdan
Napierała Leszek
Nowak Ryszard
Nowicki Jerzy
Pacholski Leszek
Pawlak Jerzy
Perucki Mariusz
Pestka Jerzy
Piasecki Jerzy
Piber Piotr
Płuciennik Krzysztof
Porawski Jacek
Reysner Przemysław
Rupociński Aleksander
Ruszkiewicz Ryszard
Rutowski Jerzy
Rynarzewski Jacek
Schmidt Maciej
Sęp Mirosław
Słoma Karol
Stokowski Jerzy
Syc Andrzej
Szaliński Jerzy
Szareyko Jędrzej
Szpytko Jacek
Szulc Andrzej
Szyfter Krzysztof
Szymczak Andrzej
Świątek Bogumił
Tasiemski Włodzimierz
Tatarkiewicz Zbigniew
Taterczyński Wojciech
Thiele Włodzimierz
Topol Jerzy
Turek Wojciech
Ulatowski Marek
Wesołowski Zdzisław
Weymann Przemysław
Wieczorkiewicz Wojciech
Woźniak Bogdan
Woźniak Marian
Wyszyński Szymon
Zacharzewski Tadeusz
Zalewski Wojciech
Żymierski Wiktor

1963

 
Andrzejewski Maciej
Appelt Michał
Bączyk Adam
Berger Tomasz
Bogajewski Wojciech
Borowski Jerzy
Borszczow Sergiusz
Brzóstowski Andrzej
Buczkowski Jacek
Byliński Jerzy
Caliński Marian
Cendlak Aleksander
Czechowski Romuald
Członkowski Mikołaj
Dobryszycki Jerzy
Drews Michał
Dwornik Jacek
Dzięgielewski Tytus
Fierek Piotr
Gałkowski Marek
Gawęcki Tomasz
Gendera Witold
Glinka Ryszard
Głyda Andrzej
Gruszkiewicz Jan
Jakubowski Józef
Jakuć Ryszard
Janecki Roman
Janku Zbigniew
Jeżewski Andrzej
Kandulski Zygmunt
Kasowski Włodzimierz
Katulski Henryk
Kisielewski Wojciech
Korus Jerzy
Koska Włodzimierz
Kot Andrzej
Kotowski Krzysztof
Kowalski Jerzy
Kozłowski Andrzej
Kozłowski Jarosław
Krantz Wiesław
Król Andrzej
Kucharski Marek
Labuda Iwo
Lewandowski Wojciech
Ludwiczak Andrzej
Marcinkowski Ryszard
Marek Józef
Maruszewski Tomasz
Maternik Roman
Michalak Eugeniusz
Misiorny Henryk
Musielak Ryszard
Muszak Stanisław
Mądry Jerzy
Nizielski Kazimierz
Nowak Jerzy
Nowicki Jerzy
Owsianowski Wojciech
Ozorowski Jerzy
Pasiciel Jarosław
Paszkowski Wojciech
Pawlak Zbigniew
Pfeiffer Bronisław
Prager Janusz
Prętki Paweł
Przybyła Andrzej
Przybyła Michał
Ratajczak Aleksander
Ratajski Krzysztof
Rewakowicz Maciej
Rychlewski Jerzy
Szawaszkiewicz Krzysztof
Skitek Roman
Sobaczek Jacek
Sobczak Jacek
Sołtan Jacek
Strzyżewski Czesław
Sulikowski Tomasz
Szeremeta Jerzy
Szmyt Łucjan
Szymaniak Jan
Szymański Andrzej
Szymański Grzegorz
Szymański Jacek
Slatała Włodzimierz
Śledziejowski Marek
Tonder Konrad
Tylczyński Przemysław
Weigel Robert
Winskowski Andrzej
Wiśniewski Grzegorz
Woroch Edward
Wydrakiewicz Wiesław
Zachciał Marian
Zachman Zdzisław

1964

 
Adamczak Andrzej
Anioła Hieronim
Balcerek Grzegorz
Barańczak Stanisław
Barański Przemysław
Bicz Andrzej
Bińczycki Andrzej
Błachowiak Zbigniew
Bochniak Stanisław
Borowiak Jerzy
Brukwicki Tadeusz
Buczkowski Wiesław
Budziński Jacek
Bukalski Jan
Cabański Bolesław
Całka Jerzy
Chwalny Tadeusz
Ciesielski Aleksander
Ciesielski Bogdan
Ciesielski Jerzy
Ciesielski Grzegorz
Ciesielski Ryszard
Cyprych Jacek
Czarnecki Zbigniew
Czech Włodzimierz
Dański Marek
Degener Jerzy
Derek Andrzej
Deskur Jan
Dobek Andrzej
Dobrosielski-Głodowski Józef
Dobrowolski Stanisław
Domino Jan
Doruch Henryk
Dymarski Włodzimierz
Figas Seweryn
Fiklewicz Krzysztof
Florkiewicz Marek
Gabrysiak Zbigniew
Garstecki Wiesław
Geltz Leszek
Głogowski Stanisław
Głowacki Bogdan
Głowicki Aleksander
Gmiter Mieczysław
Gosieniecki Andrzej
Goździewicz Wojciech
Gryczański Janusz
Grzelaczyk Roman
Grzymała Andrzej
Gucki Zbigniew
Gotowski Jacek
Hałas Mirosław
Idziak Hieronim
Idzior Marek
Jakubowski Krzysztof
Jarzembowski Bogdan
Jasiak Henryk
Jasiczak Jan
Jądrzyk Jarosław
Jenek Leszek
Jurga Wiesław
Kaczorowski Zbigniew
Kaftański Aleksander
Kaiser Jan
Kaliski Jerzy
Kałek Jacek
Kapczyński Przemysław
Karoński Michał
Kasior Marian
Kędzierski Bogumił
Kęszycki Stefan
Kieliszewski Tadeusz
Kiełpiński Tadeusz
Koluśniewski Jerzy
Konopiński Marian
Kosmala Andrzej
Kowalski Roman
Kozak Piotr
Kozielski Marek
Kraszewski Piotr
Krawczyk Piotr
Kruczkowski Krzysztof
Kruk Wojciech
Krupiński Andrzej
Krupski Bogdan
Kruger Błażej
Krüger Jarosław
Kubczak Jerzy
Kuźniak Henryk
Kwarciński Witold
Labuda Adam
Latowski Leon
Leciejewski Krzysztof
Leśniak Mieczysław
Linke Krzysztof
Lisiecki Jerzy
Litewka Bolesław
Łuczak Leszek
Łukasiak Aleksander
Łukasiewicz Juliusz
Łukowicz Jan
Maciejewski Mieczysław
Madeja Zdzisław
Makarewicz Wiktor
Malik Marek
Mańczak Ryszard
Mańkowski Andrzej
Marciniak Zbigniew
Marcinkowski Jerzy
Matuszak Henryk
Matuszak Roman
Matysiak Zygmunt
Mickunas Wojciech
Mierzyński Leszek
Miętkiewicz Marek
Molewski Przemysław
Możdżeń Andrzej
Musielski Roman
Naskręt Andrzej
Nizielski Andrzej
Nowak Jerzy
Nowak Stanisław
Obarski Włodzimierz
Olszanowski Andrzej
Olszewski Andrzej
Olszewski Bogumił
Orkiszewski Marek
Ostrowski Andrzej
Otto Tadeusz
Patkowski Andrzej
Pawlaczyk Bogusław
Perkitny Jerzy
Petrykowski Krzysztof
Piasek Michał
Pietraś Janusz
Piotrowski Ryszard
Piwoński Michał
Plenkiewicz Jacek
Plens Eugeniusz
Plewa Jan
Pniewski Stanisław
Pohl Piotr
Poplewski Tomasz
Prussak Waldemar
Ptasiński Andrzej
Puacz Wojciech
Raciborski Maciej
Ren Krzysztof
Remiszewski Marian
Rojna Janusz
Romanowski Grzegorz
Rose Leszek
Roszak Leszek
Rozpłochowski Jan
Różański Marek
Rybański Wiesław
Saniecki Aleksander
Sawiński Franciszek
Schneider Jan
Sielski Andrzej
Sioda Tomasz
Skalski Bolesław
Skąpski Tomasz
Skrzypczak Wiesław
Sobczak Andrzej
Sobczak Jacek
Spychała Marek
Stachowiak Ryszard
Stajkowski Antoni
Starosta Leszek
Steczko Tadeusz
Stolarski Przemysław
Straburzyński Ryszard
Straszewski Andrzej
Swoboda Romuald
Świgoń Marian
Szafrański Paweł
Szajbe Krzysztof
Szajek Andrzej
Szczepaniak Bogdan
Szczepański Wiesław
Szpringier Andrzej
Szpytko Marek
Schulz Lech
Szulc Michał
Szulc Piotr
Szulczewski Romuald
Szymaniak Jan
Tański Jerzy
Taylor Zbigniew
Tomaszewski Piotr
Tomczyk Wojciech
Tumalewicz Zbigniew
Waszkiewicz Marian
Wiliński Paweł
Wierzejewski Tomasz
Wodarz Lech
Wojciechowski Jerzy
Wojcieszak Jerzy
Wojtaszewski Andrzej
Wróblewski Piotr
Wysocki Jerzy
Wyspiański Grzegorz
Zdebski Andrzej
Pakuła Tadeusz
Szafranek Wojciech

1965

 
Ambrosius Piotr
Anders Wojciech
Andrzejak Roman
Babula Adam
Bajon Filip
Baran Jacek
Barczyk Andrzej
Baszkowski Andrzej
Bąk Krzysztof
Bersz Wojciech
Bersz Andrzej
Betz Mieczysław
Bibik Józef
Biegański Andrzej
Borowczyk Wiesław
Brukwicki Jarosław
Brzeziński Andrzej
Brzozowski Jacek
Brzóstowski Juliusz
Byczewski Iwo
Bylina Jacek
Cegłowski Jacenty
Chałupka Witold
Chudy Tadeusz
Cieślak Andrzej
Czarnecki Piotr
Dalz Zbigniew
Dembiński Włodzimierz
Demenko Andrzej
Długaszewski Jacek
Dobieliński Adam
Domicz Józef
Drabowicz Wiesław
Drews Andrzej
Duczmal Marek
Durzyński Lech
Dylewicz Piotr
Dziamski Andrzej
Fojudzki Jacek
Fiebig Ryszard
Figaj Jerzy
Figna January
Firlik Jan
Florkiewicz Antoni
Foltyn Paweł
Forysiak Zygmunt
Gajewski Łukasz
Garczyński Jerzy
Gąsiorek Zbigniew
Głowacki Marian
Głowiak Andrzej
Goździewicz Grzegorz
Grabarkiewicz Grzegorz
Grabski Janusz
Graja Ludwik
Gramowski Kazimierz
Grobecki Janusz
Grycza Ryszard
Grycza Zbigniew
Grzesiński Andrzej
Jagiełłowicz Zbigniew
Janowski Krzysztof
Janyga Jerzy
Jarecki Włodzimierz
Jaskulski Wojciech
Jaszyk Wojciech
Kabaciński Piotr
Kaczmarek Stanisław
Kaczmarek Tadeusz
Kalawski Andrzej
Kamiński Bronisław
Kamiński Jerzy
Karpiński Marek
Karski Andrzej
Kasprzak Jerzy
Kasprzak Krzysztof
Kawalec Janusz
Kentzer Maciej
Kiwerski Zygmunt
Klafkowski Krzysztof
Klafkowski Wojciech
Kluczyński Andrzej
Knapik Andrzej
Knapik Eugeniusz
Koczurowski Krzysztof
Koller Jacek
Kołodziej Zbigniew
Kopras Janusz
Korus Andrzej
Kozak Stanisław
Koźlicki Stanisław
Krenz Roman
Kroll Grzegorz
Królikowski Jerzy
Kruś Stanisław
Krzewiński Wojciech
Krzyżanowski Zbigniew
Kudyński Ryszard
Kujawski Romuald
Kulik Andrzej
Kurant Adam
Kurczewski Andrzej
Lehmann Marek
Lewandowski Jacek
Liebert Włodzimierz
Łotocki Lech
Łucki Jacek
Łuczak Andrzej
Machczyński Wojciech
Majchrzak Bogumił
Małuszyński Jacek
Marcinkowski Jerzy
Markiewicz Wojciech
Marszałkiewicz Janusz
Maryański Stanisław
Materny Ryszard
Mazurek Adam
Miądowicz Włodzimierz
Michalak Zbigniew
Michalik Witold
Miciukiewicz Jan
Micka Andrzej
Misiorny Jan
Mlicki Krzysztof
Mnichowski Jacek
Mroczkowski Andrzej
Mroczyk Piotr
Napierała Wojciech
Nelke Eugeniusz
Neuman Maciej
Niechciałkowski Bogumił
Nowicki Witalis
Nowicki Jerzy
Okleja Karol
Olkowski Adam
Olszewski Stanisław
Owczarski Jacek
Pachura Piotr
Paczkowski Marian
Pakuła Tadeusz
Paluchowski Władysław
Pankau Krzysztof
Pawelczak Zygmunt
Pawlak Janusz
Petrykowski Andrzej
Piechanowski Stanisław
Piechota Zbigniew
Pietrzak Jan
Podsiadło Zdzisław
Pokrywka Witold
Polański Przemysław
Połka Witold
Powidzki Jerzy
Prałat Krzysztof
Prinke Andrzej
Przestalski Andrzej
Przybylski Jacek
Przybył Marian
Przybyła Wojciech
Pulwicki Bonifacy
Rabiega Jacek
Raciborski Marek
Raczyński Jacek
Rafalski Jan
Relewicz Michał
Rosada Janusz
Rost Antoni
Ruciński Marek
Ruta Zbigniew
Rybczyński Jan
Rychlewski Jacek
Ryglewicz Michał
Schmidt Marek
Schneider Stanisław
Schulz Jacek
Siecla Roman
Sitek Tadeusz
Skorupski Bolesław
Skowron Michał
Sławiński Józef
Słoniński Cezary
Sobański Jan
Sobański Wojciech
Sodkiewicz Wojciech
Sokołowski Wiesław
Spychała Marek
Stawicki Edward
Stawiński Tomasz
Stefański Andrzej
Stemerowicz Jacek
Stróżyński Aleksander
Strzyżewski Maciej
Suszczyński Janusz
Szafranek Wojciech
Szaj Wiesław
Szalbierz Andrzej
Szall Krzysztof
Szczepaniak Marek
Szkaradkiewicz Andrzej
Szołkowski Andrzej
Szuman Tomasz
Świderczuk Andrzej
Tatarkiewicz Lech
Tomaszewski Krzysztof
Tomczak Wiesław
Tuliszka Piotr
Tuszyński Jan
Tylczyński Zbigniew
Tylczyński Wojciech
Urbański Krzysztof
Uryzaj Andrzej
Walkiewicz Zenon
Waśko Marian
Weymann Piotr
Węglarz Jan
Wiciak Bronisław
Wikieł Bogusław
Wilanowski Andrzej
Wiliński Piotr
Witkowski Piotr
Woźniak Zbigniew
Wróblewski Mieczysław
Wrześniowski Wojciech
Wyszyński Krzysztof
Zakrzewski Wiesław
Zamorski Jan
Zandecki Roman
Zawirski Krzysztof
Zielazek Włodzimierz
Zieliński Bartłomiej
Żółtak Andrzej

1966

 
Andersz Marek
Bagiński Andrzej
Berger Aleksander
Bernatowski Marek
Beryt Wiesław
Bialik Ryszard
Białek Kazimierz
Białkiewicz Ryszard
Bieliński Piotr
Blicharski Zbigniew
Bogdański Bogdan
Bornakowski Jacek
Bosiacki Stefan
Bręborowicz Grzegorz
Bręczewski Tomasz
Budzyń Marek
Bukowski Piotr
Chalcarz Wojciech
Chlebanowski Zbigniew
Chmielnik Maciej
Ciemnoczołowski Jarosław
Ciesielski Marek
Cofta Jacek
Cugier Jan
Cynka Jan
Czajka Marek
Czerwiński Andrzej
Deckert Zbigniew
Degórski Krzysztof
Dembiński Michał
Demuth Włodzimierz
Deskur Bronisław
Dobrosielski Lech
Doerffer Krzysztof
Dubowik Jacek
Dynowski Antoni
Dziuba Tadeusz
Fajfer Marian
Fechner Jerzy
Filipiak Aleksander
Firlik Mieczysław
Fragstein Krzysztof
Gadulski Andrzej
Gawęcki Witold
Geneja Marek
Głąb Stanisław
Gołkowski Janusz
Goszczyński Marian
Górnicki Wacław
Grabski Janusz
Grus krzysztof
Gubała Zbigniew
Hendrykowski Marek
Hoppe Adam
Hospod Józef
Idziak Marek
Igłowicz Wiesław
Ignaczewski Miron
Jakóbczyk Stanisław
Janicki Janusz
Jankowski Marek
Jankowski Wojciech
Jarczak Arnold
Jaroniak Grzegorz
Jasiukiewicz Eugeniusz
Jeske Jacek
Jędrzejak Jacek
Jordan Krzysztof
Jurek Rafał
Kaczmarczyk Ryszard
Kałuski Wojciech
Kamiński Leopold
Kamiński Romuald
Karbowniczek Józef
Karwowski Wojciech
Kasperek Włodzimierz
Kindler Zbigniew
Kołacz Tomasz
Kołaczkowski Marek
Komarnicki Mieczysław
Kończak Jacek
Kończal Andrzej
Koppa Wojciech
Kordus Maciej
Kornacki Piotr
Kowalski Krzysztof
Kowalski Sylwester
Kozielski Jacek
Kranz Jerzy
Król Tomasz
Krüger Krzysztof
Kruszyna Jerzy
Krzyminiewski Ryszard
Krzywiński Jacek
Krzyżaniak Przemysław
Kubiak Wojciech
Kujawa Andrzej
Kuliński Wojciech
Kulpa Franciszek
Kuncewicz Zbigniew
Kwaśniewski Marek
Kwintkiewicz Jerzy
Leciejewski Grzegorz
Lipczyński Paweł
Lipigórski Mirosław
Lisiecki Adam
Ludwiczak Jan
Łowicki Zdzisław
Maciejewski Andrzej
Mackiewicz Jacek
Majchrzak Bogumił
Matuszak Roman
Matuszewski Mariusz
Meissner Janusz
Michałek Marian
Mikuła Janusz
Mildner Witold
Montowski Jacek
Mrozek Ryszard
Musiałowicz Leszek
Musiałowicz Zdzisław
Niewiarowicz Marek
Nikisch Jan
Nirski Marek
Nitecki Ryszard
Nitschke Alfred
Nitzke Wojciech
Niziniak Zbigniew
Nowak Roman
Nowak Grzegorz
Nowak Zbigniew
Nowak Jan
Nowak Włodzimierz
Nowakowski Wojciech
Nowicki Ryszard
Okoniewski Andrzej
Olewiński Marek
Olszanowski Marek
Ornoch Marek
Otta Wiesław
Palacz Jacek
Patkowski Adam
Pawlak Tomasz
Piechowiak Wacław
Pilarski Dariusz
Piotrowski Henryk
Plewczyński Aleksander
Pogorzelski Grzegorz
Polański Przemysław
Przybył Marek
Przybyła Maciej
Przybyła Wojciech
Pujsza Ryszard
Rabiega Jacek
Raciborski Juliusz
Rekowski Marek
Rębacz Tomasz
Rodziewicz Jerzy
Rok Zenon
Rusiński Michał
Rybicki Andrzej
Rychlewski Marek
Sakwa Krzysztof
Schmidt Jacek
Sczaniecki Leszek
Siadek Mieczysław
Sieradzki Edward
Skalski Grzegorz
Skoczyński Olgierd
Słucki Janusz
Smierzchalski Andrzej
Sobczak Piotr
Sonnewend Jerzy
Sroka Zdzisław
Stokłosa Janusz
Straszewski Jacek
Stróżyk Zbigniew
Stróżyński Michał
Suchocki Bolesław
Szafer Janusz
Szaj Jerzy
Szczepanek Tomasz
Szczęsny Przemysław
Szturma Wojciech
Szydlak Jan
Szyfter Witold
Szymański Michał
Szymczak Aleksander
Śliwa Tadeusz
Śmigielski Marek
Teinert Andrzej
Taisner Krystian
Tischler Andrzej
Twardowski Tomasz
Tylski Jerzy
Walasek Jacek
Walkowiak Bruno
Walter Andrzej
Wesołowski Jacek
Wicenciak Marian
Wieczorek Wojciech
Wiktorowicz Krzysztof
Witkowski Andrzej
Wojciechowski Lech
Wojciechowski Witold
Wojciechowski Wiktor
Wojtkowiak Janusz
Wroński Piotr
Wróbel Stanisław
Wyspiański Marek
Wyspiański Włodzimierz
Zabłocki Adam
Zabrocki Tadeusz
Zając Andrzej
Zawiejski Jacek
Zgol Roman
Ziółkowski Marek
Złotkowski Jan
Żok Jerzy
Żórawiecki Łukasz

1967

 
Andrzejewski Jerzy
Bartkowiak Andrzej
Bartkowski Grzegorz
Bartoszewicz Grzegorz
Bednarek Andrzej
Bera Włodzimierz
Beyga Lech
Bittner Mieczysław
Blicharski Włodzimierz
Błażczak Jacek
Bombicki Maciej
Bonia Leonard
Bornakowski Marian
Borne Krzysztof
Boroń Piotr
Budziński Andrzej
Byczewski Jacek
Byrt Andrzej
Chałupka Zbigniew
Chudobiecki Jan
Ciesielski Jacek
Czajka Marek
Czarnecki Miłosław
Damm Zbigniew
Derda Jacek
Dombek Andrzej
Dorożała Adam
Drybański Piotr
Fornalik Ireneusz
Fornalik Wojciech
Forycki Adam
Forycki Emilian
Futro Jan
Gania Dariusz
Garsztka Janusz
Gawrych Zbigniew
Gedrojć Andrzej
Gessner Wiesław
Giemza Włodzimierz
Glesman Michał
Goliński Piotr
Grottel Wojciech
Haertlé Tomasz
Hańczewski Andrzej
Hańczewski Marek
Hauser Roman
Idzior Włodzimierz
Ilukowicz Przemysław
Iwanicki Stanisław
Jankowiak Roman
Jankowski Robert
Jaskólski Donat
Jaśniewicz Janusz
Jezierski Janusz
Jęchorek Krzysztof
Jędraszewski Marek
Kachlicki Piotr
Kamiński Piotr
Kańczukowski Ireneusz
Kocent Jerzy
Kolasa Marek
Korcz Wojciech
Korycki Ryszard
Kosicki Jerzy
Kowalik Andrzej
Kręglewski Marek
Kroczak Wiesław
Kruchy Marian
Krupiński Marek
Krzyżaniak Leszek
Krzyżanowski Ryszard
Kuczyński Krzysztof
Kurek Aleksander
Labuda Damian
Lempka Wojciech
Leśny Jacek
Ludwig Jan
Luther Włodzimierz
Łożyński Mariusz
Łuczak Jacek
Łukowski Andrzej
Majewski Marek
Małecki Marek
Marczak Romuald
Marczyński Eugeniusz
Marzantowicz Wacław
Matuszewski Eugeniusz
Mężyński Leszek
Micewski Waldemar
Miciukiewicz Andrzej
Mikulicz Ryszard
Milecki Jan
Mocydlarz Andrzej
Müllauer Krzysztof
Napierała Wojciech
Napierała Andrzej
Napierała Zygmunt
Nelke Zbigniew
Nikisch Jacek
Norek Emil
Nowak Witold
Nowakowski Włodzimierz
Nowakowski Piotr
Ochociński Paweł
Olewiński Piotr
Orłow Jerzy
Otmianowski Marek
Ozdowski Seweryn
Oźminkowski Przemysław
Pacanowski Marek
Palacz Jan
Pawelczak Wojciech
Pawlaczyk Mateusz
Pepliński Antoni
Piotrowski Jerzy
Pniewski Czesław
Polaszewski Andrzej
Porajski Marek
Pospieszalski Antoni
Potrawiak Włodzimierz
Preisler Wojciech
Radłowski Marek
Ratajczak Wiesław
Rozpiątkowski Andrzej
Rybacki Jan
Rzegociński Paweł
Sadowski Marek
Saskowski Mieczysław
Schramm Tomasz
Schweiger Michał
Seidel Krzysztof
Sidorowicz Ireneusz
Siekierczak Andrzej
Sikorowski Marek
Sikorski Krzysztof
Silmanowicz Piotr
Skolasiński Marek
Skorwider Ryszard
Skrobisz Jerzy
Sokołowski Jerzy
Speidel Maciej
Stachowiak Marek
Sterczewski Wojciech
Stęszewski Edmund
Stobiecki Maciej
Strzyżewski Krzysztof
Strzyżowski Piotr
Sturzbecher Michał
Sypniewski Andrzej
Szczepaniak Andrzej
Szkudliński Marek
Szubert Ryszard
Szukalski Andrzej
Szymański Jacek
Szyniec Eugeniusz
Szypczyński Jacek
Święcicki Wojciech
Taszarek Piotr
Tomiak Wojciech
Trudnowski Lech
Walas Marek
Walczyk Wojciech
Walny Marian
Wawrzynowicz Romuald
Wieloch Andrzej
Wierszycki Jerzy
Winkler Andrzej
Wodarz Wiesław
Wolko Bogdan
Wozich Lech
Wyspiański Włodzimierz
Zembrzuski Antoni
Zembrzuski Krzysztof
Zieliński Antoni
Zych Sergiusz
Żuraszek Marek

1968

 
Adamczak Jerzy
Andrzejewski Maciej
Andrzejewski Romuald
Baczyżmalski Jerzy
Barałkiewicz Marek
Bastian Zdzisław
Bulczyński Waldemar
Cenker Marek
Cholewa Wiesław
Czajka Andrzej
Czernik Janusz
Dąbrowski Waldemar
de Mezer Jan
Demuth Piotr
Dietl Tomasz
Dolski Andrzej
Domalanus Bogumił
Fajfer Zbysław
Filipiak Włodzimierz
Flieger Andrzej
Foltyn Wojciech
Forycki Remigiusz
Futro Krzysztof
Gabryel Wiesław
Galdner Paweł
Garczyński Marek
Gawron Marian
Głogowski Krzysztof
Głuchow Aleksander
Golcz Jacek
Gołaś Wacław
Górski Marek
Graczyk Janusz
Grajewski Stanisław
Granops Marek
Grek Ryszard
Gremplewski Wiesław
Jakubowski Piotr
Jarmuszewski Paweł
Jarosławski Leszek
Jaśkiewicz Wiesław
Jeske Paweł
Kalawski Krzysztof
Kalinowski Jerzy
Kaliszan Czesław
Kamyszek Piotr
Kapturzak Jan
Kasiński Andrzej
Kaźmierczak Władysław
Kaźmierowski Marek
Kienitz Romuald
Klimaszewski Grzegorz
Klonowski Piotr
Knach Jerzy
Kończak Andrzej
Koput Jacek
Koralewski Roman
Kosiba Adam
Kosicki Jan
Kosicki Włodzimierz
Kozłowski Krzysztof
Kręglewski Tomasz
Krokowicz Krzysztof
Krzyżański Krzysztof
Kubiak Ireneusz
Kubiak Piotr
Kuczyński Marek
Kuehn Wojciech
Kufel Roman
Kutzner Krzysztof
Kwiek Piotr
Lempka Grzegorz
Lesicki Andrzej
Lewandowski Edward
Lipiński Józef
Luebek Maciej
Łochyński Hieronim
Łuczak Jerzy
Łuczyński Andrzej
Maćkowiak Michał
Maćkowiak Tomasz
Malinowski Stanisław
Manyś Krzysztof
Mańczak Jacek
Mańkowski Maciej
Markiewicz Stanisław
Maternik Piotr
Merklinger Wojciech
Michalik Stefan
Michalski Jacek
Michałek Wojciech
Michałowski Maciej
Mikołajczak Jerzy
Mikstacki Adam
Moczko Jerzy
Modrzewski Zbigniew
Mojzykiewicz Piotr
Moszyński Piotr
Mydlarz Andrzej
Mylka Zbigniew
Nawrocki Lech
Nędzyński Jacek
Nowaczyk Marek
Nowak Tomasz
Nowicki Roman
Nowicki Przemysław
Ochocki Marek
Olszewski Tadeusz
Opieszyński Jacek
Osiecki Leszek
Ozdowski Stanisław
Paluch Maciej
Papla Włodzimierz
Pawlaczyk Marek
Pawlak Tadeusz
Pawlicki Piotr
Piasecki Marek
Piekutowski Piotr
Pietraszkiewicz Jan
Pietrzak Jerzy
Pleciński Jacek
Płoszajczak Marek
Podgórski Piotr
Popa Lech
Poprawa Maciej
Porawski Andrzej
Pospiech Marek
Przewoźny Jędrzej
Raczyk Andrzej
Radziwonowski Janusz
Radzki Eugeniusz
Ratajczak Andrzej
Reichelt Władysław
Relewicz Jacek
Rochowicz Andrzej
Rokicki Roman
Rosiński Janusz
Rudawski Władysław
Rynarzewski Tomasz
Sabok Zbigniew
Schmidt Andrzej
Seiffert Piotr
Siejak Andrzej
Sikorski Janusz
Sitek Jacek
Siwek Ryszard
Skorupski Tomasz
Skowronek Konrad
Słomski Ryszard
Słowiński Krzysztof
Sokolnicki Andrzej
Sokołowski Maria
Solarz Edward
Sowiński Roman
Spieszalski Witold
Stępniowski Konrad
Strzyżewski Tomasz
Strzyżewski Piotr
Strzyżowski Wojciech
Stuermer Jerzy
Suchocki Wojciech
Szafrański Cezary
Szalbierz Janusz
Szczepaniak Jerzy
Szeląg Przemysław
Szlandrowicz Jarosław
Szmeja Andrzej
Szymański Jan
Szymański Krzysztof
Szymański Marcin
Śmiełowski Jan
Śmigielski Jan
Taborski Jacek
Talarczyk Antoni
Teresiak Marek
Tuchowski Jacek
Tyczewski Andrzej
Tysiąc Andrzej
Urbański Grzegorz
Urbański Jerzy
Vetulani Zygmunt
Walkowiak Roman
Wałkowski Tadeusz
Warszawski Krzysztof
Wawrzyniak Leszek
Weiss Ryszard
Wiaderny Witold
Wiaranowski Roman
Wicenciak Andrzej
Wierzbicki Rafał
Wiese Wojciech
Wiśniewski Jacek
Włodyka Wojciech
Wojciechowski Jacek
Wojnarski Ryszard
Woźnicki Marek
Wroński Jerzy
Wróblewicz Grzegorz
Zagórski Jerzy
Załuski Andrzej
Zieliński Piotr
Ziółkowski Adam
Żelazny Stanisław
Żeńczykowski Piotr
Żukiel Ryszard

1969

 
Adolp Michał
Andruszkiewicz Jerzy
Andrzejewski Andrzej
Babś Jerzy
Bajon Jacek
Banasik Piotr
Bartz Marek
Baszkowski Tomasz
Bazyly Marek
Bednarski Jacek
Bekasiak Przemysław
Bentke Kazimierz
Bera Krzysztof
Biadasz Paweł
Biskupski Marek
Blaszka Ryszard
Błasiński Franciszek
Błażczak Piotr
Błażejewski Karol
Borkiewicz Marek
Boruc Marek
Borysewicz Andrzej
Boryski Jerzy
Branowski Mariusz
Brodnicki Damian
Broekere Wojciech
Buczkowski Romuald
Byrt Jerzy
Chmarzyński Marian
Chmielewski Ziemowit
Chodorowski Andrzej
Chojnicki Piotr
Chuderski Marek
Ciesielski Jarosław
Czech Lesław
Degórski Jacek
Dębicki Wacław
Dłużyński Dariusz
Dolata Lech
Drews Krzysztof
Dubowicz Antoni
Dudek Ryszard
Eder Michał
Eicke Michał
Falczyński Zygmunt
Fenrych Wojciech
Fichna Piotr
Fiksek Eugeniusz
Florysiak Roman
Gaca Michał
Gadziński Marek
Gaffling Jerzy
Galubiński Henryk
Gąsiorowski Marek
Gębka Andrzej
Goetz Wiesław
Gosieniecki Piotr
Góral Andrzej
Graczyk Janusz
Gramacki Waldemar
Grądzki Marek
Grycza Bernard
Gryczka Marek
Gumny Lucjan
Heller Krzysztof
Horyński Wojciech
Hytry Piotr
Jagustyn Paweł
Jajszczyk Andrzej
Jankowski Antoni
Janowicz Zbigniew
Jańczuk Juliusz
Jarosz Jacek
Jasiński Andrzej
Jeżewski Wojciech
Jęchorek Andrzej
Joachimiak Andrzej
Joachimowicz Wojciech
Jóźwiak Karol
Juniczak Lucjan
Kachlicki Tomasz
Kaczmarek Jacek
Kaczmarek Bogdan
Kajca Jacek
Kalawski Ryszard
Karasiewicz Marek
Karczewski Jan
Karlewicz Wojciech
Kaźmierczak Henryk
Kierski Krzysztof
Kina-Wróński Włodzimierz
Kisielewski Jacek
Kiwerski Józef
Klawiter Andrzej
Klepacki Wojciech
Kočka Jerzy
Kodur Jerzy
Kołomecki Andrzej
Konieczny Jerzy
Konieczny Andrzej
Konieczny Jacek
Kopczyk Tomasz
Kowański Marian
Krawczyk Bogdan
Kreczmer Marek
Krokowicz Piotr
Król Włodzimierz
Kujawa Marek
Kulesza Roman
Kunkiewicz Przemysław
Kuraszkiewicz Paweł
Kurdelski Paweł
Kurkowski Przemysław
Kwiatkowski Andrzej
Kycler Jerzy
Lewandowski Jerzy
Lindecki Lech
Lubierski Krzysztof
Luboński Piotr
Łosiński Andrzej
Machowiak Michał
Maciejewski Witold
Maj Krzysztof
Maksymiuk Tomasz
Malicki Lech
Malik Jan
Małecki Wojciech
Manyś Grzegorz
Marzec Michał
Maszewski Jarosław
Maślona Andrzej
Matylla Piotr
Matysiak Tadeusz
Mazurczak Tadeusz
Menzel Marek
Michalski Adam
Miękwicz Roman
Mikłaszewicz Bogdan
Mikołajczak Józef
Milanowski Marek
Mirecki Andrzej
Miziniak Roman
Mleczak Ryszard
Mleczak Edward
Młokosiewicz Krzysztof
Musiał Maciej
Nadolski Jacek
Narski Witold
Niecewicz Romuald
Niewiarowski Piotr
Nowak Grzegorz
Nowak Zbigniew
Nowakowski Piotr
Nowakowski Wojciech
Nowakowski Marek
Nowicki Bogdan
Nowicki Zbigniew
Odon Andrzej
Olejniczak Adam
Ostrowski Remigiusz
Owczarczak Piotr
Owczarek Paweł
Owczarzak Janusz
Owsianny Grzegorz
Palka Zbigniew
Paprzycki Waldemar
Pasek Andrzej
Pawlak Andrzej
Perz Tomasz
Pietkiewicz Krzysztof
Pietrzak Tadeusz
Pluciński Michał
Płuciennik Marek
Pniewski Przemysław
Poczekaj Krzysztof
Podsiadło Krzysztof
Pogonowski Jerzy
Polaszewski Medard
Popiel Leopold
Popowski Mariusz
Porawski Krzysztof
Prusinkiewicz Przemysław
Przedpełski Krzysztof
Pstrąg-Bieleński Witold
Raczyk Ryszard
Raczyński Paweł
Raczyński Witold
Radke Piotr
Rajewicz Andrzej
Rakowski Andrzej
Rączkowski Andrzej
Reich Waldemar
Reichelt Lech
Remboewski Tadeusz
Reszelski Grzegorz
Rewers Leszek
Rogaczewski Andrzej
Rogojsza Waldemar
Rosada Jerzy
Roszak Andrzej
Roszewski Edmund
Rozumek Wiesław
Rut Adam
Rymarzewski Krzysztof
Rzekiecki Tadeusz
Schulz Przemysław
Seelieb Przemysław
Sęk Andrzej
Siwa Zbigniew
Skibiński Przemysław
Słomiński Jarosław
Słowiński Roman
Smażyk Andrzej
Sobierajski Tomasz
Sobolewski Janusz
Sojkin Bogdan
Sopa Józef
Spychała Jan
Sroka Lech
Stankowski Janusz
Starzak Marek
Staszak Włodzimierz
Stawicki Piotr
Stefański Eugeniusz
Stęszewski Paweł
Stróżniak Bernard
Szafarkiewicz Grzegorz
Szafarkiewicz Janusz
Szlachetka Przemysław
Szloser Tomasz
Szmeja Jacek
Szulz Władysław
Śledziński Michał
Śmiełowski Lech
Tabert Marek
Talarczyk Tomasz
Tańczak Jacek
Tasiemski Stanisław
Tokłowicz Michał
Trzęsowski Witold
Trzpil Krzysztof
Urban Henryk
Wacławik Piotr
Walkowiak Jacek
Warecki Maciej
Wawrzyniak Krzysztof
Wawrzynkiewicz Andrzej
Wąsicki Jan
Wehr Krzysztof
Wentzel Piotr
Werc Tomasz
Wicikowski Lesław
Wieloch Tadeusz
Wiśniewski Marek
Witkowski Maciej
Wład Piotr
Wojciak Piotr
Wojciak Jacek
Wolski Marek
Wower Jacek
Wójciak Zbigniew
Wójcicki Włodzimierz
Wrociński Piotr
Zajączkowski Jan
Zajdler Zenon
Zakrzewski Stanisław
Zakrzewski Artur
Zalaszewski Waldemar
Załuski Jerzy
Zamorski Marcin
Zubielik Piotr, Michał
Zubko Włodzimierz
Zyziak Jacek

1971

 
Adamiec Ewa
Andraszczyk Hanna
Appelt Krzysztof
Balczunas Barbara
Banach Radomiła
Bartkowiak Hanna
Bederski Marek
Berezińska Maria
Beyga Krzysztof
Białkiewicz Zdzisława
Białobok Jerzy
Bidziński Andrzej
Blumski Wiesław
Błażejewski Marek
Bobrowska Halina
Bręczewska Katarzyna
Bucholc Krzysztof
Cholewczyński Wiesław
Chudziński Piotr
Cieślak Alicja
Cwetsch Marek
Czajka Roman
Czajor Leszek
Czywczyńska Gabriela
Dalz Tomasz
Danecki Ryszard
Dobrosielska Ewelina
Dombek Krzysztof
Domiński Krzysztof
Donarski Paweł
Drogomirecka Ewa
Fibak Wojciech
Flieger Elżbieta
Fornalik Ewa
Frąckowiak Ryszard
Frączyk Piotr
Frąszczak Jan
Gaul Marek
Gawron Elżbieta
Gertig Krzysztof
Gibasiewicz Janina
Golik Michał
Gruszczyńska Barbara
Grzechowiak Magdalena
Grześkowiak Edmund
Gutowski Tomasz
Hańczewska Hanna
Hasik Jan
Hejduk Jerzy
Hęćka Maria
Hoffmann Krzysztof
Hoser Andrzej
Husiar Dorota
Ignaczewski Remigiusz
Ignatowicz Ewa
Iwanicka Anna
Jabłoński Jan
Jachowska Małgorzata
Janicki Jerzy
Jaroszyk Piotr
Jaruga Wojciecj
Jarysz Hanna
Jauksz Krzysztof
Jerszyński Paweł
Jeske Michał
Juszczak Marek
Kabaciński Ryszard
Karoń Małgorzata
Kędziora Jerzy
Kęsy Henryk
Kiełczewski Jerzy
Klafczyński Piotr
Kogut Lesław
Konieczny Piotr
Koralewska Irena
Kosicki Tadeusz
Kościński Tomasz
Kowalski Krzysztof
Kowański Krzysztof
Kozak Jerzy
Kozłowski Tomasz
Kozłowski Zbigniew
Krawczyk Andrzej
Krychowski Jerzy
Krzeszowski Andrzej
Krzywobłocka Ewa
Kubalewski Jan
Kubiak Danuta
Kuczyńska Katarzyna
Kuliński Tadeusz
Kupka Marek
Kuźniewski Piotr
Kwaśnik Ewa
Lamperski Stanisław
Langner Ireneusz
Leciej Magdalena
Lesiak Jacek
Lesicka Krystyna
Leszczyńska Teresa
Lewandowski Wojciech
Lula Jacek
Łopieński Marek
Łuczak Wiesław
Macwaldowski Stefan
Maćkowiak Maria
Maćkowiak Jacek
Majchrzak Ewa
Malik Anna
Malik Małgorzata
Mann Andrzej
Marciniak Grażyna
Marcinkowski Andrzej
Masadyński Leszek
Matecki Paweł
Matłoka Włodzimierz
Meller Piotr
Miękus Elżbieta
Miklaszewski Aleksander
Miler Antoni
Modzelewski Witold
Nelke Marek
Nowak Maciej
Nowicka Hanna
Odrobny Grzegorz
Oko Andrzej
Olszewska Aniela
Olszewski Krzysztof
Patyk Antoni
Pawlarczyk Aleksandra
Piechowiak Tadeusz
Pikulska Maria
Pilarski Zdzisław
Plackowski Ryszard
Podgórski Witold
Rafalski Marcin
Ramlau Joanna
Rogalski Szymon
Ruciński Marek
Sajdak Stefan
Samulska Mariola
Schmidt Paweł
Schneider Maria
Schramm Joanna
Skołuda Piotr
Skowron Ewa
Sobański Maciej
Sobczak Janina
Stalewski Aleksander
Starzak Wiesław
Staszkiewicz Waldemar
Stawicka Barbara
Steindel Wojciech
Stryjski Roman
Strzelbicki Adam
Strzyżowski Michał
Suchański Zbigniew
Sułek Tadeusz
Swornowski Piotr
Sykulski Ryszard
Szczerba Zbigniew
Sziłajtis Hanna
Szot Małgorzata
Szplit Krzysztof
Szulc Małgorzata
Szwab Anna
Śledzikowski Kazimierz
Śliwiński Krzysztof
Świderski Ryszard
Tokarz Andrzej
Usarewicz Jolanta
Wajda Wojciech
Wasilewski Andrzej
Wiciak Wiesław
Wilczyńska Anna
Woda Andrzej
Wołoszczuk Krzysztof
Wybicki Zbyszek
Wyszatycka Teresa
Zgodziński Andrzej
Ziembowski Michał
1972
 
Adamczewska Danuta
Bajon Maria
Bartkiewicz Dariusz
Bartoszewicz Wojciech
Bednarski Wojciech
Bentkowska Ewa
Ber Wojciech
Biarda Teresa
Biela Beata
Biwojno Konstanty
Blach Ewa
Bręborowicz Andrzej
Broda Anna
Brodnicka Maria
Bronikowski Piotr
Brozowska Maria
Brózda Barbara
Brzeziński Jerzy
Brzuszkiewicz Kazimierz
Buda Krzysztof
Chocieszyńska Katarzyna
Chodor Marek
Chudak Janina
Ciesielski Włodzimierz
Czapczyk Jerzy
Czech Andrzej
Derengowski Mirosław
Deresiński Wojciech
Dębska Monika
Dmochowski Krzysztof
Dolata Maria
Dolna Izabela
Drzewicki Andrzej
Durczak Katarzyna
Dziwisz Andrzej
Fierek Maciej
Gałęski Andrzej
Gniatkowski Ryszard
Goliński Tomasz
Gołembski Andrzej
Górniok Barbara
Grabiec Anna
Gromadzińska Małgorzata
Grześkowiak Lucyna
Hajduczenia Dobrogniewa
Hoppel Elżbieta
Howorka Kinga
Hyżak Wojciech
Jachowski Tadeusz
Jackowska Krystyna
Janiak Tomasz
Jankowiak Danuta
Jaruzelska Izabela
Jaruzelska Jadwiga
Jerzak Małgorzata
Jurek Violetta
Kamiński Witold
Kapczyński Piotr
Karlik Krzysztof
Kaziński Józef
Kłosowska Iwona
Knychała Roman
Kondratowicz Michał
Kostański Janusz
Kozłowska Ewa
Kozłowska Lidia
Król Marek
Kruczyński Jacek
Krupińska Anna
Krupiński Roger
Krupiński Ryszard
Kruś Katarzyna
Krzymiński Jarosław
Krzymiński Tadeusz
Kubiak Marek
Kubisiewicz Ewa
Kuczyńska Barbara
Kujawiński Wenancjusz
Kulesza Wojciech
Kułtuniak Anna
Lebuda Anastazja
Leoński Jacek
Lewkowicz Wojciech
Lonc Alina
Lubawy Joanna
Majer Ewa
Makowiecki Leszek
Malarewicz Danuta
Mańkowska Ewa
Marchwicki Maciej
Margowski Jacek
Markiewicz Róża
Marszał Grzegorz
Masadyńska Ewa
Matuszewski Paweł
Mendelak Małgorzata
Męczyńska Małgorzata
Mężyńska Hanna
Michalak Lech
Michalczyk Stefan
Michalska Katarzyna
Michalski Andrzej
Michnikowski Paweł
Mischke Maria
Młynarczak Ireneusz
Mossor Bartłomiej
Mrozek Jan
Mróz Mariusz
Muszyński Piotr
Niewiadowski Tomasz
Nizielska Maria
Nowaczyk Włodzimierz
Nowak Elżbieta
Nowakowska Barbara
Nowakowski Roman
Nowińska Iwona
Nowosielski Janusz
Ochocka Barbara
Ochocka Maria
Odon Ewa
Olejniczak Krzysztof
Otwionowski Maciej
Owczarkowski Grzegorz
Owsianna Irena
Owsianna Magdalena
Paetzold Mariola
Parliński Maciej
Paszczak Krzysztof
Pawełek Bogusław
Pawlak Zbigniew
Pawlarczyk Danuta
Pawłowska Magdalena
Pawłowski Włodzimierz
Pietrzak Andrzej
Pikulska Elżbieta
Podbielski Włodzimierz
Policiński Jacek
Południkiewicz Jarosław
Poniecki Tomasz
Preiss Ewa
Przybylska Małgorzata
Przybylska Grażyna
Przybyła Marek
Rakowski Jerzy
Ratajszczak Małgorzata
Reich Ryszard
Rogozińska Zofia
Rokicki Janusz
Rozmiarek Halina
Ruciński Lech
Rudnicka Ewa
Rynarzewski Witold
Rzemyk Barbara
Rzepkowski Andrzej
Sajdak Barbara
Skorupski Witold
Skowrońska Elżbieta
Skowroński Jan
Skrzypczak Joanna
Słodzinka Wojciech
Smażyk Alicja
Sobecka Maria
Soboczyński Ryszard
Sokołowski Tomasz
Soliński Andrzej
Stasiński Ryszard
Staszczyk Irena
Straszewski Bartłomiej
Stróżyński Tomasz
Stryjska Małgorzata
Strykowska Ewa
Suchanecki Paweł
Suszko Tomasz
Sykulski Ryszard
Sczaniecki Zbyszek
Szczepaniak Marek
Szczepaniak Iwona
Szlemer Janusz
Szpakowski Roman
Szpunar Marek
Szukała Marek
Szykor Dorota
Szymańska Beata
Śledzikowski Kazimierz
Tabrowska Grażyna
Talarczyk Jacek
Taylor Tomasz
Trudnowska Małgorzata
Trześniowska Wiesława
Urbaniak Andrzej
Walczak Jacek
Walerych Jan
Wanic Maria
Wicenciak Paweł
Wieloch Tadeusz
Wierzbiński Włodzimierz
Witczak Włodzimierz
Wład Katarzyna
Wojt Lidia
Wrońska Katarzyna
Wtorkowski Łukasz
Wysocki Marian
Zabrzeska Ewa
Zalaszewska Marlena
Zembrzuski Wojciech
Zierhoffer Marek
Zimmer Włodzimierz
Zimny Piotr
Żak Ewa
Żuchowski Krzysztof
1973
 
Adamska Joanna
Adamski Ireneusz
Anczewski Tadeusz
Andrzejewska Urszula
Augustyniak Daria
Barszczewski Ireneusz
Bartoszewski Tadeusz
Baszyńska Mariorika
Bąk Maria
Bednarek Jan
Bekasiak Zbigniew
Bem Wanda
Białkiewicz Ewa
Biernacki Dariusz
Bitner Anna
Bittner Jacek
Biwojno Krzysztof
Błaszak Edward
Błaszkiewicz Grażyna
Brózda Tadeusz
Bujałowski Włodzimierz
Bukowska Danuta
Byrt Wiesław
Celiński Piotr
Chlebowicz Maria
Chojnacka Urszula
Chojnacka Maria
Chwirot Elżbieta
Ciczek Jerzy
Ciemnoczołowska Ewa
Ciesielski Marek
Cieślak Barbara
Cymiński Jacek
Czajka Krystyna
Czamańska Renata
Degler Magdalena
Dembiński Ryszard
Derwich Lidia
Deskur Aleksander
Dłużniewska Barbara
Dobrowolski Witold
Dobrzyńska Magdalena
Duchowski Leszek
Duffek Bożena
Durkalec Jadwiga
Dzięcioł Zbyszko
Dziwisz Dariusz
Eicke Mariusz
Fenrych Agnieszka
Florek Andrzej
Frencel Marek
Fuk Hanna
Garbarek Ilona
Gądziński Andrzej
Geisler Aleksandra
Gerwel Tadeusz
Gessner Marian
Gierkowska Irena
Gieryn Piotr
Grabski Michał
Grycza Barbara
Grzelaczyk Barbara
Grzesiak Michał
Grzesik Ewa
Grzybowski Marek
Guziałek Piotr
Gwizdowski Witold
Hałas Andrzej
Harasymczuk Jerzy
Heizler Grażyna
Hejduk Hanna
Henschke Maciej
Hołyńska Anna
Hunek Elżbieta
Jagodzińska Maria
Jagustyn Barbara
Jakubiak Joanna
Jakubowski Tomasz
Janiak Piotr
Jankowski Andrzej
Jankowski Krzysztof
Jaroszyk Maria
Jemiałkowska Jolanta
Jenek Jacek
Jesionkowska Bożena
Jopp Bolesław
Jowiec Liliana
Jóźwiak Andrzej
Juchniewicz Alicja
Junik Roman
Juszczak Jakub
Juwa Lucyna
Kachlicki Zbigniew
Kaczmarek Ewa
Kaczmarek Jan
Kalemba Hanna
Kałmuczak Maria
Kamińska Barbara
Kamiński Janusz
Karpińska Lidia
Kaźmierowska Ewa
Kędzierska Jolanta
Kędziora Roman
Kiełbasiewicz Alicja
Kienitz Włodzimierz
Kiszka Stefan
Knapik Mariola
Koćka Andrzej
Kokociński Wojciech
Koprucka Jolanta
Koralewska Anna
Korcz Barbara
Korcz Andrzej
Kościński Piotr
Kotowicz Janusz
Kowal Piotr
Kowalczyk Ewa
Kowalec Lidia
Kowalska Grażyna
Kozak Marek
Kozłowska Teresa
Krauss Andrzej
Krawiec Jerzy
Krysztofowicz Dorota
Krzeszowska Alina
Kubiak Jerzy
Kubiak Krystyna
Kubisiewicz Adam
Kufel Wiesława
Kultys Mirosław
Kurpiński Krzysztof
Kurzawski Jakub
Lehmann Małgorzata
Lewczuk Waldemar
Lewicki Paweł
Liersch Magdalena
Linette Katarzyna
Loba Urszula
Lula Michał
Łada Małgorzata
Łącka katarzyna
Łopieński Janusz
Łożyńska Barbara
Łukasik Ewa
Łukowski Waldemar
Maćkowiak Paweł
Maćkowiak Arkadiusz
Madelski Krzysztof
Maj Andrzej
Makowska Jadwiga
Małłek Tomasz
Matuszczak Wojciech
Matuszczak Włodzimierz
Matysiak Halina
Michalczak Wiesława
Michalska Danuta
Miziniak Wacław
Moderski Jerzy
Morzy Tadeusz
Mroczyk Barbara
Musielak Maria
Musielik Mariola
Nowaczyk Jerzy
Nowaczyk Piotr
Nowaczyk Michał
Nowak Michał
Nowakowski Aleksander
Olejniczak Maria
Olejniczak Stefania
Organista Piotr
Parzuchowska Iwona
Pawołek Zofia
Perzyński Bogdan
Piaskowska Maria
Przybył Bogusław
Przybysz Judyta
Przygoda Grażyna
Przysiecka Katarzyna
Pyda Przemysław
Rachocka Dorota
Rakiewicz Małgorzata
Rakowski Marek
Ratajczak Marek
Ratajski Leszek
Ratajszczak Małgorzata
Rejewska Lucyna
Reszel Izabela
Reszelska Elżbieta
Rogacz Hanna
Rogala Michał
Rokosz Marian
Rostek Krzysztof
Rusinek Maciej
Rybarska Anna
Rybczyński Marek
Rybicki Marian
Rychlewski Jacek
Sadowska Zofia
Sarnowska Irena
Sarzyńska Iwona
Sawiński Krzysztof
Siatkowski Tomasz
Sierakowska Katarzyna
Sierakowski Bartłomiej
Silska Jolanta
Siwa Alina
Siwek Bogdan
Skołuda Maria
Skommer Krzysztof
Skrzypczak Sabina
Skrzypek Ewa
Sobczak Michał
Sobierajska Barbara
Soliński Leszek
Sołtysiak Grzegorz
Sroka Mirosław
Stankiewicz Józef
Stankowska Elżbieta
Stasińska Barbara
Stemerowicz Roman
Stężycka Ewa
Strzelbicka Ewa
Stuchowiak Elżbieta
Stuligrosz Maria
Sysiak Ewa
Szczepaniak Włodzimierz
Szlęzak Andrzej
Szmeja Krystyna
Szmytkowski Piotr
Szocińska Dorota
Szocińska Elżbieta
Szpunar Janusz
Szymański Ryszard
Szymendera Hanna
Śliwińska Katarzyna
Tatarska Anna
Tatarska Lucyna
Terlecki Krzysztof
Tomczak Marek
Tubacki Marek
Twardowski Marek
Urban Iwona
Wajcht Marek
Wajda Jeremi
Wański Hubert
Warszawski Edward
Weber Magdalena
Weinert Wojciech
Wejman Konstanty
Wiącek Urszula
Wikarjak Teodozja
Wiśniewski Przemysław
Wolny Hanna
Woźniak Elżbieta
Wójciak Krzysztof
Wroniak Hanna
Wrześniowska Wiesława
Wysocka Anna
Zając Alfred
Zajdler Maria
Zajdlewicz Beata
Załuska Anna
Zarzyński Grzegorz
Zawadzki Ryszard
Ziarkowska Ewa
Zimmer Wiesław
Zimna Elżbieta
Żakowska Małgorzata
1974
 
Adamczewska Agnieszka
Adamski Zbigniew
Balcerek Danuta
Balczunas Małgorzata
Barałkiewicz Maria
Bem Zbigniew
Berger Jan
Bernard Marek
Binder Elżbieta
Błaszczyk Marek
Bokun Konrad
Boryska Maria
Broda Jerzy
Brzezicki Kazimierz
Calińska Anna
Chmielowska Aleksandra
Chojnicki Andrzej
Chrenowicz Włodzimierz
Cichy Ryszard
Ciszak Michał
Cywiński Krzysztof
Czajka Barbara
Czajkowski Benedykt
Czajkowski Waldemar
Czerwiakowska Barbara
Dąbrowski Janusz
Degórska Magdalena
Denuszek Elżbieta
Dera Urszula
Derezińska Grażyna
Dobrzyńska Wiesława
Dolata Ewa
Domicz Maria
Domińska Ewa
Downarowicz Michał
Drews Roman
Drożdż Tomasz
Drzazga Leszek
Dyczkowska Barbara
Florek Paweł
Gałęzowski Włdzimierz
Gapska Małgorzata
Gbiorczyk Milena
Gerwel Zbigniew
Giżewska Alicja
Głowska Iwona
Gościański Marek
Górniok Ewa
Górny Andrzej
Górska Lucyna
Grabski Grzegorz
Grażyński Jacek
Grolik Maria
Grycza Aleksandra
Gulik Zofia
Horst Wanda
Hryniewiecki Tomasz
Jankowiak Włodzimierz
Jankowski Piotr
Jańczak Krystyna
Jarosz Wiesław
Jarus Paweł
Jaskólski Tomasz
Jerzak Michał
Jóźwiak Stanisława
Kaczmarek Tomasz
Kaczmarek Genowefa
Kanarecki Arkadiusz
Karasiewicz Dariusz
Kasiński Tomasz
Kaźmierczak Norbert
Kęsa Przemysław
Kiełbasiewicz Beata
Klimontowicz Jerzy
Koczorowski Maciej
kokotek Andrzej
Kołacz Jan
Kołaczkowski Piotr
Kołecki Paweł
Konarzewska Ida
Kondraciuk Ryszard
Kornecki Krzysztof
Kowalewski Mirosław
Kowalka Leszek
Kramski Witold
Krawiec Tomasz
Kreczmer Janusz
Kręglewski Jerzy
Krokowska Grażyna
KrólikowsKi Zbigniew
Kruczyński Wojciech
Krüger Krzysztof
Krupa Przemysław
Krůślak Wiesław
Kubrak Bożena
Kuliński Jacek
Kuraszkiewicz Anita
Kuroszczyk Aldona
Kurzawa Katarzyna
KusZa Krzysztof
Kwiatek Roman
Labacki Krzysztof
Lange Renata
Lehmann Zofia
Leja jan
LisiaK Alicja
Lorkiewicz BarbaRa
Łagodziński Jacek
Łaś Krzysztof
Łęska Ewa
Maciejewska Hanna
Maciejewska Irena
Mackiewicz Justyna
Maćkowiak Janusz
Malik Zofia
Malinowski Henryk
Małecki Jan
Many6 Magdalena
Mańczak Małgorzata
Markiewicz Ewa
Matuszewska Ewa
Matyěla Grzegorz
Meissner Wanda
Meller Andrzej
Męczyńska Beata
Michalska Katarzyna
Michałowski Leózek
MielĂarek Małgorzata
Miś LidiA
Mularczyk Jerzy
Íüllauer Anna
Musiałowkcz Krzysztof
Nadolska Barbara
Nawrocik Ewa
NeYder Paweł
Niedźwiecka Lidia
NiewiAdowski Wojciech
Niewiarowska Ewa
Îowicka Anna
Olejniczak Alicja
Olejnik Janusz
Onderska Aleksandra
Orăhowski Wojciech 
Ossowski Zbigniew
Otlewska Lidia
Ozdowska Maria
Pacholska Bogna
Pater Piotr
Pawłowski Jan
Pawołek Bolesław
Piątkowski Andrzej
Pietrzak Marek
Pietrzak Bożena
Pilc Čanna
Placko Robert
Plucińska Mariá
Podbielski Wojciech
Podleśny Andrzej
Policińska Małgorzata
Prauzińska Agnieszka
Primke Jerzy
Przystańska Grażyna
Rabska MałgoRzata
Radlik Ryszard
Reimann Olgierd
Relewicz Stefania
Różniewski Janusz
Rumiewicz Piotr
Rydzewska Janina
Rzepka Emilia
Rzeszotarski Krzysztof
Saniuk Lidia
Sczaniecki Łukasz
Seidel Józef
Siatkowska Małgorzata
Sikorska Maksencja
Sikorski Leszek
Sikorski Wiesław
Skommer Grzegorz
Skotarczak Maria
Skórkowski Janusz
Słomski Krzysztof
Smigiel Iwona
Sokołowski Wojciech
Sosna Ewa
Stefaniak Hanna
Stefaniak Andrzej
Stopka Bożena
Struzik Ewa
Surmacewicz Marek
Szarata Jacek
Szawuła Mirosława
Szczesiak Jerzy
Szeszuła Anna
Szmej Ewa
Szymańska Elżbieta
Szymańska Teresa
Szymański Jerzy
Szymański Aleksander
Śliwińska Małgorzata
Talikowski Janusz
Tomaszewska Hanna
Tomaszewska Anita
Tomiak Janusz
Trojanek Marek
Tyszka Juliusz
Urban Liliana
Usarewicz Joanna
Utecht Hanna
Wasik Anna
Wawrzyniak Jan
Wendland Małgorzata
Werc Paweł
Węcławiak Jakub
Węgorek Maria
Wiśniewski Dariusz
Wituchowski Witold
Włosik Ewa
Wojciechowska Alicja
Wojdowska Maria
Wojnarska Maria
Wojt Elżbieta
Wojtkowiak Hanna
Wolska Barbara
Woźniak Maria
Wójtowicz Jerzy
Zabrocki Władysław
Zadurska Małgorzata
Zajączkowski Maciej
Zakrzewska Maria
Zakrzewska Elżbieta
Zawadzka Jolanta
Zenkteler Ewa
Zgodzińska Katarzyna
Zielonka Jolanta
Ziembowska Maria
Zierhoffer Krystyna
Zimpel Michał
Zimpel Zbigniew
Ziółkowski Krystian
1975
 
Badyda Zofia
Baraniecki Ryszard
Barełkowska Marzena
Barełkowski Maciej
Bartkowski Marek
Bazyly Paweł
Bednarz Marek
Biadasz Tomasz
Bobrowski Jerzy
Borkiewicz Maria
Brożek Urszula
Caliński Stanisław
Cegłowska Barbara
Celichowski Wojciech
Cholewczyński Jerzy
Chudziński Andrzej
Cichowski Sebastian
Czarnecka Grażyna
Czeczot Małgorzata
Czyżewska Grażyna
Dąbrowicz Małgorzata
Dembiński Mariusz
Deresiński Maciej
Dezor Bogumił
Dębski Michał
Dłużewska Anna
Dmytrów Magdalena
Drzewiecka Hanna
Dudziewicz Nina
Durczak Jakub
Dychowska Bożena
Erber Hanna
Fellmann Monika
Fibak Barbara
Fiksek Florentyna
Florysiak Przemysław
Frencel Tomasz
Gadziński Piotr
Gaffling Anna
Gałęzowska Alicja
Gandecka Ewa
Gądzińska Irena
Gębka Elżbieta
Gibasiewicz Anna
Gierdalski Krzysztof
Ginel Marek
Glama Włodzimierz
Gołaś Małgorzata
Goździerski Waldemar
Grabowska Mariola
Gramza Alicja
Granops Adam
Gumna Grażyna
Guziałek Krzysztof
Gwizdowska Anna
Hała Olga
Hałas Barbara
Handschuh Paweł
Hasik Piotr
Hauke Radzisław
Hejduk Hanna
Hellwing Małgorzata
Hołyńska Ewa
Hyla Maria
Iwanicka Zofia
Jakubowski Marek
Jankowski Jerzy
Janowicz Hanna
Jarosz Janusz
Jaruzelska Maria
Jarysz Lidia
Jaśkiewicz Andrzej
Jerzak Aniela
Jeske Roman
Jewusiak Michał
Jęczkowska Dorota
Jopp Bogumiła
Jurkowski Andrzej
Kaczorowska Elżbieta
Kaczorowski Jerzy
Kaczyński Grzegorz
Kaliszan Iwona
Kańczukowska Anna
Karlik Marek
Karpisz Tomasz
Kaziród Jarema
Kierski Jarosław
Kledzik Hanna
Kociemska Halina
Kokociński Piotr
Kokot Hanna
Kondrat Ryszard
Kondratiew Elżbieta
Konwicka Beata
Konwicki Jarosław
Kopaczyk Andrzej
Kosowicz Ewa
Kostański Krzysztof
Kotkowski Grzegorz
Kowalska Joanna
Kozak Leszek
Kozłowska Jadwiga
Kruszyński Tomasz
Kruszyński Adam
Krysiak Jolanta
Krzymiński Jan
Kucharski Przemysław
Kulczycka Anna
Lamperski Jan
Laskowski Jerzy
Latawiec Hanna
Lekan Jan
Lewkowicz Zofia
Łabędzka Marzena
Łakomczyk Joanna
Łuczak Halina
Łukaszek Barbara
Maciejewska Anna
Maciejewski Piotr
Makowska Mariola
Marcinek Izabella
Markiewicz Augustyn
Mazur Piotr
Mercik Dorota
Mierniczak Anna
Miler Wojciech
Minakowska Iwona
Mularek Tatiana
Musielak Jan
Musielik Aleksandra
Muszyńska Ewa
Nelke Romuald
Nowak Piotr
Olesińska Danuta
Ossowski Leszek
Paetzold Alina
Paszczak Anna
Pawlicka Alicja
Pawlicki Janusz
Pawłowski Krzysztof
Pawłowski Tomasz
Pawołek Daniela
Pietrowicz Aleksandra
Pindych Barbara
Podejma Małgorzata
Podeszwa Andrzej
Podgórski Marek
Poniński Maciej
Popioł Alicja
Prusinkiewicz Hanna
Przybylski Tomasz
Puacz Piotr
Pudelski Józef
Pyda Zbigniew
Radomyski Lech
Reimann Aleksandra
Roehr Ewa
Rogal Magdalena
Rogowski Mirosław
Rogozińska Dorota
Różyński Jerzy
Rydlewicz Karol
Samulski Stefan
Siedlewski Andrzej
Sieńko Andrzej
Sikora Włodzimierz
Silska Małgorzata
Skowroński Wojciech
Skrzypczak Krzysztof
Skwiecińka Jarona
Słoma Konrad
Sopa Katarzyna
Sopa Wojciech
Springer Barbara
Sroka Sławomir
Stachowiak Michał
Stanisławska Danuta
Stankiewicz Maria
Starosta Krystyna
Stryjski Ryszard
Strzelbicki Mieczysław
Strzelecki Ryszard
Surmacewicz Jerzy
Szczepaniak Michał
Szewczyk Beata
Sznirl Ewa
Szóstak Elżbieta
Szpakowska Barbara
Szubert Sabina
Szurka Aleksander
Szweykowska Zofia
Szymanowski Marek
Tomyślak Janina
Warzecha Kajetan
Waśko Ryszard
Wawrzyniak Anna
Wawrzyniak Joanna
Wawrzyniak Małgorzata
Ważbiński Marek
Wącirz Małgorzata
Wegwert Jan
Wereszczyńska Lidia
Węgorek Paweł
Wild Róża
Witkowska Małgorzata
Włoszczyńska Ewa
Wojciak Elżbieta
Wojtych Katarzyna
Wójcik Michał
Wroczyński Krzysztof
Wroniak Iwona
Wroński Jarosław
Wrzosek Alina
Zaidlewicz Miłosz
Zalaszewski Krzysztof
Zyziak Hanna
1976
 
Adamczewska Magdalena
Adamiak Małgorzata
Adaszewska Elżbieta
Alejska Anna
Andrzejewska Danuta
Bajon Marek
Banach Błażej
Banasik Hanna
Basiński Jacek
Bender Piotr
Ber Piotr
Białas Andrzej
Białous Mirosława
Błach Magdalena
Bujałowski Jacek
Bzowski Robert
Calińska Maria
Charzewski Paweł
Chirowska Ewa
Chłapowska Elżbieta
Chmielewski Błażej
Chojnacki Wojciech
Chojnacki Paweł
Chrenowicz Anna
Chudecki Andrzej
Cierpik Janusz
Ciesielska Alina
Ciosański Tomasz
Ciszewski Eugeniusz
Cyran Małgorzata
Czajka Przemysław
Czajkowska Janina
Czajkowska Elżbieta
Czekanowski Dariusz
Czysz Iwona
Demby Michał
Dobicki Piotr
Domeracki Jacek
Dregier Elżbieta
Drogomirecka Joanna
Durowicz Marzenna
Dzwonkowska Aleksandra
Englert Bernadeta
Fabiś Piotr
Falkowska Jolanta
Fibich Ewa
Fibich Dorota
Frankowska Maria
Furdal Hanna
Gawęcka Anna
Geisler Jerzy
Giemza Maria
Gieryń Ryszard
Giese Marek
Głowacka Bogusława
Goderska Zofia
Goetz Anna
Gołaś Zbigniew
Górski Ryszard
Granecki Przemysław
Grenda Waldemar
Grocka Krystyna
Gronowska Romualda
Grzegorzewski Iwo
Grzelak Iwona
Grzelewska Ewa
Grzywna Urszula
Heller Hanna
Jachowski Olgierd
Jahns Andrzej
Jajszczyk Anna
Jarząbkiewicz Bożena
Jasiak Hanna
Jaworska Kamila
Jernas Jerzy
Jęczmionka Roman
Jędrzejewski Dariusz
Juszczak Agnieszka
Kabacińska Aurelia
Kachel Iwona
Kaczmarek Waldemar
Kamińska Ewa
Kamiński Jurand
Kamiński Andrzej
Karalus Małgorzata
Karolczak Małgorzata
Kasperczak Sylwia
Kaszub Paweł
Kaźmierowska Elżbieta
Każmierczak Małgorzata
Kledzik Barbara
Klijewska Maria
Kobylański Paweł
Kociałkowski Andrzej
Konieczek Magdalena
Konopiński Piotr
Kopaczyk Roman
Kopańska Irena
Kostuj Ewa
Kotowicz Mariola
Kowaliński Janusz
Kowalska Joanna
Kozioł Bogusława
Kozłowska Maria
Kozłowski Piotr
Kretschmer Ewa
Krukowska Hanna
Krych Iwona
Krych Krystyna
Krychowska Hanna
Krzyczkowska Hanna
Krzywiak Andrzej
Krzyżanowska Elżbieta
Kucharski Roman
Kuczyńska Hanna
Kuczyński Piotr
Kulczyk Bogusław
Kulczyńska Alina
Kupczyk Tomasz
Kupsik Leszek
Kuźnicka Dorota
Lange Romuald
Lehman Ewa
Lewandowska Barbara
Lewandowski Piotr
Lewicki Krzysztof
Lichota Renata
Lorkowska Dorota
Łoza Zbigniew
Łuczak Bogumiła
Łukaszewska Małgorzata
Maciejewska Maria
Mann Grażyna
Marcinek Hanna
Marcinkowska Iwona
Matecka Katarzyna
Matuszak Grażyna
Matuszczak Danuta
Mazurczak Bożena
Michalska Aleksandra
Michałowski Rafał
Mieloch Dariusz
Mietlińska Małgorzata
Mikołajewska Ewa
Milachowski Stanisław
Mirecka Anna
Mrówka Piotr
Musielak Anna
Narożna Roma
Neska Jolanta
Nowaczyk Hanna
Nowaczyk Jerzy
Nowak Marek
Nowak Piotr
Nowak Jacek
Nowastowska Małgorzata
Oko Zofia
Olszewski Jan
Orlikowski Wojciech
Osada Bożena
Ossowski Mariusz
Ożóg Marita
Palimąka Ryszard
Pankowska Maria
Pawelski Jan
Pawełczak Bogumiła
Pawlewski Paweł
Pawłowski Jacek
Petrus Grażyna
Pękala Bogumiła
Pietrowicz Maria
Pietrzak Elżbieta
Pietrzak Hanna
Pietrzak Małgorzata
Pisarska Magdalena
Pituła Elżbieta
Podżerek Ewa
Politowicz Maciej
Preiss Beata
Przybyła Przemysław
Pukianiec Dagmara
Puwałowska Irena
Pyda Maria
Rajewski Piotr
Ratajczak Paweł
Ratajczak Danuta
Ratajszczak Radosław
Renans Wanda
Rokicka Anna
Rosińska Elżbieta
Rybicki Krystian
Rydlewska Dorota
Rzeczyński Jacek
Rzepa Wiesława
Rzepka Dobrochna
Sarrazin Anna
Skarbiński Piotr
Skommer Jarosław
Skowrońska Dorota
Skrzypczak Piotr
Skrzypczak Maciej
Słonińska Elżbieta
Słowińska Iwona
Sobieraj Maciej
Sołtysik Alicja
Sowiński Dariusz
Stachowiak Ewa
Staniszewski Krzysztof
Stańko Ewa
Starkowski Przemysław
Staszak Krystyna
Staszewska Teresa
Stawczyk Krystyna
Stawicka Jolanta
Strach Andrzej
Stroińska Grażyna
Stróżak Jan
Stróżyńska Danuta
Szmeja Katarzyna
Szpaderska Eleonora
Szumski Zenon
Szylberg Anna
Szypura Kinga
Ślatała Liliana
Świątek Jacek
Thomas Dorota
Turowska Maria
Tuszewska Romana
Tytko Grażyna
Urbaniak Krzysztof
Urbanowski Piotr
Wachowiak Małgorzata
Wachowiak Iwona
Wajda Katarzyna
Walczak Elżbieta
Walkowiak Małgorzata
Wawrzyniak Hanna
Wełna Iwona
Wendland Renata
Wiącek Mirosława
Widerak Danuta
Wilk Violetta
Wiśniewski Paweł
Włosik Aleksandra
Wolf Aurelia
Wolniak Ewa
Wołoszczuk Jacek
Woźniak Tomasz
Woźny Zbigniew
Wrońska Magdalena
Wróblewska Elwira
Wrzeszczyńska Julita
Zalewska Jolanta
Zalewska Grażyna
Zalisz Elżbieta
Zamorski Piotr
Zommer Jacek
1977
 
Adamczak Ireneusz
Anders Małgorzata
Antczak Elżbieta
Bajon Monika
Banaszak Marlena
Baraniak Dorota
Bartkowiak Marek
Bączkowski Piotr
Bednarek Marcin
Bednarek Anna
Białecka Jolanta
Biela Izabela
Bielawowska Elżbieta
Blumska Małgorzata
Błażejak Mirosława
Błoch Jacek
Bończyk Ryszard
Brodnicka Agata
Brodnicki Bolesław
Bukowska Renata
Cedrowska Dorota
Chałupka Maria
Chojnacki Piotr
Chojnowski Grzegorz
Chudzicka Blandyna
Chwalisz Maciej
Ciążyńska Magdalena
Cichocka Ewa
Czapla Elżbieta
Czarnecki Janusz
Czechowska Krystyna
Czepik Arleta
Czeszewska Barbara
Czwojdrak Romuald
Czyżewska Ewa
Ćwiertnia Piotr
Dąbkowska Emilia
Dąbrowska Katarzyna
Dera Ewa
Dolata Wojciech
Domiński Piotr
Doręgowska Hanna
Dyszkant Marek
Dzik Wojciech
Fellmann Bożena
Florczak Krzysztof
Franowska Anna
Frąckowiak Irena
Gajowiecka Marlena
Gawinkowska Magdalena
Gąsowski Igor
Geisler Tomasz
Gintrowska Krystyna
Gogolewska Mariola
Gorzelańczyk Waldemar
Gosiewska Hanna
Goździejewska Izabela
Goździk Grzegorz
Góra Ewa
Grabińska Małgorzata
Grabowski Marek
Grad Małgorzata
Grocholski Piotr
Grottel Maciej
Hajdasz Maciej
Hansz Elżbieta
Hausa Halina
Hilczer Bożena
Hołyńska Katarzyna
Hora Maria
Horemski Piotr
Ignasiak Ewa
Ignaszak Błażej
Illukiewicz Andrzej
Ilów Małgorzata
Iwanicka Alicja
Jacek Piotr
Jagodzińska Elżbieta
Jakubowska Marzena
Janiszewski Jerzy
Janowicz Ewa
Jarecka Urszula
Jaśkiewicz Barbara
Jezierska Dorota
Jóźwiak Wojciech
Jurczyński Ziemowit
Juszczak Sylwia
Kabała Witold
Kaczmarek Grzegorz
Kajkowska Dorota
Kamińska Renata
Kanoniczak Aleksandra
Karasiewicz Beata
Karge Wieńczysława
Kaszkarot Danuta
Kaźmierczak Romuald
Kędziora Jerzy
Kieliszewska Aleksandra
Kiełbasiewicz Wojciech
Kierończyk Olena
Kirschke Wiesław
Kiwertz Jolanta
Klaczewski Aleksander
Klich Krzysztof
Klimek Hanna
Klupak Marek
Kokot Lidia
Kołodziej Stanisław
Konarska Elżbieta
Konopińska Barbara
Koperska Ewa
Kornatowska Alicja
Kornecki Jerzy
Korytowska Małgorzata
Koska Grażyna
Kotlarska Wiesława
Kozłowska Anna
Krakowiak Hanna
Kretschmer Anna
Kręglewska Małgorzata
Krokowicz Władysław
Krupski Michał
Krzysztofik Janusz
Kubacki Piotr
Kulczyńska Anna
Kulczyńska Małgorzata
Kwiatkowska Hanna
Lamprycht Małgorzata
Lange Anna
Lembicz Grażyna
Lesiewicz Maria
Linka Irena
Litwinowicz Mirosław
Łuczak Ewa
Maćkowiak Przemysław
Maćkowiak Hanna
Makowska Ewa
Maluda Marek
Małecki Tomasz
Manyś Katarzyna
Mańczak Beata
Mańczak Romuald
Marcinkowska Grażyna
Marcinkowski Romuald
Masłowski Krzysztof
Maszewski Andrzej
Matias Jacek
Mausz Iwona
Michalak Jacek
Michalak Andrzej
Michalska Grażyna
Michałek Alicja
Mielcarek Elżbieta
Mikulski Leszek
Minakowska Barbara
Mleczak Janusz
Moczko Janusz
Mołodecki Bogusław
Moskwa Mirosław
Nadolska Małgorzata
Niecewicz Marek
Niedzwiecka Olga
Nikścin Izabela
Noculak Paweł
Nowicka Hanna
Olejniczak Dariusz
Oleksewicz Ryszard
Orlewicz Anna
Ostrowska Małgorzata
Owczarek Piotr
Paduch Dorota
Pankowski Michał
Patecka Mirosława
Pełczyńska Janina
Pietrzak Bogusław
Pikul Andrzej
Pikulska Katarzyna
Pilarczyk Jadwiga
Plisenko Danuta
Płatek Beata
Podstolak Małgorzata
Promiński Olgierd
Przywecka Aleksandra
Purat Jacek
Raptis Piotr
Rasiński Andrzej
Ratajczak Anna
Ratajski Janusz
Regulska Danuta
Rejmoniak Teresa
Reszelska Anna
Rorot Marek
Rzepka Halina
Sajdak Maria
Samulska Lucyna
Sawicka Grażyna
Schulz Stefan
Sekretarczyk Bogumiła
Siebert Krystyna
Sienkiewicz Jarosław
Siuda Aleksander
Skrzydlewska Anna
Skrzypczak Przemysław
Skutecki Jakub
Słoma Jacek
Słomka Dorota
Smogulecka Joanna
Smulski Przemysław
Sobiech Grażyna
Soniewicka Maria
Speichert Jerzy
Stanisławska Krystyna
Starnowska Katarzyna
Stasiak Małgorzata
Stelcer Ryszard
Stempniak Beata
Stępińska Katarzyna
Stryjski Artur
Stylo Marek
Swornowski Paweł
Szafran Aleksandra
Szafranek Hanna
Szawuła Tadeusz
Szczepański Marek
Szelerska Małgorzata
Szewczyk Paweł
Szlagowska Elżbieta
Szmeja Magdalena
Szot Elżbieta
Szulc Grażyna
Szurek Piotr
Szymaniak Dorota
Szymański Mariusz
Szymczak Hanna
Śmietańska Marzena
Świderski Aleksander
Świderski Tadeusz
Tabaka Piotr
Taberska Iwona
Tadyszak Krzysztof
Tarzyńska Barbara
Tatarska Tatiana
Tomczak Małgorzata
Tomczak Mariola
Tomkowiak Eligiusz
Trapszo Artur
Trzebny Michał
Twaróg Marek
Wagner Danuta
Walkowiak Małgorzata
Warecka Iwona
Warsicka Hanna
Waśk Zbyszek
Wawrzyniak Przemysław
Werner Alina
Wesołek Ewa
Wesołowski Marek
Węclewicz Mariola
Wilczyński Jacek
Wilk Lucyna
Wiśniewski Jerzy
Wiśniewski Tomasz
Witczak Renata
Wojciechowska Lidia
Wojciechowska Iwona
Wojtowicz Alicja
Woźniak Maciej
Wójciak Adam
Wrona Zbigniew
Zabrzewska Olga
Zawada Urszula
Zgoła Małgorzata
Ziała Piotr
Zielińska Elżbieta
Ziemska Beata
Zimna Barbara
Żakiewicz Jolanta
1978
 
Adamczak Paweł
Adamski Mariusz
Baraniecka Aldona
Baron Hanna
Bednarek Justyna
Białkowski Mariusz
Bielawska Mirosława
Bielski Krzysztof
Błaszczyk Andrzej
Brzezińska Hanna
Brzeziński Jacek
Brzostowski Zbyszko
Burdajewicz Elżbieta
Butkiewicz Barbara
Charońska Katarzyna
Chmielewska Danuta
Ciszewska Hanna
Cofta Leszek
Czamański Przemysław
Daniel Roman
Dolata Joanna
Driemel Elżbieta
Drobnik Robert
Drosik Halina
Durkalec Maria
Dziedzic Ewa
Fiksa Renata
Frymus Błażej
Głowacka Ewa
Głowacka Małgorzata
Golińska Joanna
Grażyńska Hanna
Guza Dariusz
Huchwajda Grzegorz
Janicki Dariusz
Jaruzelska Katarzyna
Jaskólski Wojciech
Jurga Ewa
Kempski Andrzej
Kinasz Irena
Klara Halina
Kokociński Jacek
Komorniczak Iwona
Kondziela Mariusz
Konieczna Beata
Kozłowska Hanna
Krajewska Anna
Kranz Waldemar
Krawczyk Wiesław
Krawisz Lucyna
Krysztofowicz Bernadeta
Kubiak Aleksandra
Kufel Romana
Kuligowska Małgorzata
Kułakowski Artur
Kwaczeniuk Marzena
Kwaśna Grażyna
Lachowicz wiesław
Leja Andrzej
Lewandowska Mirosława
Lipiak Krzysztof
Liszkowska Anna
Litkowska Beata
Łabędzki Dariusz
Łuczak Grzegorz
Maciejewski Robert
Mańczak Sławomir
Mańczak Jarosław
Maserok Włodzimierz
Matuszak Krystyna
Mączkowski Jacek
Meller Marek
Michalski Jacek
Mikołajczak Iwona
Miniein Maria
Młynarczak Marek
Morzy Aleksander
Moszyk Marek
Nagórski Piotr
Nicińska Lucyna
Niemczyk Mariusz
Nogaj Alicja
Nowak Jacek
Nowicka Hanna
Nowicka Hanna
Olejnik Ilona
Orłowska Barbara
Owczarek Piotr
Owczarzak Ilona
Pacia Jarosław
Pankowska Lidia
Paprzycka Magdalena
Petrus Aldona
Piechowiak Paweł
Pirszel Katarzyna
Piskorska Iwona
Placko Kamilla
Pluta Janusz
Polaczyk Roman
Poradzewski Krzysztof
Preiss Wanda
Przybyła Ewa
Ratajczak Danuta
Rogowska Małgorzata
Rumplewicz Zdzisław
Rybakowski Janusz
Ryznar Ewa
Sajdak Maria
Schmidtchen Aleksandra
Sipińska Elżbieta
Sipiński Przemysław
Skorska Katarzyna
Smyła Barbara
Sobieralski Piotr
Speichert Ewa
Springer Tomasz
Stanisławska Beata
Staniszewska Danuta
Stawiarska Maria
Stawicka Danuta
Stefaniak Małgorzata
Stuligrosz Stefania
Sudnik Marzena
Sutryk Piotr
Szczepaniak Waldemar
Szczepański Przemysław
Szmytkowski Mariusz
Szofer Dorota
Szokaluk Olszyna
Szymańska Danuta
Tarnawski Piotr
Tarzyński Piotr
Tifenbach Karina
Tomaszewski Tadeusz
Tomkowiak Anna
Tubacki Jacek
Tytko Zbyszko
Urbaniak Barbara
Wdowik Jarosław
Weiss Katarzyna
Wieszczeczyńska Teresa
Winkel Renata
Witkowska Renata
Wnuk Danuta
Wojtacha Małgorzata
Wolko Urszula
Woziński Andrzej
Zachciał Ewa
Załubska Aleksandra
Ziółek Andrzej
Żmudzińska Julia
1979
 
Adamczewska Alicja
Adamska Elżbieta
Andrys Lidia
Andrzejak Mariusz
Antczak Marcin
Banaszkiewicz Juliusz
Baranowska Renata
Baron Jerzy
Bekierow Dariusz
Bernacka Maria
Bernaczyk Iwona
Białoszyńska Hanna
Biały Małgorzata
Biedermann Iwona
Bilińska Marzena
Błaszczak Mirosław
Bochański Karol
Bogucka Ewa
Bosacka Agnieszka
Bruderek Elżbieta
Bublewicz Bernadeta
Buksik Krystyna
Bulska Krystyna
Chełmińska Maria
Chirowska Anna
Chojka Małgorzata
Chojnacki Marcin
Chojracki Jacek
Chudzińska Iwona
Ciechański Andrzej
Cofta Małgorzata
Cybulski Janusz
Czajka Aleksandra
Dachterska Dorota
Dolińska Aleksandra
Dolińska Maria
Domagała Elżbieta
Dowojna Grażyna
Dubik Marzena
Dubilis Roman
Dulczewska Katarzyna
Duszyńska Maria
Dybczyński Jan
Dybizbańska Małgorzata
Dykier Elżbieta
Fogt Piotr
Gawron Dorota
Gąsiorek Małgorzata
Gil Marcin
Górska Małgorzata
Hoffmann Radosław
Hoffmann Marzena
Hryniewiecki Jerzy
Iwanicka Danuta
Jackowski Jacek
Jakubowicz Małgorzata
Janicka Beata
Janiszewski Jarosław
Jankowska Dorota
Jaroniec Beata
Jarosz Juliusz
Jaroszewska Elwira
Jaskulak Jarosław
Jatkowska Halina
Jaworski Cezary
Jekiel Marek
Jezierski Jacek
Jędrzejczak Renata
Juchniewicz Dariusz
Judejko Andrzej
Kaczmarek Stanisława
Kaliszewska Małgorzata
Kałężny Marek
Kasprzak Jolanta
Kaziród Andrzej
Kilian Jerzy
Kłos Ewa
Kolasiński Konrad
Kopaczyk Małgorzata
Korcz Estera
Kosicka Alicja
Kostrzewa Bogna
Kowalczyk Jacek
Kozłowski Robert
Koźmiński Konrad
Kramer Małgorzata
Krawczyc Katarzyna
Król Magdalena
Krysztofiak Ewa
Krysztop Paweł
Krzysztofik Elżbieta
Kubalczak Jolanta
Kubica Anna
Kujawa Bogumiła
Kujawa Jacek
Kulczycka Krystyna
Kulczyńska Maria
Kulpak Hanna
Kurek Róża
Kuśnierz Krystyna
Kuświk Bożena
Kuźnicka Maria
Kwaśniewski Damian
Kwaśnik Hanna
Laskowska Bożena
Latanowicz Maria
Leoński Wiesław
Leracz Dorota
Lewandowski Krzysztof
Licenowicz Anna
Lindner Małgorzata
Lipiak Małgorzata
Lisiecki Zbigniew
Ludwiczak Faustyn
Łabęda Hanna
Łazowski Piotr
Łąkocy Krzysztof
Łukasik Maria
Maćkowiak Przemysław
Maćkowiak Piotr
Maćkowiak Irena
Mańczak Jacek
Marciniak Marek
Marczyński Marek
Mastelarz Mariusz
Mazurek Małgorzata
Michalska Dorota
Mielcarek Anna
Mielcarski Przemysław
Mielnik Paweł
Mroczek Przemysław
Mucha Bożena
Musielak Grzegorz
Najrzał Katarzyna
Nawrocka Aleksandra
Nawrocka Elżbieta
Niezgodzki Olaf
Nowak Tomasz
Nowakowski Jacek
Ofierzyński Bogdan
Oleksiewicz Wojciech
Orłowski Paweł
Osinkowska Iwona
Ossowska Alicja
Ossowski Andrzej
Ostrowska Jolanta
Pacia Przemysław
Palacz Małgorzata
Papiernik Małgorzata
Pasławski Jerzy
Pawłowicz Barbara
Pawłowska Zofia
Pelant Barbara
Pełczyńska Bożena
Piechowiak Maciej
Pierzyński Zbigniew
Pieścikowski Krzysztof
Pietrzak Grzegorz
Pięta Renata
Podżerek Irena
Polcyn Małgorzata
Prusakiewicz Aldona
Pydzik Ewa
Ratajczak Grzegorz
Robińska Maria
Rożniewska Krystyna
Ruciński Roman
Rybarczyk Marietta
Rypińska Małgorzata
Rypińska Kinga
Rzeźnik Tomasz
Sarrazin Hubert
Siebert Ewa
Sikora Małgorzata
Sikorska Renata
Siuda Tomasz
Skibińska Marzena
Skołuda Jacek
Skowrońska Dorota
Skrodzka Anna
Skrzypczak Aleksandra
Słodzinka Katarzyna
Sobiech Jarosław
Sobisiak Katarzyna
Strzelecka Katarzyna
Stypińska Dorota
Such Janusz
Swędrzyńska Izabela
Szafrański Grzegorz
Szczepańska Magdalena
Szcześniak Danuta
Szkudlarczyk Dariusz
Sztompka Iwona
Szulc Katarzyna
Szymanowski Przemysław
Śmigielska Joanna
Taciak Hanna
Tadeuszewski Ireneusz
Tomkowiak Paweł
Tracewski Jacek
Turguła Małgorzata
Twaróg Wirginia
Urbanowicz Michał
Wachowiak Jolanta
Wacławik Michał
Warda Maria
Weinert Andrzej
Werner Dariusz
Wieczorek Paweł
Wilczyńska Aleksandra
Wilczyński Dariusz
Witkowska Teresa
Witkowski Mariusz
Wiza Jacek
Wlazło Iwona
Wojciechowska Danuta
Wojciechowska Elżbieta
Wojciechowski Adam
Wojtas Barbara
Wożnicka Irena
Wójcik Anna
Zbierska Anna
Ziętek Ewa
Żuchowska Halina
Żurek Maria
1980
 
Antczak Mariusz
Badaszewska Danuta
Berger Katarzyna
Błochowiak Tadeusz
Bogajewicz Anna
Bokota Hanna
Broda Witold
Broniewska Żaneta
Brzozowska Jolanta
Bulińska Małgorzata
Cabay Wojciech
Cichoń Iwona
Cywińska Beata
Czajka Ewa
Czajkowski Romuald
Czapracka Małgorzata
Czerniak Maria
Dakowska Danuta
Dasiewicz Maria
Dembnicka Mariola
Derdowska Beata
Dębna Renata
Dmytrow Wojciech
Dobrzyńska Wioletta
Drajerczak Wojciech
Drzazga Anna
Dudzińska Sławomira
Dura Jarosław
Dziamska Gabriela
Flieger Bolesław
Frankowski Przemysław
Gajowiecka Iwona
Gałczyńska Aurelia
Gałęska Bogna
Ginter Piotr
Gintrowska Danuta
Głowacz Barbara
Gniewowska Kamila
Górska Hanna
Grabarczyk Wiesława
Grabicka Iwona
Grabiec Teresa
Grubich Przemysław
Horemska Hanna
Hundert Renata
Hylak Piotr
Jakubowska Aldona
Jakubowska Ewa
Jakubowski Robert
Jankowska Barbara
Janowicz Maciej
Jaśkiewicz Jarosław
Jaworski Jarosław
Jeleń Małgorzata
Jesse Anna
Jurkowski Wojciech
Kachlicki Adam
Kamieński Andrzej
Kamiński Zbigniew
Karoń Stella
Kaszyńska Alicja
Kazimierczak Ewa
Kedler Bożena
Kędzia Hanna
Kołowski Janusz
Kominek Gizela
Konenc Jolanta
Konieczny Jerzy
Kopras Żaneta
Korczowska Jolanta
Korpik Paweł
Korpik Piotr
Kostulak Magdalena
Kowalczyk Hanna
Kowalski Jacek
Kozakowska Grażyna
Kozłowski Arkadiusz
Kretkowski Tomasz
Kroll Bożena
Krystek Iwona
Krysztop Paweł
Krzyżoszczak Beata
Kubica Jolanta
Kuchta Zbyszko
Kucz Dariusz
Kujath Ewa
Kulczyk Zofia
Kusek Grzegorz
Kwiatek Marzena
Labacka Beata
Lechnik Waldemar
Lewandowski Olgierd
Lewczuk Krystyna
Lewińska Marzenna
Łysiak Lucyna
Magas Jerzy
Marciniak Leszek
Marcinkowska Lucyna
Matela Hanna
Matuszyńska Jarosława
Mazurek Robert
Mączkowska Kinga
Michalak Wiesława
Michalak Krzysztof
Mikulski Wojciech
Milczyńska Małgorzata
Minieła Barbara
Misiak Marzena
Morski Igor
Mostowiak Mirosław
Mrug Żaneta
Namińska Małgorzata
Nawrocka Renata
Nowakowska Maria
Osses Tomasz
Papajewski Leszek
Paplaczyk Tomasz
Paprzycka Małgorzata
Pawlak Bernadeta
Pawołek Bogusława
Perła Beata
Pietraszko Krzysztof
Pietraszko Leszek
Pikor Paweł
Piwecki Zbigniew
Plucińska Magdalena
Płatek Piotr
Podciechowski Ryszard
Polaczyk Ryszard
Pomykała Ewa
Poradzewska Bogusława
Pospieszna Lidia
Promińska Olawa
Przepióra Maciej
Przewożna Danuta
Pudelski Tadeusz
Radajewska Ewa
Rakiewicz Katarzyna
Ramlan Rodryg
Raszewska Renata
Ratajczak Piotr
Regulska Wioletta
Reimann Danuta
Rosik Dariusz
Rybarczyk Katarzyna
Rychter Sławomir
Rydzewska Danuta
Rykowska Małgorzata
Rynduch Dariusz
Schütz Ilona
Seliga Halina
Skubel Krzysztof
Ślósarek Maria
Słonimska Lucyna
Smolibowski Jacek
Smykowska Elżbieta
Sobczak Grzegorz
Sobiak Krzysztof
Sowala Elwira
Stejkowski Jarosław
Sworek Mieczysław
Szajkowska Joanna
Szajrych Marek
Szczepaniak Aneta
Szczerkowska Marzena
Szklarska Marlena
Szostakowski Paweł
Szudera Dorota
Śniadek Wanda
Świderska Dorota
Świtalski Dariusz
Talarczyk Tomasz
Toporek Aleksandra
Tutak Krzysztof
Wachowski Piotr
Wajkiewicz Danuta
Walicht Grzegorz
Walony Piotr
Waschko Karina
Waszak Dariusz
Wietrzykowski Piotr
Więcek Wojciech
Więziołek Małgorzata
Wilanowski Piotr
Wild Dorota
Winiarski Krzysztof
Wiśniewska Małgorzata
Witczak Justyna
Witkowska Inez
Włodarkiewicz Wojciech
Wojciechowska Ewa
Zalewski Łukasz
Zdrojkowski Jarosław
1981
 
Adamowicz Ewa
Ambroży Jolanta
Arseniuk Robert
Bagińska Bogumiła
Balcerek Norbert
Baranowski Jacek
Barczyk Przemysław
Bartkowiak Lidia
Bednarek Romualda
Biderman Jacek
Bilski Dariusz
Biskupski Piotr
Blimel Piotr
Błaszak Mariola
Błażejak Alicja
Błażejewski Piotr
Broniewicz Aleksandra
Brzóska Barbara
Burlaga Maria
Burzyński Paweł
Capryńska Magdalena
Chęciński Andrzej
Ciesielska Maria
Cynalewska Paulina
Czapliński Przemysław
Czarnota Lidia
Czub Michał
Czujewicz Leszek
Dmytran Magdalena
Domagalski Krzysztof
Domek Barbara
Dopieralska Elżbieta
Drzewiecka Małgorzata
Duczmal Grażyna
Duda Violetta
Dysert Barbara
Dywelska Małgorzata
Dzik Jacek
Dzikowski Paweł
Eichler Mariusz
Elbanowski Wojciech
Erd Anna
Fiejdan Małgorzata
Firlej Jerzy
Firlej Przemysław
Fraś Andrzej
Gała Krzysztof
Gałęzowski Dariusz
Geisler Paweł
Gellert Anna
Gierasimiuk Alina
Gierdalski Wojciech
Głowacka Renata
Golak Jacek
Gonderka Jolanta
Gorzelańczyk Edward
Grabus Maria
Grodnicka Katarzyna
Grottel Tomasz
Grządzielska Renata
Hała Bernadeta
Hildebrandt Renata
Hinc Zbyszko
Horemski Tomasz
Iłowiecka Katarzyna
Jachimowicz Marzena
Jakubowicz Piotr
Jakubowska Beata
Janiszewska Magdalena
Jawiec Irmina
Jeleśniewska Wiesława
Jezierski Robert
Jędraszak Kajetan
Kaczmarek Łukasz
Kaczmarski Wojciech
Kaisel Małgorzata
Kajzer Kajetan
Kamiński Waldemar
Kamiński Jerzy
Kania Małgorzata
Karoń Anna
Kaźmierczak Wojciech
Kiełbasa Małgorzata
Knopp Piotr
Konieczna Kinga
Konińska Marlena
Kopaczyk Dariusz
Kowalczyk Barbara
Kozera Alina
Koziarek Maciej
Kozłowiecka Elżbieta
Kruk Magdalena
Krzyżaniak Krzysztof
Krzyżańska Joanna
Kubiak Renata
Kublicka Elżbieta
Kuczyńska Elżbieta
Kudlaszyk Przemysław
Kwiatkowski Piotr
Kwoczewska Elżbieta
Lachowicz Zyta
Lebioda Maciej
Lewandowska Ewa
Lewczuk Barbara
Lewicki Jan
Lewkowicz Małgorzata
Lisiecki Tomasz
Łabno Katarzyna
Ławniczak Barbara
Łącki Jan
Łąkocy Anna
Łuczak Dariusz
Łuczak Małgorzata
Łuczak Andrzej
Maciejewska Halina
Maćkowiak Piotr
Maćkowski Krzysztof
Majchrzycki Michał
Majerek Dariusz
Mańczewski Krzysztof
Marciniak Aldona
Marcinkowska Ewa
Marcyaniak Katarzyna
Marczuk Hanna
Maślak Aleksander
Maślanko Grzegorz
Mazur Magdalena
Metal Katarzyna
Mierzwa Lidia
Mikołajczak Beata
Mikołajczak Paweł
Minta Marek
Niemczewska Małgorzata
Nogaj Małgorzata
Nowacka Dorota
Nowak Iwo
Nowak Katarzyna
Nowakowski Paweł
Oczepa Iwona
Osada Alina
Osiecki Piotr
Pacholski Roman
Palacz Beata
Panuś Dorota
Pawelczak Beata
Pawelska Anna
Pawłowska Monika
Pędziński Marcin
Piasecki Dariusz
Piątek Hanna
Piechocka Halina
Piechowiak Konrad
Pilaczyński Andrzej
Pilarska Lidia
Plich Maria
Płotkowiak Iwona
Płotkowiak Elżbieta
Podolski Juliusz
Pokrzywniak Rajmund
Przybylski Zbigniew
Przybyszewska Małgorzata
Pucek Maria
Pułaczewska Ewa
Rak Waldemar
Ranek Marian
Renz Juliusz
Renz Ewa
Rodzińska Grażyna
Różak Maria
Różański Krzysztof
Sabinowska Anna
Saletnik Iwona
Schweiger Dorota
Sibińska Izabela
Siejkowski Wacław
Siminiak Dorota
Sip Dorota
Skibiński Aleksander
Skoracka Maria
Słomka Jarosław
Smykowski Piotr
Sobaszek Tomasz
Stachowiak Barbara
Staniszewska Elżbieta
Stań Violetta
Staszak Joanna
Stawicki Ryszard
Stecka Odetta
Stempniewicz Rafał
Stoińska Jolanta
Strybrat Leszek
Szajna Marta
Szczepaniak Hanna
Szenko Marianna
Szmyt Paweł
Ścibisz Dorota
Śmieliński Przemysław
Śmiłowski Sławomir
Świtaj Lidia
Tecław Paweł
Thiel Renata
Tokłowicz Magdalena
Tomala Agnieszka
Tomkowiak Krzysztof
Tomkowiak Romuald
Tonder Tomasz
Urbaniak Marzena
Urbaniak Jacek
Walkiewicz Mirosław
Walkowiak Ewa
Wawrzyniak Maciej
Welter Katarzyna
Węcławek Małgorzata
Węglewska Marlena
Wiatrolik Magdalena
Wieczorek Dariusz
Wilczakiewicz Barbara
Wilkans Katarzyna
Wittchen Elżbieta
Wituski Maciej
Włodarski Dariusz
Wojciechowska Beata
Wojtyniak Hanna
Wojtys Alina
Wolarz Wiesława
Wosińska Jolanta
Woźniak Waldemar
Woźniak Andrzej
Woźniak Katarzyna
Woźniak Alicja
Woźniak Katarzyna
Wyciechowska Magdalena
Zalisz Piotr
Zalisz Elżbieta
Zasada Robert
Zborowska Lidia
Zduńczyk Jacek
Żychlińska Beata
1982
 
Abłażej Daria
Andryskowska Hanna
Andrzejewska Dorota
Babska Alicja
Balcerek Beata
Bartkowiak Katarzyna
Batog Dariusz
Bączyk Beata
Berler Aleksander
Bielicki Przemysław
Borucki Adam
Bronikowska Iwona
Brzóstowicz Krzysztof
Buchwald Joanna
Chilkin Hanna
Chmielewski Piotr
Chrzanowska Ewa
Cofta Szczepan
Cylka Maciej
Cywinska Karina
Czyż Krzysztof
Domagała Grażyna
Duczmal Katarzyna
Dudkiewicz Jarosław
Dutkiewicz Tomasz
Dworczak Marzena
Dzieciuchowicz Katarzyna
Eckhardt Lidia
Elantkowski Jacek
Filas Violetta
Filipiak Piotr
Furman Sławomir
Gabryelczyk Grzegorz
Gaertig Katarzyna
Gidaczewska Wiesława
Gil Agnieszka
Głowacki Mariusz
Górna Katarzyna
Herman Mariola
Hirsch Maja
Jacek Robert
Jakubowski Jarema
Jankowska Danuta
Jarosz Marek
Jaroszyk Magdalena
Jezierski Krzysztof
Jędrzejczak Mariola
Kaczmarek Rafał
Kaczmarska Aleksandra
Kaźmierczak Hanna
Korczak Lidia
Korpik Ludmiła
Kostulak Paweł
Kotlarek Hanna
Kowandy Piotr
Kozikowski Maciej
Kropacz Violetta
Kruk Dariusz
Kruk Jolanta
Krukowski Robert
Krzyżaniak Teresa
Kupsik Dorota
Lewicka Maria
Lichota Dariusz
Łaszewska Anita
Łata Hanna
Łomot Mirosława
Majchrzak Hanna
Majchrzak Alina
Malinowska Diana
Marcinkowski Jacek
Matuszak Beata
Matuszczak Marcin
Matuszewski Wojciech
Mazur Beata
Michalska Mariola
Mołodecki Dariusz
Mueller Joanna
Narożna Hanna
Niemyt Wiesław
Nowaczyk Renata
Nowakowska Alicja
Nowakowska Beata
Nowicki Marek
Olejniczak Anita
Olek Barbara
Orlikowski Jarosław
Osiński Maciej
Otocki Paweł
Pachocki Piotr
Pawołek Janusz
Pecold Michał
Plich Wojciech
Połomski Jarosław
Potaś Tomasz
Przewoźna Katarzyna
Pszczółka Aldona
Racek Romana
Ramlan Marek
Ratajczak Marek
Rogalska Magdalena
Rosochowicz Jan
Rulka Małgorzata
Rutz Aleksandra
Rybacka Katarzyna
Rybakowski Tomasz
Rybicka Małgorzata
Sabok Anna
Sadoch Ritta
Sawala Beata
Skrukwa Małgorzata
Sobczak Tomasz
Sobiech Małgorzata
Schranz Dorota
Stachecki Stanisław
Stefańska Jolanta
Stępień Iwona
Szczepańska Małgorzata
Szmuc Krzysztof
Szulc Witold
Szuszkiewicz Ewa
Szych Dariusz
Szymczak Hanna
Szyrner Jolanta
Świerkocka Magdalena
Tomyślak Wojciech
Tórz Beata
Trawiński Jerzy
Ujda Kinga
Urbański Dariusz
Urbański Wojciech
Waligóra Bogusław
Walkowiak Iwona
Waśk Hanka
Waśk Hanna
Wawrzyniak Danuta
Więcek Piotr
Winiecka Mirosława
Wiśniewska Agnieszka
Włódarczak Sławomir
Wojtowicz Zdzisława
Wołoszczuk Arkadiusz
Woźniak Waldemar
Wrembel Jacek
Zabrzewska Małgorzata
Zagórska Dorota
Zagórski Tomasz
Zaremba Katarzyna
Zgoła Katarzyna
Zielińska Monika
Ziemiańska Agnieszka
Zięba Arletta
Zimmer Anna
1983
 
Adamczak Paweł
Andrzejewska Anna
Aruś Tomasz
Bereza Marzena
Blamowska Elżbieta
Błachowiak Mariusz
Błasiński Paweł
Bombelka Beata
Borowska Katarzyna
Bossy Małgorzata
Brambor Sławomir
Bratkiewicz Beata
Brzęcka Grażyna
Budrewicz Elżbieta
Burchardt Piotr
Busta Grażyna
Butkiewicz Anna
Całka Katarzyna
Chocieszyński Przemysław
Chruścińska Katarzyna
Ciesielska Anna
Danielewicz Jacek
Domeracki Maciej
Domińska Hanna
Dudkiewicz Mariusz
Dziamski witold
Dzięcioł Bogusław
Gibowska Diana
Grek Błażej
Grodzicki Krzysztof
Helak Krzysztof
Herda Agata
Hybiak Barbara
Ignaszczak Kajetan
Irzykowski Witold
Jachowski Janusz
Jackowska Regina
Jakubiak Jacek
Janowiak Maria
Józefowicz Dariusz
Józefowska Justyna
Jujka Zbigniew
Kaczmarek Janusz
Kaczmarek Jolanta
Kaluta Krzysztof
Kamiński Dariusz
Kanarecka Elżbieta
Kilińska Dorota
Klich Małgorzata
Kobryński Krzysztof
Kowalik Maciej
Kowalski Jacek
Krysicka Beata
Ladorski Dariusz
Leja Małgorzata
Lempa Gerard
Licenowicz Ewa
Łakoma Lidia
Łapińska Anna
Łuczak Maciej
Macierewicz Jan
Macoszek Urszula
Majchrzak Danuta
Maldzis Anna
Malinowski Tomasz
Matera Anna
Materniak Jolanta
Matyla Piotr
Mayer Robert
Menzel Maria
Mercik Małgorzata
Michalska Barbara
Migdałek Tomasz
Mikuła Katarzyna
Mocek Dariusz
Mroczek Irena
Nawrocka Ewa
Neneman Magdalena
Nicgorski Marek
Nowaczyk Piotr
Nowak Jacek
Obot Małgorzata
Organiściak Ewa
Pawłowicz Maria
Pawłowska Lucyna
Pic Katarzyna
Pikulik Małgorzata
Pilecka Izabela
Piszczak Maciej
Prętki Włodzimierz
Przybylska Alicja
Przybylski Sławomir
Rachlewicz Grzegorz
Radzikowska Dorota
Rojek Renata
Rosadzińska Elżbieta
Runk Robert
Rychlewicz Alicja
Rymaszewska Ewa
Rzatowski Szymon
Sawiński Jarema
Schreiber Tomasz
Skrobacka Joanna
Skrzypczak Katarzyna
Smykowski Maciej
Stachowiak Dorota
Stróżyk Lidia
Strzelecka Dorota
Swat Jacek
Szczepaniak Aldona
Szczepska Lucyna
Szofer Krzysztof
Sztor Mariusz
Szymczak Elżbieta
Szymczak Małgorzata
Śmigielska Agata
Tarant Katarzyna
Ulatowski Paweł
Walkowiak Katarzyna
Waśko Ewa
Wieczorek Magdalena
Włodarczyk Sławomir
Wojciekiewicz Piotr
Wolny Paweł
Wolski Aleksander
Woś Bernadeta
Zieliński Marek
Zimmer Małgorzata
1984
 
Adamczak Violetta
Adamowicz Katarzyna
Andrée Sławomir
Barciszewski Adam
Barełkowska Joanna
Bednarski Krzysztof
Bocheńska Ewa
Bogaczyk Włodzimierz
Borowiak Ryszard
Budzisz Zbigniew
Burzyńska Ewa
Chmielewska Barbara
Chrzanowska Katarzyna
Cybulska Elżbieta
Czarnecka Małgorzata
Czarnecka Beata
Danielewicz Mariusz
Dreger Mariola
Drzewiecka Beata
Dzięcielewska Małgorzata
Elbanowski Marcin
Elsner Agnieszka
Fiedorow Piotr
Gałęski Tomasz
Gąsiorowska Aneta
Gełeta Agata
Godycka Kinga
Gonerka Izabela
Górniaczyk Lidia
Górzyńska Katarzyna
Grottel Marcin
Haake Tomasz
Hernik Jarosław
Janiszewski Jacek
Jankiewicz Kamila
Jędrzejczak Agata
Kaczmarek Wiesław
Kaik Elżbieta
Kaik Michał
Kalota Małgorzata
Karaś Roman
Kiereta Hanna
Kopa Monika
Kowalczyk Wanda
Kowalska Liliana
Krause Katarzyna
Król Jarosław
Kruk Monika
Kujawiński Radomir
Kuliniec Małgorzata
Kupsik Ewa
Ladorski Szymon
Lewandowski Krzysztof
Linke Jarosław
Litkowska Ewa
Lorenc Grażyna
Ludwiczak Iwona
Łach Katarzyna
Łuczak Wiktor
Łyk Izabela
Maciejowski Krzysztof
Majchrzak Magdalena
Majchrzycki Rafał
Malesza Iwona
Mańczak Dariusz
Marcinkowski Tomasz
Martinek Jan
Matuszewska Agata
Mazur Anna
Mizerkiewicz Sławomir
Motała Ewa
Musielak Violetta
Nowak Maciej
Nowotny Robert
Paluszyńska Małgorzata
Patalas Agata
Podlecka Mirosława
Przybylska Grażyna
Rataj Jacek
Remblewski Ireneusz
Ric Elżbieta
Różniak Roman
Ruszkiewicz Małgorzata
Ruta Jarosław
Rymarowicz Maciej
Sałata Stanisław
Sancewicz Przemysław
Sawicki Maciej
Siemiński Robert
Sierant Ewa
Sikorski Andrzej
Siminiak Aldona
Siwek Katarzyna
Skiba Małgorzata
Słupińska Anna
Smolibowska Grażyna
Smoliński Witold
Smytry Anna
Stawińska Julita
Strażyńska Dorota
Sznirl Hanna
Szymczak Hanna
Światłowski Jakub
Talarczyk Olga
Tamborska Aneta
Tarant Małgorzata
Turzyńska Grażyna
Tyll Dariusz
Uściniak Mariusz
Wachowiak Katarzyna
Wasiak Violetta
Wawrzynowicz Barbara
Weychan Renata
Wichrowski Przemysław
Winkler Krzysztof
Wisnerowicz Arleta
Wolniewicz Wojciech
Woźniak Maciej
Zboralski Marek
Ziółkowski Łukasz
Żabko Jarosław
1985
 
Apolinarska Grażyna
Baranowska Agnieszka
Błażejewski Adam
Borowiak Elżbieta
Brygier Małgorzata
Chrzanowska Małgorzata
Chrząszczak Krystyna
Ciesielski Roman
Derengowska Lucyna
Drzewiecka Katarzyna
Dudziak Andrzej
Elzanowska Magdalena
Figarz Olga
Flaczyńska Beata
Gabrielski Jarosław
Gajda Małgorzata
Gałęzowska Klaudia
Głowacki Paweł
Główka Liliana
Gruszczyńska Dorota
Gulcz Bernadetta
Guzińska Ewa
Ignaszak Maciej
Janas Irena
Janicka Marzena
Janicki Artur
Jasiński Michał
Jezierska Aleksandra
Jezierska Katarzyna
Jeż Joanna
Kaczmarek Longin
Kaczmarek Elżbieta
Kaczorowska Dorota
Kaniecka Katarzyna
Karolak Marek
Kasprzak Małgorzata
Kaszub Agata
Kaźmierczak Agata
Kaźmierczak Piotr
Królikowska Iga
Krzemiński Dariusz
Kubicka Marzena
Kuffel Elżbieta
Kühn
Katarzyna
Kunecka Hanna
Kurzawska Elwira
Kuśnierczak Maria
Kuśnierz Maria
Kwiatkowska Lucyna
Langwiński Robert
Leszczyńska Lilianna
Leszczyńska Katarzyna
Lutomska Beata
Łabno Maciej
Łączkowska Katarzyna
Łodyga Barbara
Łuszczek Aleksandra
Macierewicz Małgorzata
Maik Lucyna
Majewska Katarzyna
Manikowski Sławomir
Marciniak Małgorzata
Masłowska Violetta
Matecki Maciej
Matuszak Róża
Matysiak Robert
Miejziński Tomasz
Mikołajczak Ewa
Mikołajko Tomasz
Motała Aneta
Mroczoszek Alina
Mujta Mirosław
Neuman Izabela
Niewiada Anna
Nowak Małgorzata
Nowak Renata
Nowak Renata
Nowakowski Piotr
Orłowski Adam
Owsianowski Aleksander
Pankiewicz Andrzej
Patalas Dariusz
Patulska Julita
Perła Anna
Piątkowski Jarosław
Pietrzak Magdalena
Pihan Robert
Pioch Kamila
Polaczyk Maciej
Późniak Izabela
Przybylska Beata
Radomska Ewa
Rądlewska Anna
Rodzielska Ewa
Rymaszewska Olga
Ryters Arkadiusz
Sakowska Anna
Sidor Aleksandra
Sikorski Łukasz
Simińska Małgorzata
Skrzypczak Danuta
Skrzypczak Anna
Słupczyński Mikołaj
Smuszkiewicz Ewa
Smuszkiewicz Joanna
Sokołowski Marek
Sorówka Andrzej
Sosnowski Robert
Sroka Dariusz
Stefanowski Grzegorz
Szalbierz Barbara
Szczepaniak Magdalena
Szmyt Bartłomiej
Sznajder Andrzej
Szober Krzysztof
Szumińska Iwona
Szwarczyński Andrzej
Szymańska Elżbieta
Tokłowicz Bernadetta
Tomaszewska Hanna
Tomkowiak Dariusz
Turkowska elżbieta
Turzyńska Beata
Urbaniak Andrzej
Walasiak Maria
Walenciak Robert
Walkowiak Jerzy
Weigt Katarzyna
Werner Anna
Wiercińska Alicja
Wilczyńska Ewa
Wituska Magdalena
Wojciechowska Beata
Wojtkowiak Tomasz
Zaremba Ewa
Zgorzalewicz Małgorzata
Ziemniewska Marzena
Zienkowicz Elżbieta
1986
 
Artemiuk Tomasz
Bachowska Magdalena
Basiński Paweł
Bednarska Ilona
Bernard Rafał
Biegała Elżbieta
Bielecka Urszula
Biernat Katarzyna
Bogusławska Izabela
Boińska Katarzyna
Borak Małgorzata
Borucki Maciej
Burek Jerzy
Celebias Beata
Cierechowicz Paweł
Dańska Anna
Darmofał Grażyna
Długiewicz Piotr
Drobnik Violetta
Dryjas Agnieszka
Drzazga Lidia
Drzymała Cezary
Dziabas Dorota
Fabijańczyk Maciej
Fedorowicz Tomasz
Galas Małgorzata
Gawron Kamila
Gawroński Michał
Generalczyk Paweł
Gera Magdalena
Gintowska Aneta
Gołembowski Radosław
Goszka Marek
Górczak Zbyszko
Guse Anna
Haglauer Joanna
Irzykowska Anna
Jadżyn Agata
Janczura Agnieszka
Jankowska Violetta
Jaraszkiewicz Tomasz
Jarmusz Renata
Jarmużek Katarzyna
Jastrzębska Anna
Jaworska Małgorzata
Józefiak Magdalena
Juchacz Katarzyna
Kaczmarek Sławomira
Kamiński Maciej
Kasprzak Marzena
Kaźmierczak Aldona
Kliks Robert
Klimczak Beata
Klimecki Piotr
Knast Grzegorz
Kołda Małgorzata
Korus Robert
Kowalski Robert
Króliczak Paweł
Krysicki Mariusz
Krzyżański Radosław
Kujawiński Donat
Kwias Maciej
Ladorski Jędrzej
Lemańska Dorota
Lewandowska Dorota
Ligocki Waldemar
Lorek Małgorzata
Ludwiczak Aneta
Łagoda Piotr
Łuczak Milena
Maik Dorota
Majchrzak Joanna
Majewska Jolanta
Mańczak Beata
Marek Paweł
Matelski Wojciech
Mazantowicz Robert
Muszyński Krzysztof
Nawrocka Bogumiła
Nowicki Jacek
Olęderek Mieczysław
Olszewska Małgorzata
Ożgo Karolina
Palacz Joanna
Pawlewski Szymon
Piątkowska Marzena
Piechowiak Grzegorz
Piesik Małgorzata
Plackowska Mirela
Płotkowiak Bogna
Polcyn Katarzyna
Rataj Agata
Remblewski Gracjan
Rokicka Katarzyna
Roszak Beata
Rozwadowska Beata
Ruta Magdalena
Ryters Marianna
Sawicka Katarzyna
Schmidt Beata
Siebert Jolanta
Skołuda Magdalena
Sleboda Piotr
Słupczyński Jacek
Solska Małgorzata
Spychała Renata
Starzewska Barbara
Strażyński Przemysław
Strzyżewska Monika
Szareyko Magdalena
Szwarczyńska Anna
Thiel Hanna
Tomczak Katarzyna
Uściniak Joanna
Walczak Anna
Walendowska Katarzyna
Walkowiak Tomasz
Wielgosz Ewa
Wiśniewska Violetta
Witomska Tatiana
Woźniński Roman
Wysocki Tomasz
Zagórska Beata
Zielewicz Izabela
Ziółkowska Małgorzata
Żytyńska Kamilla
1987
 
Arndt Paweł
Banach Anita
Baranek Renata
Baraniak Małgorzata
Bartkowiak Beata
Baum Rafał
Bebejowski Michał
Bernat Maciej
Biegański Jarosław
Bolewska Małgorzata
Bratkowska Dorota
Chęciński Maciej
Chmielowiec Piotr
Chwalisz Izabela
Czapczyk Adam
Czarnecka Elżbieta
Czerwińska Milena
Dabert Karolina
Dawid Daria
Dotka Agnieszka
Drąg Katarzyna
Dybza Andrzej
Flis Jolanta
Gadomska Marzena
Gałuszka Hanna
Gawron Jacek
Gąsiewska Drorta
Gąsiorowska Beata
Gostyńska Agnieszka
Grabowski Tomasz
Grzegorczyk Grzegorz
Grzelaczyk Joanna
Jagielska Alicja
Jagodzik Arleta
Janicka Beata
Jezierska Anna
Józefowicz Ewa
Juraszek Piotr
Kalinowska Dorota
Kańska Krystyna
Kańska Anna
Kasprzyk Mariusz
Kliks Angelika
Kliks Iwona
Kołodziejczak Janusz
Konieczna Małgorzata
Konieczna Małgorzata
Koralewska Marzena
Korzeka Katarzyna
Kostańska Anna
Kowalka Jarosław
Kowalski Patrik
Kozłowska Justyna
Kruk Hanna
Kubiak Magdalena
Kuczma Hanna
Kurkiewicz Agnieszka
Kwasniewski Dariusz
Labijak Rafał
Latańska Aneta
Lubka Piotr
Ludkiewicz Aleksandra
Ludwiczak Beata
Łączkowska Maria
Machowiak Danuta
Maciejewska Monika
Malińska Iwona
Martinek Michał
Matysek Magdalena
Mielnik Monika
Muszkat Barbara
Niedbała Dorota
Niedziela Magdalena
Nowak Paweł
Obrębski Piotr
Odrobina Lubomira
Olesińska Joanna
Orchowski Piotr
Ossowska Ewa
Owczarek Lidia
Paciorek Maria
Piechura Aleksander
Pietrzak Paweł
Pinkowski Robert
Poręba Elżbieta
Potaczek Justyna
Pożoga Małgorzata
Półtorak Małgorzata
Preiss Katarzyna
Przybysz Katarzyna
Pyrzyński Dariusz
Rączyński Mikołaj
Remlein Dorota
Rodziejczak Dariusz
Rosada Aleksandra
Rotnicka Agnieszka
Rowecka Romana
Rychłowska Elżbieta
Rydlewska Matylda
Sapieżyński Zbyszko
Serek Kamila
Skweres Iwona
Słodkowska Alicja
Sobczak Violetta
Sobkiewicz Andrzej
Sobkowiak Adrian
Sobolewska Monika
Sommer Hanna
Sowiński Ryszard
Stabrowska Anna
Stanisławiak Maciej
Staniszewska Jolanta
Strabel Tomasz
Szałamacha Paweł
Szkudelski Tomasz
Szłapka Katarzyna
Szumacher Małgorzata
Szurka Beata
Szymański Krzysztof
Śmigaj Paweł
Śmigielska Aleksandra
Świerczyński Jarosław
Świetlik Karol
Świokło Jolanta
Talarczyk Agata
Targoński Wiktor
Teodorczyk Izabela
Terlecka Joanna
Tomaszewska Sabina
Tomys Hanna
Trzeciakowska Katarzyna
Warot Katarzyna
Wawrzyniak Andrzej
Wągrowska Kinga
Wciórka Justyna
Wencel Dariusz
Wichrowska Ewa
Wisniewska Anna
Wiśniewska Małgorzata
Wiśniewska Alicja
Wizner Zbyszko
Włodarczyk Hanna
Wojciechowska Małgorzata
Wojciechowski Dariusz
Woźniak Anna
Woźniak Agnieszka
Zagacka Ilona
Zagórski Łukasz
Zawieja Magdalena
Zbrońska Edyta
Zygarłowski Paweł
1988
 
Albrecht Anna
Banaszak Marek
Baraniak Magdalena
Barełkowski Robert
Bartkowiak Maciej
Bączyk Piotr
Bąk Maciej
Bernacka Agata
Bloch Piotr
Bredow Jurand
Bręczewski Grzegorz
Brylewski Łukasz
Brzozowska Agnieszka
Bullert Krzysztof
Ciesielska Małgorzata
Ciesielska Joanna
Cieślak Teresa
Ciężka Grażyna
Czelej Luiza
Czubek Beata
Dobrzyńska Hanna
Drzazga Małgorzata
Dudziak Sandra
Dziupiński Sławomir
Fiedorow Paweł
Fiuczyńska Katarzyna
Fojud Grażyna
Giel Małgorzata
Gola Agnieszka
Górna Monika
Górska Katarzyna
Graczyk Jakub
Gruhn Beata
Hadyniak Katarzyna
Hałas Marek
Hochół Anna
Hyżak Szymon
Idaszak Anna
Jachimek Jolanta
Janiak Tomasz
Janowski Krzysztof
Janyga Robert
Jurasz Maciej
Jurewicz Roma
Kamińska Małgorzata
Karpiński Adam
Kasprzak Agnieszka
Kędzierski Adam
Kiryk Beata
Kochanowicz Rafał
Konarski Adam
Konrad Arleta
Kopielska Violetta
Korzeniowska Maria
Kowalik Kamila
Krajewska Wiesława
Kraska Agnieszka
Krawczyk Agnieszka
Kubska Katarzyna
Kujaczyński Tomasz
Kula Tomasz
Kulczyńska Agata
Kuligowska Justyna
Kurczewski Rafał
Lesiewicz Agnieszka
Lewandowski Grzegorz
Lipska Magdalena
Lorenz Izabela
Łabno Alina
Łączkowski Jan
Łuszczek Małgorzata
Maciak Anna
Maćkowiak Agnieszka
Małecka Beata
Małecka Hanna
Marczyk Dorota
Mazela Jan
Mazurczak Joanna
Metzler Ryszard
Michalak Monika
Michałowska Karolina
Musiał Monika
Nadstazik Dorota
Nowaczyk Wioletta
Nowak Katarzyna
Nowak Joanna
Nowicka Magdalena
Nowik Tadeusz
Obrębowska Zofia
Olejnik Violetta
Olszewska Marta
Osiecka Bożena
Owsianowska Agnieszka
Paluchowska Joanna
Pawelczak Łukasz
Perz Stanisław
Piasecka Małgorzata
Pietrzak Anna
Podlewska Joanna
Poprawska Agata
Pożywiłko Magdalena
Prądzyński Rafał
Primke Piotr
Przybylak Marek
Przybyłek Maciej
Ratajczak Arkadiusz
Ratajczak Magdalena
Rodziewicz Elżbieta
Rosiejak Rafał
Różańska Edyta
Rusowicz Robert
Rutkiewicz Paweł
Sajdak Ananke
Sękowski Maciej
Siąkowska Marzanna
Sikora Remigiusz
Sitek Elżbieta
Skrzypczak Wioletta
Smyczyńska Zofia
Sobkowiak Gerard
Soborowska Ewa
Spławska Izabela
Spychalska Marzena
Stefański Ryszard
Stępka Andrzej
Stochaj Justyna
Strzyżewski Michał
Suchański Marcin
Szafrańska Renata
Szponar Anna
Śmierzchalski Tomasz
Tomczak Ewa
Tykałowicz Maria
Tykałowicz Anna
Walczak Marta
Weber Joanna
Weber Agnieszka
Werner Katarzyna
Wesołowska Alicja
Wojciechowski Maciej
Wojsyn-Antoniewicz Arkadiusz
Wolny Marek
Woźna Marlena
Wróbel Aleksandra
Wróblewska Hanna
Zalesińska Justyna
Zbierański Robert
Zieliński Wojciech
1989
 
Balcerzak Michał
Bartkowiak Kamila
Bednarek Iwona
Bekas Paweł
Blachnierek Izabela
Blaudzi Arkadiusz
Brzeziński Piotr
Brzoza Ewa
Bukalska Magdalena
Burtymowicz Maciej
Ciesielska Joanna
Cieślewicz Piotr
Cybak Danuta
Czajka Sławomir
Danielewicz Anna
Danielewicz Jolanta
Dehmel Maciej
Dudek Maciej
Dybizbański Paweł
Dziadek Magdalena
Dzięciołowski Radosław
Elzanowski Tomasz
Ereńska Aleksandra
Ereńska Joanna
Fedyna Monika
Fiodorow Sergiusz
Gawęcka Monika
Gidrewicz Maciej
Głębocki Bohdan
Gogulski Szymon
Gołębiowska Agnieszka
Gordon Maciej
Górska Estera
Grabarkiewicz Beata
Hess Michał
Hildebrańska Małgorzata
Janicki Maciej
Jankowska Elwira
Jasielski Przemysław
Jóźwiak Zuzanna
Juchacz Anna
Kaczmarek Iwona
Kaczor Magdalena
Kamińska Adriana
Kamiński Mikołaj
Kaniewska Paulina
Kaźmierczak Honorata
Kąkolewski Jacek
Kąsinowski Ryszard
Kędziora Izabela
Klewczucki Robert
Kobryński Paweł
Kosicka Justyna
Kostencka Magdalena
Koszewska Magdalena
Kotlarek Magdalena
Kownacki Jarosław
Krajewska Klaudia
Krajewski Tomasz
Krasicki Jakub
Krynicka Natalia
Kuczyńska Katarzyna
Kurek Krzysztof
Kwarcińska Anna
Lehmann Michał
Lesicka Agata
Lipiński Leszek
Litwicka Katarzyna
Łach Mirosław
Ławniczak Magdalena
Łuczak Piotr
Łuczak Barbara
Łuczak Elżbieta
Łukasik Magdalena
Magnucka Ewa
Maik Alicja
Majewicz Aleksandra
Majewska Anna
Małecka Małgorzata
Małek Michał
Manikowska Anna
Mańczak Adam
Marcinkowska Magdalena
Masztalerz Radosław
Matysiak Marcin
Michałowski Michał
Misiorna Magdalena
Montowska Maria
Morawska Renata
Naskręt Dariusz
Norek Hubert
Nowak Karolina
Nowak Mariola
Nowotna Małgorzata
Olejniczak Agnieszka
Ozorowski Paweł
Pajewska Agnieszka
Pałczyński Sławomir
Pankowska Agnieszka
Parchimowicz Ewa
Pierański Krzysztof
Płużyński Włodzimierz
Pochowski Jarosław
Podbielska Karolina
Pomin Marcin
Poprawa Katarzyna
Przybylska Alina
Ratajczak Jarosław
Rogala Izabela
Rozala Katarzyna
Rólski Marcin
Schmidt Marcin
Skiba Aneta
Sklorz Justyna
Słoma Andrzej
Starzonek Karolina
Stasiak Katarzyna
Stefankiewicz Elżbieta
Strojna Agnieszka
Szczęsna Justyna
Szefler Joanna
Szmajda Mirosław
Szmaus Monika
Szwarc Ilona
Szymankiewicz Jarosław
Szymański Przemysław
Śmigielski Jan
Świętkowiak Magdalena
Targoński Jarosław
Tauchert Karolina
Tecław Beata
Tomczak Małgorzata
Tomkowiak Lidia
Trapszo Marek
Tritt Agnieszka
Trzaska Agnieszka
Trzciński Artur
Trzciński Robert
Wachowiak Maciej
Walczak Joanna
Walkowiak Sylwia
Wciórka Dorota
Wieloch Michał
Wiland Justyna
Woźniak Małgorzata
Woźniak Paulina
Ziomek Krzysztof
Zwierzyńska Beata
1990
 
Adamek Małgorzata
Adamkiewicz Izabela
Agaciński Maciej
Banasiak Agnieszka
Banaszak Anna
Baranowski Krzysztof
Bielecki Łukasz
Blajer Anita
Bogajewski Tomasz
Bojarewicz Magdalena
Bok Przemysław
Borsukiewicz Beata
Borysiak Wiesława
Bredow Marek
Chmurak Agata
Ciesielski Marek
Ciesielski Robert
Cieślarczyk Magdalena
Czwojda Przemysław
Czwojda Kamila
Degler Agnieszka
Domagalska Danuta
Domańska Anna
Dukland Agnieszka
Dutka Karina
Frąckowiak Agnieszka
Gałkowska Anna
Gniewkowska Martyna
Grodzicki Tytus
Gruszczyńska Monika
Guzikowska Izabela
Gwazdacz Elżbieta
Hadyński Jakub
Handke Filip
Hańczewski Marcin
Hildebrand Justyna
Indraszek Agnieszka
Jaworska Renata
Jekiel Piotr
Jerzak Magdalena
Jezierna Elżbieta
Józefowicz Beata
Kaczmarek Krzysztof
Kaczmarek Kinga
Karczewski Jacek
Kaszub Monika
Katulski Krzysztof
Kentzer Urszula
Klaczyńska Agnieszka
Knach Dominik
Kociemski Rafał
Kołaska Katarzyna
Konieczna Alicja
Kończal Ewa
Krejzler Marzena
Kruszniewicz Beata
Krzymańska Urszula
Kubacka Sylwia
Kuca Anna
Kucińska Iwona
Kufel Anna
Kulka Błażej
Kulpa Norbert
Kułakowska Hanna
Kurant Aneta
Laskowska Agnieszka
Lekier Żaneta
Liberska Ewa
Ludkowska Monika
Ławecki Miłosz
Łączkowska Teresa
Łojko Dorota
Łysek Katarzyna
Maciołka Alicja
Maciołka anna
Majchrzak Jarosław
Majchrzak Katarzyna
Majewska Marzena
Małecki Ryszard
Marchlewicz Agnieszka
Marcinkowska Marzena
Matecka Monika
Materniak Małgorzata
Matysek Karolina
Mielcarski Błażej
Mielec Aneta
Miernicka Katarzyna
Miklejewski Robert
Miłosek Katarzyna
Mitura Agnieszka
Młodziński Marcin
Mysior Małgorzata
Niecewicz Maciej
Nowacka Magdalena
Nowak Anna
Nowak Rafał
Nowicki Michał
Opalińska Magdalena
Ostoja-Zagórski Maciej
Panek Elżbieta
Pankrac Piotr
Parafiński Michał
Persona Aleksandra
Pękacki Jakub
Pfeiffer Natasza
Piotrkowska Agata
Piskorska Ktystyna
Płócienniczak Monika
Płócińska Iwona
Pobuta Agnieszka
Ponicka Agnieszka
Pozorski Przemysław
Przybylska Julita
Przybyska Liliana
Przymusińska Katarzyna
Ratajczak Tomasz
Repczyński Piotr
Robaszkiewicz Alicja
Robaszkiewicz Hanna
Romaniuk Samon
Rosada Jacek
Różańska Edyta
Ruta Elżbieta
Rychłowska Anna
Rzepka Karolina
Sadomirska Małgorzata
Schworz Monika
Sitarz Agnieszka
Siuda Przemysław
Skąpska Elwira
Skowrońska Emila
Skrobała Małgorzata
Skrzypczak Jędrzej
Słomian Sylwia
Smoczyk Jacek
Sobecka Magdalena
Sobkowiak Agnieszka
Springer Thorwald
Stachowiak Paweł
Stawicki Dominik
Stefaniak Margaritta
Szofer Magdalena
Szofer Alicja
Szpytko Maciej
Szymaczek Michał
Szymańska Katarzyna
Szymański Adam
Szymkowiak Aleksandra
Śmiałek Hanna
Świderska Magdalena
Tomalak Piotr
Tumielewicz Ewa
Tysowski Piotr
Wandtke Błażej
Wasielica Marek
Wawryniuk Maciej
Wegner Katarzyna
Węcłaś Monika
Wikarska Izabela
Woltyńska Danuta
Wyszyński Robert
Zawała Aleksandra
Zawała Ewa
Zawartowska Katarzyna
Zawisza Paweł
Zembska Joanna
Zgoła Monika
Zgrabczyńska Ewa
Żerdzińska Małgorzata
Żółtak Marcin
1991
 
Albrecht Paweł
Antczak Jacek
Bakas Bartłomiej
Balanicka Ewa
Bardoński Jerzy
Bączyk Katarzyna
Bąk Aleksandra
Biegała Małgorzata
Biesiadka Jacek
Błaszak Piotr
Borowski Jacek
Branowska Bogna
Budzyńska Beata
Bujakiewicz Katarzyna
Chrobak Katarzyna
Chrzanowska Anna
Dobrzyńska Danuta
Dolata Maciej
Dorczyk Justyna
Dudziak Piotr
Dura Violetta
Dybowska Joanna
Dychtoń Donata
Fąk Gabriela
Gajewska Monika
Gajewski Maciej
Górnik Aleksandra
Gryglewska Katarzyna
Grześkowiak Michał
Gutowski Marek
Harmasz Magdalena
Hauser Radosław
Helaz Katarzyna
Hess Anna
Hildebrand Beata
Hoffmann Marcin
Igliński Artur
Jaroszewska Joanna
Jasiniak Grzegorz
Jurasz Piotr
Juszczyk Natalia
Kamińska Maja
Kaźmierczak Dorota
Kempa Magdalena
Kędzierska Adriana
Klamecka Ewa
Klimaszewski Maciej
Knach Bartosz
Knopkiewicz Justyna
Kolpaz Ewa
Kołodziejczyk Konstancja
Komasa Karolina
Komincz Sylwia
Konieczna Magdalena
Kosakowski Tomasz
Kosman Michał
Kotecka Julita
Kowalka Robert
Koziczak Magdalena
Kupsik Tomasz
Kwintkiewicz Anna
Landowska Agnieszka
Lisek Magdalena
Majewski Maciej
Maliński Damian
Małecka Sylwia
Mańczak Małgorzata
Marciniak Alina
Marciniak Justyna
Marcińska Magdalena
Martinek Paweł
Matelski Maciej
Mazela Bartłomiej
Menka Szymon
Michalak Maciej
Michałowska Hanna
Mścisz Hanna
Mucha Szymom
Musiał Barbara
Nalepka Magdalena
Niewiedział Elżbieta
Nowacka Maria
Nowak Agnieszka
Nowak Marcin
Nowakowska Beata
Olechnowicz Małgorzata
Parobkiewicz Aleksandra
Pawlak Arleta
Pawlak Katarzyna
Pawlak Mirosława
Pędziwiatr Hanna
Piasny Jerzy
Piber Jolanta
Pietrzak Juliusz
Piętka Małgorzata
Podsiadłowska Izabela
Pogonowska Beata
Pomin Maria
Popławski Mikołaj
Postaremczak Agnieszka
Prahl Agnieszka
Prędki Bartłomiej
Pruszyńska Ewa
Przedwojska Anna
Przybył Mikołaj
Raczkiewicz Jarosław
Ratajczyk Magdalena
Ratajska Ewa
Rączyńska Patrycja
Retelewski Tomasz
Sawicki Marek
Schneider Radosław
Schwartz Magdalena
Skonieczna Beata
Sławińska Maria
Sobczak Mikołaj
Sokół Marcin
Sowiński Mikołaj
Stanikowska Beata
Stępka Bożena
Suchański Tomasz
Suszczewicz Piotr
Szczepaniak Magdalena
Szczepaniak Lidia
Tomaszewska Lidia
Tomczak Agnieszka
Trajnerowicz Anna
Tuchółka Monika
Vukcević Vesna
Walkowiak Agnieszka
Wegner Agnieszka
Wielich Kinga
Wieloch Joanna
Wilkiewicz Jacek
Wojciechowski Wojciech
Woźniak Anna
Woźny Tomasz
Zielińska Katarzyna
Zielińska Katarzyna
Ziniewicz Dariusz
Znaniecka Izabela
1992
 
Adamczewska Katarzyna
Adamska Joanna
Adamski Krzysztof
Ambrosiuk Wojciech
Antas Katarzyna
Bajer Magdalena
Bańczerowska Monika
Bartkowiak Katarzyna
Bejgerowski Piotr
Bentkowski Tomasz
Bubetty Karolina
Cetkowska Maria
Chalcarz Rafał
Chmielowiec Tomasz
Ciborowski Jan
Cicha Hanna
Cichocki Maciej
Ciorga Katarzyna
Czech Małgorzata
Czerniak Michał
Czubak Dominik
Dąbkowska Lidia
Deska Aneta
Długaszewski Marek
Dobosz Marek
Dobrowolski Paweł
Domagała Inga
Drygas Dagmara
Dziubińska Anna
Echaust Adam
Firlin Agnieszka
Frankowska Hanna
Gawroński Paweł
Gizło Dagmara
Gnatowska Magdalena
Grobelna Magdalena
Gruszka Maciej
Huminiecki Łukasz
Hyży Agnieszka
Idzior Maciej
Iglińska Agnieszka
Janecka Monika
Janiszewska Anna
Janiszewska Natalia
Janiszewski Michał
Januszewska Natalia
Jaworska Aleksandra
Jendraszek Michał
Jezierski Klaudiusz
Jędrzejewska Magdalena
Jędrzejowska Agata
Kaczmarek Mariusz
Kaja Aleksandra
Kaliski Michał
Kamińska Anna
Kamiński Jacek
Kamiński Marek
Karalus Marzena
Karasiewicz Marek
Kardacz Justyna
Karwacka Agnieszka
Kasprzyk Karolina
Katulski Bogumił
Kędzierska Sylwia
Kiełczewska Justyna
Kledzik Katarzyna
Klimacki Robert
Klimecki Marcin
Klupś Urszula
Kornacka Marta
Kosakowska Aleksandra
Kosikowska Kinga
Kossak Hanna
Kowalak Karolina
Krajewski Stanisław
Kraska Jakub
Krefft Dorota
Kulpa Monika
Kurek Piotr
Kwaśnicka Paweł
Lange Krzysztof
Lapis Alicja
Latzke Bartosz
Lehmann Tomasz
Lewandowska Małgorzata
Lisowska Lidia
Łuczak Monika
Maciejewski Janusz
Maciejowicz marcin
Maćkowiak Bartosz
Majka Grażyna
Małkowska Monika
Małyszka Tomasz
Mamzer Hanna
Mańko Witold
Marchlewska Monika
Marchow Marta
Marcinkowski Mateusz
Marcinkowski Łukasz
Matuszak Anna
Mazurek Andrzej
Mądrzak Marcin
Meyza Beata
Michalak Mariusz
Michalak Arkadiusz
Musiałek Bartosz
Musierowicz Zofia
Muszyńska Magdalena
Napierała Joanna
Napierała Małgorzata
Nawrocki Piotr
Niedbała Ewa
Nowak Maciej
Nowak Krzysztof
Nowak Bartosz
Nowakowska Honorata
Obara Monika
Okrój Karolina
Olejniczak Mikołaj
Pachołek Elżbieta
Papierz Piotr
Paszke Filip
Pawlak Renata
Pawłowska Karolina
Pietras Grzegorz
Pilawska Julita
Plewa Ewa
Potrykowska Karolina
Prałat Daniel
Pruszyńska Monika
Przybylski Piotr
Przybylski Tomasz
Pucek Robert
Pukacka Katarzyna
Ratajczyk Ewa
Rencka Magdalena
Rokicki Michał
Rosada Jowita
Rybczyńska Renata
Rychłowski Michał
Sikora Leszek
Siwek Małgorzata
Skalska Katarzyna
Skałecki Sławomir
Skorar Agnieszka
Skotnicka Monika
Skowroński Tomasz
Skrzypczak Piotr
Smudzińska Sonia
Sobkowiak Radosław
Socha Natasza
Sperling Monika
Stefańska Magdalena
Stegliński Łukasz
Sternalska Monika
Sterzyńska Joanna
Strzykała Agnieszka
Styza Bartosz
Sudomirska Magdalena
Susicka Olga
Szablewska Karolina
Szrajbrowska Anna
Śniegocka Magdalena
Targońska Ewa
Tomaszewska Monika
Trotzki Tomasz
Tyczyński Jerzy
Tyrchan Magda
Urbanowicz Agnieszka
Urbańczak Krzysztof
Walkowiak Przemysław
Wawryniuk Jacek
Wawrzyniak Joanna
Wilk Szymon
Witczak Anna
Wojciechowska Karolina
Wolna Magdalena
Wolska Małgorzata
Wrocławska Anna
Wyszyńska Anna
Zawadzka Alicja
Zbierski Sebastian
Zbucka Katarzyna
Zgaińska Tatiana
Ziołek Agneszka
Ziółkowska Katarzyna
1993
 
Adamczak Agnieszka
Adamczak Roman
Adamczewski Michał
Adamczewski Albert
Andrykowska Hanna
Anioła Agnieszka
Antoszewska Maja
Balewski Paweł
Bazyli Adam
Bigos Elżbieta
Bocian Maciej
Borkowski Witold
Borówczak Michał
Borucka Joanna
Bruss Lidia
Chęcińska Katarzyna
Chudzicki Przemysław
Ciesielska Anna
Ciesiółka Tomasz
Cieśliński Piotr
Ciżewska Ilona
Cybak Anna
Czarczyńska Beata
Czerkas Sławomir
Dąbek Paulina
Delikta Agnieszka
Dobrowolska Joanna
Drzewiecki Jarosław
Dzięgielewska Agata
Dziwisz Daria
Ejzenchart Mariola
Ferchmin Aleksander
Fidecka Agnieszka
Fiksińska Magdalena
Filipiak Anna
Gajdas Aleksandra
Generalczyk Joanna
Gierszal Magdalena
Głowacka Katarzyna
Głowacki Tomasz
Głuszek Andrzej
Głyda Ewa
Głyda Michał
Gołąb Grzegorz
Gorączniak Natalia
Górny Jacek
Grabarkiewicz Paweł
Gromadzka Magdalena
Hajkowska Izabella
Hess Maciej
Hoffman Monika
Hoffmann Karolina
Holzapfel Stefania
Horłoza Michał
Jamont Maciej
Janecka Joanna
Janiszak Agnieszka
Jankowska Aleksandra
Jankowska Iwona
Jankowski Mateusz
Jarecka Anna
Jarosz Michał
Jeske Krzysztof
Jezierski Marcin
Józefowicz Joanna
Kaczmarek Joanna
Kaczycka Alicja
Kałdoński Michał
Kamińska Karolina
Karkoszka Bogna
Kasperek Ewa
Katafiasz Olga
Kelar Łukasz
Kielich Natalia
Kieszkowska Agnieszka
Kleeberg Anna
Klincewicz Michał
Kłusek Andrzej
Kolasa Paweł
Konieczna Magdalena
Konieczny Marek
Kopczyński Przemysław
Kostera Alicja
Kowalska Monika
Kozielczyk Wojciech
Krompiewska Olga
Król Amadeusz
Królikowska Aleksandra
Kubiaczyk Hubert
Kubiak Agata
Kubisa Katarzyna
Kuciak Adrian
Kulka Tomasz
Kupś Karolina
Kwintkiewicz Larysa
Leander Magdalena
Leszczyński Radosław
Lewandowski Andrzej
Lewkowicz Barbara
Lipczyński Michał
Lipiński Jacek
Łuczkowska Marta
Łukasiewicz Monika
Łukasik Katarzyna
Mac Jarosław
Macińska Joanna
Małecka Lucyna
Marchlewska Anna
Marciniak Kamila
Marek Dariusz
Mastalerz Maciej
Matan Monika
Matuszak Magdalena
Mączyńska Agnieszka
Michałowska Anna
Michałowski Maciej
Mikołajczak Monika
Mikołajczak Tomasz
Mikołajczak Agata
Morzy Mikołaj
Motała Łukasz
Namysł Wiktor
Nawrocki Damian
Neumann Andrzej
Niebój Jarosław
Niewiadomska Anna
Niewiadomski Mariusz
Nowak Justyna
Nowak Małgorzata
Nowak Agnieszka
Nowak Tomasz
Nowakowska Agnieszka
Nowakowski Marcin
Nowicka Agnieszka
Palacz Justyna
Paszkowska Olga
Pawlaczyk Łukasz
Perz Hanna
Perz Katarzyna
Perz Łukasz
Pieczara Remigiusz
Pięta Tomasz
Piskosz Agnieszka
Plamowski Piotr
Płończak Mariusz
Płotka Karolina
Pokrywka Justyna
Politowicz Anna
Popenda Marta
Poplewska Anna
Popow Marcin
Puczkowski Tomasz
Raczkowska Magdalena
Raszyk Małgorzata
Rauchut Magdalena
Relewicz Aleksandra
Retelewska Alicja
Robak Paweł
Rosada Maciej
Roszyk Miron
Ruta Marzena
Rybicka Aneta
Rydel Krzysztof
Sampara Maciej
Schmidt Anna
Schneider Agnieszka
Simon Agnieszka
Sitarz Przemysław
Skorwider Paulina
Słoma Anna
Słowińska Agata
Sobczak Paweł
Sokalska Anna
Sosnowska Katarzyna
Stachowska Magdalena
Staniewska Ewa
Stanisławski Tomasz
Stańczyk Anna
Stawicki Aleksandra
Stobiecka Magdalena
Strzelewicz Marcin
Suchocka Agnieszka
Sworek Karolina
Szałamacha Piotr
Szczepańska Magdalena
Szczot Joanna
Szmajda Dominik
Szymaniak Ewa
Szymański Marcin
Śmigielska Małgorzata
Świerbel Marcin
Tokarska Elżbieta
Tomikowski Rafał
Tórz Magdalena
Usarek Romana
Wachowiak Mateusz
Walczak Agata
Waligórska Beata
Waliszewski Paweł
Wałaszkowska Ewa
Wassel Alicja
Wąsowska Agata
Wdowicka Magdalena
Wechmann Agnieszka
Wegner Magdalena
Wejman Łukasz
Werner Wiktor
Wiegandt Piotr
Wiegandt Joanna
Wiktorowicz Jan
Wiśniewska Małgorzata
Woźniak Agata
Zasieczna Agnieszka
Żytyńska Karolina
1994
 
Adamska Dobrochna
Andrykowski Rafał
Andrzejczak Joanna
Bachanek Rafał
Balcerzak Iwona
Banasiewicz Ewa
Banaszak
Marcin
Barałkiewicz Karolina
Baranowska Magdalena
Baranowski Tomasz
Barczak Rafał
Bauer Przemysław
Bazyly Michał
Bentkowska Anna
Bernaczyk Marcin
Biczysko Anna
Biedermann Bartosz
Biesiadka Igor
Blumczyński Daniel
Bobowska Iwona
Bornakowska Aleksandra
Bosek Beata
Brzeźniak Agata
Brzóstowska Katarzyna
Bukowska Magdalena
Buksiński Tomasz
Cała Monika
Charzewska Anna
Chmaj Sabina
Daktera Agata
Danecka Konstancja
Deneka Leszek
Dobielińska Anna
Domański Artur
Doruch Marzena
Drutel Monika
Duszczak Artur
Duszyńska Maria
Dysarz Joanna
Ebbig Piotr
Elzanowski Marek
Firlik Jacek
Fischbach Agata
Forszpaniak Justyna
Gabler Łukasz
Garbatowska Izabela
Gauden Bartosz
Gąsior Agnieszka
Geremek Anna
Giel Piotr
Głowacki Radosław
Grabia Piotr
Graja Natalia
Gregorowicz Filip
Gruchociak Magdalena
Grygiel Bogna
Grząślewicz Agnieszka
Guranowski Mikołaj
Guźniczak Adam
Hermanowski Paweł
Hlawacik Beata
Hyżak Marta
Imała Dariusz
Ismaił-zade
Euwer
Jankowska Katarzyna
Jańczak Małgorzata
Jaśkiewicz Alicja
Jażdżewska Anna
Jurasz Michał
Juszczak Olga
Kaczmarek Katarzyna
Kajtek Adrianna
Kałużny Jarosław
Kałużny Radosław
Kamińska Maria
Kamińska Agnieszka
Kandziora MAgdalena
Karasińska Teresa
Karaś Krzysztof
Karliński Leszek
Kasiorek Żaneta
Kasperska Mirosława
Kass Gizella
Kaszkowiak Aleksandra
Kirschke Bartosz
Kirschke Mikołaj
Klessa Mirosław
Kłusak Magdalena
Knopkiewicz Wacław
Kobelska Natalia
Kobelski Mikołaj
Koczorowska Anna
Kolańczyk Jakub
Kołodziejczyk Magdalena
Komasa Łukasz
Kondraciuk Dariusz
Kończal Krystian
Koput Daniel
Kosmala Arkadiusz
Kosmatka Anna
Kowalak Tomasz
Kowalewska Barbara
Kownacka Dorota
Krasiński Andrzej
Krawańska Adrianna
Królak Katarzyna
Kuca Ewa
Kurasiński Jan
Kurek Joanna
Langner Agnieszka
Lapis Aleksander
Laskowska Krystyna
Lewandowski Piotr
Liberska Marta
Lipińska Magdalena
Ludek Ewa
Łenski Tomasz
Maciołczyk Katarzyna
Mackiewicz Agnieszka
Marciniak Agnieszka
Marszałek Anna
Martinek Maciej
Maryańska Justyna
Mataczyński Maciej
Matella Agnieszka
Merkisz Agnieszka
Mężyńska Monika
Michalak Kinga
Michalak Olga
Miga Katarzyna
Miklus Aleksandra
Mikołajczak Krzysztof
Monikowski Piotr
Musiałek Krzysztof
Musielak Agnieszka
Mysior Ewa
Napierała Katarzyna
Napierała Anita
Nieboj Justyna
Norberciak Aneta
Nowak Ewa
Nowak Iwona
Nowak Joanna
Nowak Dominika
Nowakowska Monika
Nowicka Agata
Nowicki Adam
Olczak Dominika
Olek Karolina
Olszewski Maciej
Onderka Joanna
Owczarzak Paulina
Owecki Michał
Papla Anna
Paruch Sławomir
Pauter Aneta
Pawlak Mikołaj
Pawlak Natalia
Pawlak Agnieszka
Peczyńska Izabela
Pempera Andrzej
Perkowska Ewa
Piątek Katarzyna
Piechocka Joanna
Piotrowska Inga
Piórkowska Małgorzata
Pleszewa Karol
Polański Przemysław
Popiołek Joanna
Postaremczak Grzegorz
Pranke Juliusz
Prądzyńska Barbara
Przybył Daniel
Przybyła Joanna
Przybyła Grażyna
Puchalska Aldona
Pustówka Joanna
Rachowiak Anita
Remlein Agnieszka
Roliński Wojciech
Ruciński Łukasz
Rutkowska Joanna
Rzeźnik Irena
Samcik Maciej
Sarbaczewska Agnieszka
Schmidt Joanna
Schneider Witold
Schulz Katarzyna
Serba Agnieszka
Sierszeńska Katarzyna
Sikorski Michał
Siwek Alicja
Siwek Agnieszka
Służewska Karolina
Soberska Anna
Sobkowiak Agnieszka
Stefaniak Hanka
Stefańska Anita
Sterzyński Maciej
Susioka Agnieszka
Syguła Agnieszka
Syp Marcin
Szajkowski Paweł
Szeszuła Michał
Szmans Alicja
Szponar Anna
Szrajbrowski Mariusz
Sztukiewicz Anna
Szulc Karolina
Szuman Magdalena
Szumilas Tomasz
Ślusarek Piotr
Śmieszek Anna
Świergiel Karolina
Tomczak Sylwia
Tritt Aleksandra
Trzcielińska Joanna
Tułasiewicz Natalia
Turek Patryk
Twaróg Magdalena
Tylczyńska Aleksandra
Umbreit Marcin
Urbanek Marcin
Urbaniak Joanna
Wach Anna
Wacławek Sylwia
Waliszewski Ferdynand
Wasiak Monika
Wędrychowicz Joanna
Wieczorek Maciej
Wierszyłło Weronika
Wilczek Agnieszka
Wilczyński Mariusz
Witkowska Beata
Włodyka Magdalena
Wróblewski Bartłomiej
Zaworski Piotr
Zdonek Anna
Zieloniecki Paweł
Zielewicz Agata
Zientarski Michał
Zink Tomasz
Ziółek Marcin
Żurawiecka Nina
Żwawiak Alicja
1995
KLASA IV a
Babst Magdalena
Bartkowiak Joanna
Cieślińska Magdalena
Cofta Mateusz
Firlik Piotr
Gajewski Tomasz
Gawron Mikołaj
Iwanicki Jacek
Janiszewski Tomasz
Jodłowska Anna
Kachlicki Jakub
Kliś Krzysztof
Kłosowska Anna
Łażewska Ewa
Machowski Michał
Majewski Rafał
Mały Krzysztof
Marciniak Piotr
Nawrocki Michał
Pawlak Artur
Pempera Beata
Płowiec Witold
Polcyn Paweł
Prętki Piotr
Radzicki Andrzej
Rogalski Filip
Ropelewska Paula
Słowiński Wojciech
Stobiecki Mateusz
Urbański Patryk
Waligórska Anna
Walter Bartosz
Węglarz Piotr
Woś Magdalena
Zawirski Michał
Żużak Łukasz
KLASA IV b
Bernaczyk Monika
Bigaj Wojciech
Bobrowska Agnieszka
Borowiak Małgorzata
Chmielowiec Jolanta
Cieślak Tomasz
Drozdowska Magdalena
Gierczyk Błażej
Grabowski Marcin
Gulińska Aleksandra
Jasińska Justyna
Kapturzak Jakub
Krajewski Andrzej
Krasowska Joanna
Krysztofiak Agnieszka
Kulesza Paweł
Łeszczyk Piotr
Markuszewski Jacek
Napierała Marta
Nowak Monika
Przybylska Agnieszka
Rajewska Katarzyna
Rozmiarek Małgorzata
Różański Jacek
Rubiś Błażej
Skrzypczak Aleksandra
Skrzypczak Anna
Smyczyński Michał
Szczeszek Agnieszka
Szczuciński Witold
Troszczyńska Anna
Zembrzycka Monika
KLASA IV c
Barczak Agnieszka
Bączyk Anna
Borkowska Magdalena
Brzóska Agata
Chlebanowska Katarzyna
Dolata Tomasz
Drzymała Alina
Dukat Bartosz
Ellmann Dorota
Feder Joanna
Fedorowicz Magdalena
Fomiczew Magdalena
Grabia Arleta
Jankowska Olga
Jóźwiak Ewelina
Klafkowska Joanna
Kosicki Aleksander
Kozłowski Krzysztof
Kruszka Monika
Lizakowska Hanna
Lorenz Krzysztof
Michalak Joanna
Przybylska Justyna
Rożek Joanna
Schwartz Joanna
Skrobisz Maciej
Sobańska Agnieszka
Sobczak Karolina
Tomczak Maciej
Tyczyńska Joanna
Zieliński Marek
KLASA IV d
Baca Kornelia
Baszuk Wanda
Byczkowski Bartosz
Donaj Łukasz
Dzięgielewska Natalia
Folwarski Daniel
Głowacka Zuzanna
Gorączko Katarzyna
Granops Radomir
Gumna Izabela
Hawliczek Aleksandra
Michalik Hanna
Michałowicz Agnieszka
Nowicki Tomasz
Parzyński Iwo
Plewa Sonia
Raszeja Marta
Siekierczak Mateusz
Sobieska Aleksandra
Sobieska Urszula
Sroczyńska Marzena
Stefańska Joanna
Szmańda Justyna
Szukała Bożena
Szymańska Kinga
Szymańska Marta
Ślisińska Agnieszka
Świdzińska Anna
Tyrchan Mikołaj
Wartecka Monika
Wicorek Iwona
Wilkaniec Agnieszka
Zielińska Agnieszka
KLASA IV e
Banasiak Łukasz
Bartkowiak Patrycja
Borowczyk Andrzej
Brzeziński Tomasz
Burchardt Paweł
Chruszczyński Grzegorz
Czachor Eugeniusz
Dachniewska Hanna
Derewianka Małgorzata
Duszczak Izabella
Felczyńska Małgorzata
Gruszczyńska Katarzyna
Hoffmann Łukasz
Horłoza Eryk
Indyk Agnieszka
Jędrzejczak Agnieszka
Jujeczka Joanna
Kalinowska Justyna
Kamprowski Piotr
Kozłowicz Katarzyna
Labrzycka Anna
Łączkowska Małgorzata
Mrozewicz Justyna
Nowak Szymon
Oppeln-Bronikowska Monika
Pięta Maciej
Popiak Zofia
Ryżańska Katarzyna
Szafranek Piotr
Szajek Krzysztof
Szczepaniak Małgorzata
Szymańska Joanna
Tepper Rafał
1996
KLASA IV a
Baron Luiza
Borowski Grzegorz
Cygan Aleksandra
Czarnomski Przemysław
Dehmel Marta
Dobra Elwira
Dylak Jacek
Dymek Michał
Felczyński Tomasz
Fritzkowska Magdalena
Gidrewicz Krzysztof
Glinkiewicz Weronika
Jabłoński Dariusz
Jaśkowiak Bartłomiej
Józefiak Bartosz
Kapturzak Piotr
Krzekotowska Aneta
Kulesza Jakub
Latuszek Anna
Łyczyński Przemysław
Mikulicz Adam
Murawa Tomasz
Nowicka Aleksandra
Pankowska Anna
Pazda Ewa
Prętka Ilona
Rybarczyk Agnieszka
Słomińska Paulina
Tritt Remigiusz
Wojtkowiak Agata
KLASA IV b
Albrecht Tomasz
Bartczak Leszek
Biś Paweł
Frankowska Agnieszka
Gałęcka Magdalena
Geneth Karolina
Gołdyn Bartłomiej
Janiak Anna
Janiszewski Adam
Jędroszkowiak Monika
Kerste Małgorzata
Kistowska Magdalena
Klonowska Paulina
Kolber Dorota
Kołodziejczyk Anna
Lubiatowska Eliza
Madaj Joanna
Martinek Małgorzata
Melzer Piotr
Michalak Inga
Młodzikowska Justyna
Napierała Maciej
Różański Adam
Słodkowski Leszek
Sobczak Agnieszka
Stuwe Małgorzata
Suproń Tamara
Winowski Łukasz
KLASA IV c
Andrzejewska Mariola
Blumski Aleksander
Ciesielska Dominika
Durzewska Natalia
Fechner Krzysztof
Golusiński Michał
Gruszczyńska Magdalena
Hałupka Kamila
Kaczmarek Katarzyna
Karbowski Michał
Kaźmierska Paulina
Kociemba Agnieszka
Kostaszuk Marcin
Kozłowski Bartosz
Kubiak Bartosz
Kulczyk Dominika
Michalski Antoni
Milecki Błażej
Niedbała Mateusz
Pawelczyk Monika
Pieterek Lucyna
Przybył Anna
Rische Blanka
Schmude Marta
Skibniewski Przemysław
Sokołowski Marcin
Starzak Jolanta
Urbanowicz Hanna
Wajcht Michał
Wasilewski Ksawery
Włodarczyk Olga
KLASA IV d
Gorzelana Agata
Grabski Marcin
Grzelewska Natalia
Jaworska Katarzyna
Kielan Magdalena
Kołodziejska Anna
Kur Marta
Lipiecka Klaudia
Łuczak Iwona
Maruszewska Joanna
Nowak Filip
Nowicka Agnieszka
Och Agnieszka
Papla Zuzanna
Paszke Justyna
Patkowski Krzysztof
Pawlak Piotr
Perła Joanna
Pieterwas Agnieszka
Roth Magdalena
Skowron Paulina
Śliwa Anna
Śmidowicz Anna
Stawicki Maciej
Strzelecki Wojciech
Tomiak Karolina
Tomyślak Bartosz
Tomaszewska Malgorzata
Urbaniak Rafał
Wojciechowski Bartłomiej
Wyzuj Magdalena
KLASA IV e
Budziński Piotr
Chelpa Agnieszka
Filar Joanna
Forycka Joanna
Gilicka Adrianna
Górczyńska Joanna
Kazimierska Agnieszka
Krysiak Łukasz
Kujawa Agnieszka
Lasko Małgorzata
Maruszak Anna
Mizgalska Agata
Podbielska Ewa
Przybylska Magdalena
Runka Maciej
Stefaniak Adam
Sucharski Marcin
Szypura Klaudia
Szymbora Karolina
Terlecka Izabela
Tyrra Arleta
Witulla Magdalena
KLASA IV f
Bajer Dominika
Balsewicz Wojciech
Bamber Alicja
Baszuk Barbara
Berzezińska Magdalena
Budasz Agata
Chełkowska Agnieszka
Drabowicz Joanna
Franzkowiak Mikołaj
Jakóbczak Anna
Jakubowska Anna
Kałek Sylwia
Klasińska Eliza
Kozak Lidia
Król Anna
Malinowski Józef
Nowicka Izabela
Pahl Magdalena
Poprawski Marcin
Ratajczak Marek
Robińska Agnieszka
Rosenbeiger Oskar
Różańska Monika
Różewska Paulina
Skąpska Anna
Sokołowski Maciej
Stanisławska Maria
Stolarska Agata
Suszyńska Paulina
Szczesiak Karolina
Wawrzyniak Małgorzata
KLASA IV w
Bajerlein Patrycja
Borowska Dominika
Czarnecka Dobrochna
Frątczak Joanna
Głaz Jakub
Jakubowska Honorata
Janiak Jacek
Kaftańska Beata
Korybalska Maja
Krajewicz Oskar
Leaejewska Joanna
Majchrzak Magdalena
Małolepszy Maciej
Matuszewska Anna
Nowakowski Filip
Olejniczak Alina
Partocka Anna
Pazda Zuzanna
Rucińska Joanna
Spychalska Magdalena
Szymkowiak Agnieszka
Świątek Michał
Tupko Katarzyna
Urban Sergiusz
Wiłkość Monika
Wiza Anna
Wozich Marcin
Zalewska Katarzyna
1997
KLASA IV a
Barałkiewicz Tomasz
Chudzicka Marta
Czech Bartosz
Dwojak Katarzyna
Dzięcielak Anna
Glinkiewicz Weronika
Guzek Michał
Hejwosz Michał
Jakubowski Maciej
Janas Marianna
Kaczmarek Justyna
Karaśkiewicz Magdalena
Kempa Paulina
Klimacka Hanna
Komorowska Małgorzata
Kowal Dominik
Kowalska Magdalena
Lemkowski Marcin
Leszczyńska Marta
Lewandowska Anna
Małecki Tytus
Olszewska Agata
Pacanowski Szymon
Paryzek Piotr
Perz Jan
Piotrowski Marcin
Popa Marcin
Popa Michał
Retelewski Michał
Ruciński Maciej
Samcik Tomasz
Strugarek Wojciech
Szczepańska Marta
Szwarczewski Bartosz
Tomaszewska Agnieszka
Wyrowski Łukasz
KLASA IV b
Bernacka Joanna
Cholewa Katarzyna
Deska Teresa
Dombek Piotr
Duda Magdalena
Gmerek Karolina
Jabłońska Joanna
Kachlicki Filip
Karpisiewicz Małgorzata
Kowalska Adriana
Kwiatkowska Katarzyna
Łukanowska Natalia
Malewski Krzysztof
Narkiewicz Agnieszka
Nikisch Jan
Nowicki Mariusz
Radomska Małgorzata
Ratkowska Joanna
Ruszkowska Paulina
Siudzińska Karolina
Skrobańska Joanna
Skrzypczak Marta
Słoma Aleksander
Sokołowska Ewa
Stachowiak Anna
Stróżyk Justyna
Szczuciński Adam
Śliwa Agata
Śmiglak Emanuela
Trzcionka Barbara
Walentynowska Paulina
Wojciechowski Dawid
Wojtuń Joanna
KLASA IV c
Adamczewska Dagmara
Adamczewska Małgorzata
Bejgerowski Krzysztof
Breliński Jakub
Bręgiel Piotr
Dobak Paulina
Domasik Dorota
Drews Jan
Dutkiewicz Dorota
Idzior Małgorzata
Kaplińska Paulina
Kareńska-Tschurl Celina
Klemt Joanna
Koszałka Anna
Krajewska Milena
Liebert Przemysław
Lissowska Katarzyna
Łukasiewicz Joanna
Matuszewska Ewa
Melzer Hanna
Mrówczyńska Alicja
Najrzat Joanna
Napierała Anna
Olewińska Ewa
Opielewicz Maurycy
Rosińska Anna
Sajewicz Monika
Stańda Michał
Strzyżewski Krzysztof
Wieczorek Jakub
Winkler Marta
Wojciechowska Anna
KLASA IV d
Bazylewska Agata
Bogajewska Hanna
Bydłowska Beata
Cieluch Agnieszka
Garczyńska Monika
Gawroński Tomasz
Hoppe Kinga
Jasnowska Joanna
Jurek Michał
Kniat Sylwia
Kowalińska Joanna
Kunicka Dorota
Małecki Tomasz
Nowacka Hanna
Nowicki Piotr
Panek Piotr
Piątek Anna
Podmostko Adriana
Raczkowska Marzena
Rybarczyk Natalia
Seelieb Krzysztof
Stachowiak Marta
Staniewicz Magdalena
Szczepaniak Wojciech
Szlafczyńska Natasza
Szulc Paulina
Szulc Paweł
Wilkos Michał
Winiewicz Adam
Witkowski Andrzej
Wojtkowiak Agnieszka
KLASA IV e
Bazzi Adam
Guźniczak Katarzyna
Herczyńska Marta
Knoll Katarzyna
Kocińska Ewa
Korcz Hanna
Krych Irena
Kutzner Izabella
Łasecki Michał
Matlak Małgorzata
Molińska Marta
Musiał Miron
Pięta Piotr
Pluczyńska Joanna
Przygoda Łukasz
Rosada Marcelina
Smolibocka Anna
Smorawiński Maciej
Sosna Ewa
Starczyńska Agnieszka
Stasch Krzysztof
Statkiewicz Jan
Stawowczyk Arkadiusz
Stefaniak Magdalena
Stryjski Michał
Syp Mikołaj
Thomas Sylwia
Toboła Paulina
Wyrowska Karolina
Zboralska Maria
KLASA IV w
Buszkiewicz Katarzyna
Czyżewski Bazyli
Dąbrowska Anna
Deja Michał
Fichna Marta
Hernandez Katarzyna
Kasprzak Jędrzej
Klimecka Karolina
Kołodziej Agata
Konys Marta
Kowalski Paweł
Lulek Magdalena
Maćkowiak Dorota
Miłoszewicz Agnieszka
Nowak Łukasz
Olkiewicz Piotr
Pawłowska Małgorzata
Przybylska Kinga
Ratajczak Maja
Rejek Bartosz
Rozmiarek Klaudia
Skalska Joanna
Spalony Michał
Stelmach Małgorzata
Stobiecki Jakub
Swoboda Eliza
Szymiec Przemysław
Twaróg Mateusz
Urbański Tomasz
Woźniak Marek
Zerrouk Leila
Zwierzykowski Piotr
1998
KLASA IV a
Balcerek Oskar
Begier Aleksandra
Dunowska Joanna
Dybalski Wojciech
Gaffling Łukasz
Garbatowska Małgorzata
Gołębiowski Wojciech
Grunowska Marta
Gruszka Barbara
Grzesiak Łukasz
Kaczmarek Dorota
Kiedrowski Maciej
Klasiński Paweł
Marciniak Agnieszka
Nowicka Agnieszka
Pacanowski Kornel
Pakuła Wojciech
Pawłowska Katarzyna
Peliwo Monika
Piekarzewska Agnieszka
Płotkowiak Bartosz
Refermat Aleksander
Rohloff Łukasz
Sobkowiak Maciej
Sokół Marta
Stryczyński Łukasz
Szubert Tomasz
Urbaniak Maciej
Weinert Aleksander
Włodarczak Michał
Żytkowiak Weronika
KLASA IV b
Bajer Michał
Bartkowiak Anna
Beim Michał
Biedzińska Kinga
Bierła Katarzyna
Buszkiewicz Katarzyna
Domańska Katarzyna
Dziabas Anna
Habasińska Aleksandra
Harasymczuk Piotr
Hasińska Joanna
Karkucińska Malina
Kolasińska Jagoda
Krawańska Agata
Krokowicz Łukasz
Kurzawska Katarzyna
Małkowska Natasza
Marcinkowska Natalia
Müller Edyta
Murlewska Julia
Muszyńska Renata
Nowak Magdalena
Promińska Anna
Przewoźna Joanna
Rauchut Bartłomiej
Skrobańska Marta
Stelmachowska Maria
Szulc Joanna
Szyfter Joanna
Szymczak Katarzyna
Ziółek Magdalena
Żurczak Zofia
KLASA IV c
Andrzejewska Elżbieta
Antkowiak Dagny
Banaszak Weronika
Bartlitz Natalia
Blumska Marta
Czarnecka Beata
Flisykowska Joanna
Goliński Mateusz
Jasielska Olga
Kempiński Olgierd
Knaupe Joanna
Koperski Tomasz
Kwarta Marcin
Lipczyński Jan
Lipczyński Tomasz
Małecka Monika
Melerowicz Katarzyna
Mergler Agata
Napierała Karolina
Nowak Daria
Nowak Filip
Nowak Wilhelm
Olszanowski Maciej
Staszkiewicz Piotr
Śliwa Leszek
Taisner Bartosz
Tylewicz Joanna
Wilski Maciej
Wojtkowiak Halszka
KLASA IV d
Balsewicz Iwona
Begier Joanna
Bińczycka Katarzyna
Biskup Agnieszka
Bogacka Anna
Chuda Karina
Graczyk Karolina
Hajkowski Jakub
Idziorek Marcin
Juszczyk Konrad
Kozaczewski Tomasz
Król Celestyna
Kurzawski Jakub
Lisewska Alicja
Matelski Bartosz
Michalak Ewa
Miler Beata
Nowak Lucyna
Nowakowska Julia
Osiewicz Przemysław
Pawlak Sylwia
Popa Anna
Sadowski Stanisław
Sroka Aleksandra
Strzelbicki Michał
Trojanek Radosław
Wiese Joanna
Więckowska Paulina
Wiłkość Ewa
Wiśniowski Łukasz
Włodarczyk Anna
Wolniewicz Paweł
Wytrzyszczak Olga
Zwoliński Jakub
KLASA IV e
Bąk Bartosz
Boryska Olga
Buchwald Tomasz
Cieślińska Katarzyna
Czajka Agata
Derecka Dobrochna
Ferlak Jan
Grubert Sławomir
Kaczmarek Bartosz
Kanafa Olga
Kępa Monika
Kołodziejczyk Aleksandra
Kopeć Przemysław
Łyszyk Krzysztof
Majchrzak Piotr
Marciniak Michał
Marecki Tomasz
Michalik Maciej
Myszkowska Joanna
Nikołajew Sergiusz
Nowaczyk Maciej
Poznaniak Łukasz
Rogalski Jakub
Skibiński Marek
Spychała Barbara
Tomczak Stanisław
Wierzchowiecka Katarzyna
KLASA IV f
Bednarek Agata
Burdelska Agnieszka
Chęcińska Anna
Flieger Izabela
Gadzinowska Joanna
Gramacki Maciej
Gulińska Jadwiga
Kulesza Wojciech
Kwissa Zuzanna
Langer Joanna
Majchrzak Monika
Mazurczak Ewelina
Merklinger Ewa
Męczyńska Joanna
Mróz Anna
Murzydło Jacek
Parfienowicz Tomasz
Plucińska Anna
Ratajczak Ewa
Rosikiewicz Alicja
Rucińska Natalia
Ruszkiewicz Julia
Seidel Monika
Skiba Agnieszka
Stolzmann Andrzej
Sufryd Justyna
Szczesiak Weronika
Ślaska Agnieszka
Tykałowicz Bogumiła
Wolff Agata
Zajączkowska Agnieszka
Zawirska Magdalena
Zielińska Aleksandra
KLASA IV w
Bartz Anna
Baszkowska Joanna
Bekier Adam
Ciesielska Magdalena
Czech Magdalena
Franciszkiewicz Katarzyna
Gaspars Helena
Grobelna Anita
Hauke Aleksandra
Ignaczak Paweł
Ingabire Jacqueline
Kędziorek Anna
Kowalczyk Mikołaj
Kujawa Alicja
Mielcarek Joanna
Palacz Adam
Radecki Wojciech
Semrau Jakub
Szczepaniak Karolina
Szparagowska Beata
Szulczyńska Monika
Szymańska Liliana
Szymczak Wiktor
Walczyk Dominik
Walter Szymon
Woźniak Kacper
1999
KLASA IV a
Adamowicz Anna
Andrzejewska Justyna
Bronicka Maja
Dłużewski Paweł
Dreliszak Adam
Gertig Katarzyna
Gruszka Dominik
Igliński Hubert
Jakubowski Tomasz
Jurek Małgorzata
Krokowicz Tomasz
Kromolicki Tomasz
Kulczyk Sebastian
Małkowska Magdalena
Mocek Tomasz
Pacholska Magdalena
Pawałowski Piotr
Pospiech Krzysztof
Przyczynek Damazy
Puślecki Łukasz
Puślecki Mateusz
Rój Marcin
Ruga Andrzej
Sokołowski Roman
Stojek Piotr
Szczepanek Jakub
Topolska Anna
Wajda Bartłomiej
Wasilewska Małgorzata
Witek Agnieszka
Zborała Marcin
KLASA IV b
Badek Agnieszka
Bręborowicz Maciej
Chełkowski Przemysław
Dąbrowska Jagna
Duszczak Karolina
Dyk Piotr
Fabianowska Agnieszka
Fudala Anna
Gaca Magdalena
Golusiński Paweł
Hasik Michał
Hędzelek Mateusz
Jońska Edyta
Jopp Maciej
Klejewska Monika
Kozub Katarzyna
Kujawiak Szymon
Neneman Anna Maria
Pruski Dominik
Ryczek Agnieszka
Skoracka Marta
Skrzeszewski Krzysztof
Sokołowska Lucyna
Straszewska Małgorzata
Talarek Alicja
Winowska Marianna
Wolny Tomasz
Zgoła Tomasz
KLASA IV c
Bednarek Joanna
Derecka Michalina
Gawrecki Andrzej
Głazaczow Jakub
Gryglik Magdalena
Janiec Katarzyna
Kowalska Joanna
Kropiwnicka Zofia
Kurek Magdalena
Łuczewski Karol
Majewska Izabella
Matusiak Lucyna
Moliński Andrzej
Niwczyk Robert
Nowakowski Mikołaj
Owczarski Tadeusz
Przyborski Adam
Sapota Magdalena
Schmeidel Gaweł
Sobierajewicz Dariusz
Sokołowska Anna
Steglińska Janina
Walter Łukasz
Woźniak Sebastian
KLASA IV d
Bauer Wojciech
Bogdaszewska Joanna
Cegłowski Piotr
Czachor Marcin
Drews Andrzej
Florczak Radosław
Garczyńska Iwona
Górska Karolina
Granops Anna
Guliński Antoni
Jędraszewska Magdalena
Kapusta Aleksandra
Kasperczak Natalia
Klonowska Krystyna
Kłobuchowska Agnieszka
Kowalska Monika
Kurzawska Karolina
Kutzner Michał
Maciejak Mikołaj
Marek Sylwia
Matelski Bartosz
Matuszek Tomasz
Mielczarek Joanna
Nowak Piotr
Orzechowski Marek
Pielucha Magdalena
Siekierczak Michalina
Suzin Katarzyna
Tomaszewska Katarzyna
Tomaszewska Magdalena
Trojak Karolina
Wojnowska Małgorzata
Wower Mikołaj
Zajączkowski Stanisław
KLASA IV e
Bajon Tomasz
Bąk Magdalena
Brzezińska Joanna
Frankowska Joanna
Gieburowska Natalia
Golusińska Anna
Gorynia Natalia
Graf Barbara
Linke Michał
Malinger Michał
Michalik Antoni
Mikołajczak Julita
Mikołajska Natalia
Milecka Katarzyna
Morkowski Tomasz
Norberciak Dariusz
Paisert Anna
Pietrek Magdalena
Plucińska Marta
Rakower Ryszard
Reinholtz Filip
Rozmiarek Przemysław
Sałaciak Joanna
Stobiecka Olga
Strzyżewska Anna
Szafarkiewicz Maciej
Tracz Wojciech
Wieczorek Małgorzata
KLASA IV f
Baszuk Zofia
Borek Tomasz
Bryłka Asteria
Człapa Iwona
Domanowska Justyna
Domańska Anna
Grocholska Anna
Gruszczyńska Magdalena
Jajszczyk Dorota
Jankowiak Joanna
Jaśkowiak Sandra
Jordan Katarzyna
Kachlicka Agata
Kędziora Marta
Kępiński Jakub
Klemt Olena
Konieczka Krzysztof
Marciniak Agnieszka
Matylla Anna
Moszkowicz Mateusz
Nowaczyk Michał
Przybył Ewa
Pucek Maciej
Rosik Piotr
Rybicki Jędrzej
Sowiński Lech
Sugiero Joanna
Szubert Marek
Urbanowicz Jacek
Walawender Natalia
Wawrzyniak Aneta
Wojciechowska Katarzyna
Wolniewicz Paweł
Wyspiańska Olga
Zaporowska Sylwia
KLASA IV g
Błachowiak Justyna
Bogucka Marta
Borajkiewicz Maja
Borowicz Magdalena
Ciszak Karol
Czamańska Katarzyna
Czarnomska Anna
Czerwińska Małgorzata
Dyszkiewicz Marta
Frankowski Bartosz
Grzybkowski Michał
Hasik Jan
Kaźmierczak Łukasz
Kłos Anna
Kołodziej Joanna
Konwiński Konrad
Kurkowiak Anna
Lulka Maciej
Mintura Maja
Mnich Maria
Palm Iwona
Piotrowska Hanna
Poczta Agnieszka
Ratajczak Milena
Rzeźnik Anna
Szymczak Anna
Śniegowska Marta
Wendland Michał
Witkowska Katarzyna
Wnuk Hanna
Wojtczak Katarzyna
Wróbel Monika
KLASA IV w
Biadasz Agnieszka
Cagara Magdalena
Celler Aleksandra
Czerwińska Katarzyna
Dymitrowska Maja
Dziurdza Agnieszka
Jeske Agnieszka
Kaczyńska Magdalena
Korytowska Aneta
Łączkowski Paweł
Maciejewska Zuzanna
Maruszewski Krzysztof
Matuszek Michał
Matuszyńska Anna
Michalska Karolina
Nowicka Justyna
Okińczyc Katarzyna
Ostrowska Fatima
Piątkowska Lena
Polewska Krystyna
Rybarczyk Katarzyna
Sobucka Aleksandra
Syroczyński Maciej
Szatkowski Paweł
Szymko Magdalena
Zalaszewska Marta
Żukowska Agnieszka
2000
KLASA IV a
Barbaś Michał
Bielecka Anna
Błaszak Magdalena
Czajkowska Alicja
Drobnik Joanna
Kaczmarek Marcin
Knieć Szymon
Kowalska Małgorzata
Kryślak Magdalena
Łodygowski Adam
Macedulski Tomasz
Matłoka Małgorzata
Moskwiak Ewa
Motała Olga
Musielak Krystyna
Pisarczyk Paweł
Raulinajtys Michał
Roszak Wojciech
Ruciński Michał
Siejak Paulina
Solawa Joanna
Stachowiak Łukasz
Surmacewicz Łukasz
Sykulski Łukasz
Szałkowska Ewa
Szczepaniak Karol
Szkudlarek Angelika
Walkowiak Jędrzej
Wiącek Ewelina
Wolak Małgorzata
Zwierzycka Anna
Żuchowski Tomasz
KLASA IV b
Bocheński Jakub
Bogusławski Krzysztof
Bręborowicz Andrzej
Capińska Agnieszka
Dębska Katarzyna
Glapa Tomasz
Golińska Krystyna
Gradys Agata
Guglas Natalia
Hemerling Monika
Józefiak Marcin
Kaczmarek Marcin
Knychała Łukasz
Kosmowski Jędrzej
Krawczyk Katarzyna
Kurzawski Piotr
Kurzyński Paweł
Łabędzka Izabela
Markwitz Natalia
Napierała Dominika
Nitecki Rafał
Nowakowski Bartosz
Przybylski Krzysztof
Rochowiak Aleksandra
Samól Iga
Schmeidel Jędrzej
Skarżewska Hanna
Szloser Maria
Wojtowicz Jakub
Zambrowicz Eliza
Zieleśkiewicz Patrycja
KLASA IV c
Dąbrowski Mikołaj
Doktór Julita
Duszczak Monika
Gołata Aleksandra
Jaworska Karolina
Karolczak Piotr
Kolasińska Dominika
Krupa Tomasz
Michalak Anna
Michalski Daniel
Noculak Ewa
Nowakowska Justyna
Opalińska Paulina
Pacholczyk Michał
Pacholska Patrycja
Rosiński Karol
Skałecka Marta
Stencel Anna
Szczepańska Małgorzata
Śledziński Paweł
Waliszewska Maria
Wilczyński Dominik
Wolna Anna
Woźny Jakub
Zabrocka Natalia
Żak Agnieszka
KLASA IV d
Adamiak Anna
Babicz Michał
Bentkowska Julia
Boryska Marta
Bryl Nadia
Dombek Katarzyna
Durniewicz Agata
Filipiak Patryk
Gadzińska Magdalena
Goździewicz Paulina
Grześkowiak Marta
Kasperska Dominika
Kopeć Anna
Kryślak Małgorzata
Maciejewski Marcin
Mądry Błażej
Monowid Jan Jakub
Przybylska Magdalena
Rakowski Robert
Ratkowska Paulina
Rembalska Magdalena
Rędziniak Beata
Semrau Jarosław
Sieczko Jerzy
Stachowiak Anna
Stelmach Paulina
Szafran Aleksandra
Ślebioda Marek
Tomaszczyk Anna
Wachowiak Blanka
Walasek Wojciech
Zielińska Agnieszka
Zięba Cezary
KLASA IV e
Anioła Jakub
Bogacki Stanisław
Burdajewicz Agnieszka
Chęcińska Małgorzata
Dalz Jakub
Głyda Marcin
Jakubowicz Artur
Janiak Marcin
Karpiński Tomasz
Kuraszkiewicz Filip
Labuda Patryk
Łukaszewska Katarzyna
Mitura Agata
Pluta Bartosz
Schweiger Maria
Skrobisz Joanna
Sobczak Magdalena
Sokolnicka Maria
Stachowiak Agnieszka
Stelmachowski Jacek
Stęsik Zofia
Szajkowski Krzysztof
Tomczak Klaudia
Tritt Mateusz
Wojtek Anna
Wojtyniak Katarzyna
Zembrowski Tomasz
Zielonacki Krzysztof
Zwierzyński Krzysztof
Zysnarski Marcin
KLASA IV f
Barlitz Agnieszka
Buszka Agata
Cichocki Piotr
Dopierała Dominik
Federowicz Cyryl
Gazdecka Karolina
Grempka Ewa
Gucia Magdalena
Jerzykowski Kamil
Jeske Katarzyna
Kasiński Łukasz
Kledzik Emilia
Koput Małgorzata
Koziński Tomasz
Lewandowska Aleksandra
Łączkowska Anna
Łuczak Aleksandra
Łuczak Zuzanna
Macioła Katarzyna
Małkowska Ilona
Matylla Katarzyna
Mazurczak Jan
Minkiewicz Karolina
Najdek Ilona
Napierała Dawid
Ołdziejewska Paulina
Paczka Daniel
Rajewski Bartosz
Szweda Bartosz
Wiciak Marta
Zgoła Aleksandra
KLASA IV w
Barnaś Jolanta
Brocka Agnieszka
Dmitrzak Dagmara
Dolata Ewa
Drążkiewicz Joanna
Ferenc Małgorzata
Gimżewska Agnieszka
Głowacka Monika
Gryncewicz Tomasz
Jankowska Dagmara
Kaczocha Małgorzata
Kasprzak Wojciech
Krajewski Adam
Magacz Tomasz
Mańkowska Anna
Marchlewska Anna
Matecka Joanna
Matysik Laura
Modlisz Marta
Modrzyńska Katarzyna
Nowak Karin
Palacz Joanna
Palacz Natalia
Pieczyńska Anna
Potkowski Krzysztof
Skowrońska Paula
Skrzypek Natalia
Wendland Monika
Wiśniewska Joanna
Wójcicka Marta
2001
KLASA IV a
Andrzejewski Karol
Boracki Piotr
Czerwiński Łukasz
Dyk Wojciech
Gorgolewski Jakub
Ilnicki Grzegorz
Jędrzejek Krzysztof
Kamieniarz Kinga
Kowalska Natalia
Kozłowska Anna
Lemkowska Joanna
Łubiński Jacek
Majchrzak Mikołaj
Matuszak Leszek
Miklaszewski Krzysztof
Milewicz Przemysław
Musioł Przemysław
Paryś Adam
Pawlicka Jolanta
Puacz Paulina
Schmidt Filip
Sielicki Krzysztof
Smoleń Monika
Sobczak Justyna
Sosiński Krzysztof
Stępień Małgorzata
Urbanowski Mateusz
Warwas Małgorzata
Wawrzyniak Sebastian
Wegner Bartłomiej
Wojczek Alicja
Ziembicki Michał
KLASA IV b
Barszczewski Mateusz
Biadała Ewa
Binek Radomił
Bociańska Katarzyna
Budny Agnieszka
Cieśla Karol
Derewnicka Katarzyna
Geszke Małgorzata
Gmerek Natalia
Gołaś Anna
Gradys Martyna
Jaskuła Joanna
Kapelańska Marta
Kordel Piotr
Młynek Natalia
Modrzyński Jędrzej
Orkiszewska Barbara
Pieczyńska Joanna
Poplewska Natalia
Pujszo Aleksandra
Siekierska Marta
Szymczak Jolanta
Urbański Łukasz
Waźbińska Małgorzata
Wieczorkiewicz Joanna
Włudzik Ewa
Woźnicka Lucyna
Żukiel Maciej
KLASA IV c
Barczak Magdalena
Dolata Paweł
Dubicki Szymon
Futro Katarzyna
Grabianowska Anna
Grzybkowska Marta
Kaczmarek Anna
Kaftański Michał
Kiełczewska Sabina
Krawczyk Jacek
Kujawa Marcin
Łakińska Joanna
Ławniczak Paweł
Markwitz Sergiusz
Martyński Mikołaj
Mergler Iga
Michalik Zofia
Musiał Marcin
Pakuła Arkadiusz
Petrucznik Zofia
Piechocka Łukasz
Rosikiewicz Magdalena
Różańska Jędrzej
Spieszalski Kinga
Stube Katarzyna
Tokarz Artur
Tomikowski Joanna
Topczewska Agnieszka
Topolska Krzysztof
Wiatr Maciej
Wojtczak Magdalena
Woś Maciej
Zembrzuski Jędrzej
KLASA IV d
Adamska Małgorzata
Barański Marcin
Barełkowska Izabella
Bartkowiak Marta
Bąkowska Karolina
Bogusławska Anna
Buks Joanna
Cędrowski Rafał
Chewusz Grzegorz
Głowacka Miłosława
Jurkiewicz Agnieszka
Klarzyńska Agnieszka
Kłos Kacper
Kołodziej Jakub
Łuczewska Magdalena
Małkowski Marcin
Morkowska Monika
Morkowski Piotr
Pieczyńska Anna
Piekarczyk Zofia
Pietras Michał
Polak Adam
Sadowski Adam
Siekierczak Jakub
Stróżniak Anna
Szczepaniak Jacek
Szofer Marlena
Świątek Małgorzata
Wykrętowicz Jędrzej
KLASA IV e
Bąkowska Joanna
Brudnicka Katarzyna
Bryl Maria
Ciszak Julia
Góralewicz Katarzyna
Gronowicz Tomasz
Hadasik Michał
Jakubowicz Artur
Jankowska Małgorzata
Jóźwiak Adam
Komorowicz Anna
Korbas Filip
Kubalewski Adam
Małecka Justyna
Mierkiewicz Krystian
Nowaczyk Marlena
Poczta Filip
Poznańska Honorata
Semrau Dominika
Siebert Marta
Smoczyk Maciej
Strykowska Karolina
Swat Mariusz
Szafer Ilona
Szfranek Justyna
Szulc Jakub
Urbanowicz Maria
Wolniewicz Mariusz
Wójtowicz Łukasz
Zdanowski Sławomir
KLASA IV f
Blaszka Iwona
Bukowska Anna
Deska Tomasz
Działoszyńska Zofia
Eder Piotr
Garliński Paweł
Gruchman Barbara
Grzybulska Zuzanna
Gurda Anna
Handschuh Katarzyna
Kasprzyk Liliana
Korytowska Anna
Kosicka Katarzyna
Kulpińska Marta
Kurzeja Aleksandra
Lis Szymon
Łuczak Marta
Michalak Magdalena
Mroczkowska Magdalena
Nowak Kamila
Pilarska Magdalena
Poniecka Ewa
Popielarz Maciej
Smolarek Katarzyna
Sobucki Antoni
Sojkin Marta
Szczepaniak Robert
Szczygielska Iga
Weiss Maciej
Wendland Marta
Weymann Ewa
Wojciechowski Wojciech
Zalaszewski Bartosz
KLASA IV w
Andrzejewska Wanda
Bajon Michał
Charłampowicz Maria
Cichowicz Agnieszka
Domagalski Wojciech
Dorna Małgorzata
Fenrych Maria
Flejter Dominik
Gapiński Fryderyk
Gapiński Sebastian
Gaweł Marta
Gorzelana Agnieszka
Hryniewiecki Roman
Jażdżewska Ewa
Kęszycka Maria
Klimczyk Barbara
Kowalski Piotr
Krokowicz Magdalena
Liszkowska Julia
Małecka Barbara
Matyśkiewicz Patrycja
Michalik Magdalena
Miklaszewska Joanna
Milewicz Maciej
Napierała Katarzyna
Palacz Michał
Raszkowska Zuzanna
Rozala Paweł
Staszkiewicz Katarzyna
Tracz Tomasz
Winkler Lidia
Wnuk Anna
Wojtasiak Zuzanna
2002
KLASA IV a
Adamczewski Tytus
Anioła Jacek
Bogdziewicz Julia
Borek Marta
Cieślak Karolina
Czajka Patryk
Czapracki Tomasz
Filipiak Joanna
Gertig Magdalena
Grygiel Maria
Hypki Dominik
Kachlicki Stanisław
Likowski Paweł
Liszkowski Piotr
Łuczak Magdalena
Łukasiewicz Magdalena
Matecki Tomasz
Mróz Marcin
Nowakowski Filip
Nowicki Piotr
Paluszkiewicz Aleksandra
Pietrzak Maria
Ruszkowska Natalia
Schmeidel Szymon
Schmidt Adam
Stempin Stanisław
Suchocki Marek
Szubert Barbara
Świątkowska Justyna
Wesołowski Marcin
Winkler Jakub
Winna Anna
Ziomek Michał
KLASA IV b
Antczak Martyna
Bromberek Dominika
Czarniecka Katarzyna
Fojecki Grzegorz
Goj Anna
Grajek Przemysław
Guglas Bogna
Jechorek Urszula
Jędrzejczak Dorota
Jóźwiak Weronika
Kokocińska Magdalena
Lewandowska Małgorzata
Maciejewski Piotr
Matelska Klaudyna
Matuszkowiak Witold
Michalak Wojciech
Milecka Anna
Niedbała Wojciech
Niedźwiecka Joanna
Oko Danuta
Pieszak Marcin
Proń Agnieszka
Roman Michał
Rosa Joanna
Rukszto Waldemar
Rychłowska Maria
Rymaniak Zuzanna
Salita Katarzyna
Stobiecki Paweł
Szafarkiewicz Jacek
Szarszewska Monika
Szczygieł Olga
Urbańska Anna
Wojtkowiak Artur
KLASA IV c
Adamowicz Barbara
Bandurski Franciszek
Bednarz Mateusz
Błochowiak Urszula
Brocka Irena
Chojnicki Bartosz
Czech Barbara
Frąszczak Justyna
Gabler Jagoda
Golusińska Aleksandra
Grześkowiak Łukasz
Hajdasz Monika
Hanulewicz Julia
Jankowiak Marta
Kopaczyńska Zuzanna
Kostecki Patryk
Kruk Wojciech
Kubera Jędrzej
Kujawiak Kajetan
Lewandowski Marek
Lipiński Maciej
Lisowska Anna
Maćkowiak Małgorzata
Olszewska Anna
Pabich Wiktor
Popielarz Jędrzej
Purol Maciej
Siekierczak Marcin
Sitarska Maria
Skiba Anna
Szewczyk Maciej
Szulce Agnieszka
Tuliński Marcin
Wojnowska Julia
Wojnowski Mikołaj
KLASA IV d
Adamczewski Tomasz
Adamczewski Tomasz Wit.
Chełkowski Adam
Ciesielska Karolina
Drews Milena
Flieger Kamila
Fołda Magdalena
Gryglik Agata
Henicz Marianna
Jaśkowiak Ramona
Jeske Wojciech
Juszczak Agnieszka
Kędziora Agata
Klepka Małgorzata
Kłobuchowski Damian
Kmieciak Michał
Konieczna Agnieszka
Korziuk Joanna
Michalski Krzysztof
Napierała Katarzyna
Napierała Olga
Piekarczyk Tomasz
Pieprzyk Katarzyna
Rucińska Katarzyna
Rutkowska Barbara
Seelieb Katarzyna
Siniecka Agata
Skrobisz Jan
Sowiński Mateusz
Winkler Michał
KLASA IV e
Antkowiak Aleksandra
Borowińska Monika
Buraczyk Anna
Chuda Malwina
Cybal Paweł
Dąbek Piotr
Działoszyńska Ewa
Giecewicz Anna
Jaśkowiak Irmina
Jerzak Marcin
Jeske Piotr
Kokoszka Justyna
Kolasa Andrzej
Kolasiński Filip
Maciejewski Jacek
Mańka Marta
Mohoń Karolina
Nowak Justyna
Ochocińska Ewa
Pankowski Maciej
Plucińska Danuta
Płowiec Aleksandra
Przywecka Anna
Rybczyński Łukasz
Rzeźnik Iwona
Słowińska Małgorzata
Sokołowski Michał
Stachowiak Alina
Stawicka Ewa
Szewczyk Bartosz
Szubert Karolina
Taciak Małgorzata
Tybinkowska Nina
Wajda Dominika
Wilczyński Sebastian
Wyrowska Edyta
KLASA IV f
Banaszak Dominik
Beim Adam
Biela Piotr
Chalcarz Michał
Dobska Beata
Działoszyńska Magdalena
Janus Łukasz
Kaznowski Jarosław
Kędziora Anna
Kijowski Filip
Kobelski Miron
Kocent Katarzyna
Kostrzycka Agata
Krenz Magdalena
Krotoski Robert
Lipczyńska Olga
Łosińska Marta
Łukaszewski Tomasz
Mateja Bogumiła
Miarzyński Jacek
Pertek Marcin
Pilarczyk Marcin
Puacz Paweł
Robińska Magdalena
Rychlewska Katarzyna
Schiffter Karolina
Skrobańska Justyna
Stryjska Julia
Szkudlarek Adela
Śniadecka Magdalena
Toporek Karolina
Wawrzyniak Hubert
Zazula Bartosz
Żukiel Marta
KLASA IV w
Grabarz Anastazja
Bąk Maria
Chojnacki Maciej
Fritzkowska Agnieszka
Głuszak Bartosz
Gojżewska Mirosława
Graczyk Agnieszka
Horowska Anna
Jackowska Magdalena
Jaśkowiak Adrianna
Kacprzak Katarzyna
Knapik Magdalena
Kołacz Wanda
Kopania Joanna
Lipiński Tomasz
Machura Anna
Mackiewicz Marta
Malinowska Kinga
Mazur Anna
Michalak Maria
Mularczyk Joanna
Nowak Daria
Rachwał Alicja
Ratajczak Piotr
Ratyńska Barbara
Siemiński Piotr
Sikora Mateusz
Spaleniak Joanna
Tokarska Ewa
Turek Paulina
Twaróg Joanna
Weinert Wiktoria
Zasadni Adrian
2003
KLASA IV a
Bajaczyk Filip
Bajkowski Leszek
Biegała Mateusz
Bielecki Filip
Binek Ludmiła
Chudziński Michał
Cieślikowski Wojciech
Domański Marek
Figurny Agnieszka
Forenc Kamil
Gacek Joanna
Goc Andrzej
Janek Łukasz
Kasińska Agnieszka
Kazaryn Karolina
Lemkowski Tomasz
Łopatowski Łukasz
Maciejewska Katarzyna
Malinger Adam
Moczorodyński Michał
Musielak Marek
Nowacka Magdalena
Piernik Tomasz
Podjacka Marta
Proniewicz Artur
Rybak Michał
Sobkowiak Magdalena
Sobkowska Joanna
Śmiglak Marek
Wajcht Maciej
Walińska Agata
Żórawska Elżbieta
KLASA IV b
Adamska Anna
Baranowska Joanna
Boguszewska Katarzyna
Bukowska Honorata
Bukowska Magdalena
Czapracka Viviana
Deskur Krzysztof
Dębska Agnieszka
Dziabas Ewa
Gerreth Piotr
Grobelna Grażyna
Idziorek Piotr
Jabłoński Maciej
Lewicki Michał
Maniecki Bartosz
Nowak Marta
Pawlicka Agata
Posłuszny Bartosz
Rosa Elżbieta
Roszak Alina
Rzymkowska Aleksandra
Sadowski Adam
Sakson Anna
Sęk Tomasz
Sobala Karolina
Sobczak Dawid
Szukalska Anna Maria
Świątek Hanna
Tomaszewski Mariusz
Wicher Joanna
Wojciechowska Agnieszka
Zając Martyna
KLASA IV c
Bocheńska Marta
Cichowski Piotr
Czura Miłosz
Hepert Bartosz
Hudyga Małgorzata
Jankowski Łukasz
Kaczmarek Michał
Kaczmarek Natalia
Kąkolewska Joanna
Kręgielska Matylda
Kruszyńska Justyna
Leja Wojciech
Lisiecka Natalia
Małecki Piotr
Nowak Agnieszka
Pabich Karolina
Pawelczyk Magdalena
Pawlak Katarzyna
Pawlicz Jarosław
Pietrzak Ewa
Rucińska Marianna
Sobieralski Radosław
Sołtowski Błażej
Stolecki Radosław
Szczęny Krzysztof
Talarczyk Joanna
Tarachowicz Jan
Wałkiewicz Karolina
Waszkiewicz Jan
Wierzba Karolina
Więcek Łukasz
Wower Andrzej
Wysocki Jakub
KLASA IV d
Andruszkiewicz Michał
Błaszak Michał
Borowiak Robert
Czartoryska Oliwia
Drażyński Maksym
Dziejma Wojciech
Gornowicz Justyna
Górecki Adam
Grabianowska Żanna
Hałupka Krzysztof
Horbik Dagmara
Jankowska Weronika
Kędzierski Przemysław
Klafkowska Anna
Klafkowska Zuzanna
Marciniak Anna
Nowak Anna
Orlicka Martyna
Ożegowska Agata
Parda Anna
Plamowski Krzysztof
Plebańska Krystyna
Polaszewski Marek
Ptaszek Anna
Sosnowska Anna
Tepper Dorota
Warszajło Anna
Wiśniewski - D. Filip
Witkowska Małgorzata
Zieleśkiewicz Anna
KLASA IV e
Bartkowiak Monika
Bazylewska Julia
Biadała Michał
Borowska Małgorzata
Buczkowska Paulina
Cegłowska Anna
Dukiewicz Alina
Jarmołowicz Andrzej
Jaśkowiak Karina
Jazdon Grzegorz
Joachimowicz Agata
Kaczmarek Kamila
Kufel Joanna
Laurentowska Agnieszka
Malcher Andrzej
Malcher Jan
Meissner Artur
Michalik Maria
Nowak Magdalena
Oszmiańska Helena
Pawelec Marcin
Pilch Jakub
Pohorski Przemysław
Porowski Janusz
Ptak Joanna
Stępień Magdalena
Szych Anna
Szyndler Anna
Tecław Marta
Wasiak Wojciech
KLASA IV f
Andrzejewska Magdalena
Bajer Maciej
Banach Małgorzata
Buczkowska Agata
Bugajna Dobrosława
Chojnacki Szymon
Dałek Joanna
Duszyńska Aleksandra
Dymitrowska Julia
Farat Anna
Filipczak Agnieszka
Florczak Anna
Jajszczyk Agata
Kaj Magdalena
Klarzyńska Maria
Kleiber Katarzyna
Klejewska Magdalena
Kokotkiewicz Armand
Korzep Aleksandra
Kowalski Michał
Kuczyńska Alicja
Kuriata Jacek
Kuźma Michał
Lipińska Anna
Nowak Dorota
Pruska Karolina
Raciborski Michał
Roman Bartosz
Siekierczak Filip
Stryjska Ewa
Trela Bogna
Twardowska Joanna
Wachowiak Magdalena
Węgorek Aleksandra
Wójciak Małgorzata
Ziembicki Robert
KLASA IV g
Bylka Jan
Fellenberg Adam
Górna Magdalena
Grzankowska Ewa
Grześkowiak Barbara
Gwizdała Piotr
Hoffa Izabella
Jagustyn Agnieszka
Jenek Joanna
Kłobuchowski Robert
Kosmatka Mateusz
Kozłowski Stanisław
Kubacka Hanna
Kubiak Karolina
Małaszyński Michał
Matuszewska Marta
Mikołajczak Iga
Mikoś Marcin
Nitschke Anna
Nowicka Patrycja
Orchowska Marta
Sajkowski Wojciech
Sokołowska Anna
Śledziński Krzysztof
Wojciechowska Joanna
Wolak Dorota
Wrzeszcz Kaja
Wykrętowicz Mateusz
KLASA IV w
Badziąg Natalia
Bohdanowicz Wojciech
Dąbrowski Aleksander
Diakite Aicha
Dubicka Anna
Fliegner Filip
Fornalik Agata
Gertig Anna
Hasińska Dominika
Jankowski Dominik
Jarzęcka Małgorzata
Labuda Alba
Marciszewska Maria
Musiał Marianna
Nowak Katarzyna
Nowakowska Roma
Osińska Marta
Perz Magdalena
Pyda Zuzanna
Schneider Katarzyna
Skowrońska Patrycja
Skowrońska Wiktoria
Suszczewicz Barbara
Szulczyńska Agnieszka
Ślisińska Marta
Wachowiak Zuzanna
Walczak Adam
Weidner Jarosław
Woźniak Mateusz
Zinner Karolina
2004
KLASA IV a
Banaszak Celestyna
Dasiewicz Stefan
Dymitrowski Adam
Gadziński Piotr
Gierszewski Karol
Goc Agata
Gorgolewski Krzysztof
Jakubowski Kasper
Jurkiewicz Marta
Kasprzyk Wojciech
Kleiber Marcin
Korzycki Mateusz
Kozłowska Małgorzata
Kuchta Wojciech
Łojewski Piotr
Łopatowski Adam
Maciejewski Wojciech
Majchrzak Adam
Nowak Jerzy
Porowski Andrzej
Sarna Magdalena
Siódmiak Monika
Stachowski Dagmar
Stanisławski Jacek
Stasiak Michał
Stranz Artur
Ślęzak Piotr
Tomczak Marcin
Wajda Anna
Wielgosz Konrad
Wiśniewska Agata
Zaremba Adam
KLASA IV b
Bednarczyk Magdalena
Beszterda Katarzyna
Bilińska Inez
Charłampowicz Michał
Czapracka Zofia
Deska Tomasz
Ignaszczak Joanna
Jankowska Anna
Juszkiewicz Agnieszka
Kamińska Kamila
Karolczak Barbara
Kocikowski Marcin
Kostencka Ewa
Kowalczyk Agnieszka
Lepiarz Agata
Lorkowska Anna
Mamczur Andrzej
Mazurewicz Marlena
Nowocień Tamara
Olszewska Marta
Osipowicz Ewa
Owczarkowska Elżbieta
Prusińska Agnieszka
Raciborska Hanna
Ratajczak Natalia
Różański Krzysztof
Stanecka Patrycja
Szwarczewska Agnieszka
Trzmielewska Julia
KLASA IV c
Brodnicki Mateusz
Brzoziewska Magdalena
Bukowska Dorota
Chęciński Tomasz
Czerniak Marta
Czerwińska Urszula
Dukiewicz Magdalena
Janowicz Joanna
Jopp Linda
Jóźwiak Magdalena
Kozińska Joanna
Kujawa Anna
Lesiak Agnieszka
Mierzyńska Anna
Niklewicz Jędrzej
Nowaczyk Michał
Okińczyc Jakub
Ossowska Małgorzata
Pierunek Kamila
Piotrowska Magda
Pulchny Beata
Richter Mariola
Rutkowska Małgorzata
Stańda Joanna
Szulc Magdalena
Szymalak Natalia
Świderska Marta
Talarczyk Jan
Tchórzewska Izabella
Walczak Katarzyna
Wojciechowski Maciej
Woźniak Małgorzata
Zysnarski Wojciech
KLASA IV d
Augustyniak Wojciech
Bartkowiak Mikołaj
Bassara Monika
Bątkiewicz Sława
Blumska Kinga
Bunia Grzegorz
Dobrolińska Joanna
Gertig Weronika
Gołaś Michał
Grocholewska Monika
Gruszczyński Wojciech
Jagustyn Szymon
Jahns Michał
Janiak Paulina
Koberska Zuzanna
Kowalski Jędrzej
Kręglewska Ewa
Kwiatkowski Andrzej
Łodzia-Ponińska Joanna
Marciszewska Małgorzata
Marczak Patryk
Markwitz Teofil
Pająk Dorota
Poniński Michał
Rajewska Marta
Sobczak Anna
Sokolnicka Agnieszka
Szczapa Justyna
Taraska Zofia
Tokarski Maciej
Żuchowska Hanna
Żyła Bartosz
KLASA IV e
Basiński Jędrzej
Brzostowski Wojciech
Fabisiak Agnieszka
Handschuh Agata
Kaczmarek Maciej
Knopczyński Łukasz
Konieczna Aleksandra
Konstańczak Krzysztof
Kosicki Bartosz
Kotlarek Agnieszka
Kozłowska Martyna
Królczyk Karolina
Kulczycki Piotr
Kulpińska Karolina
Lewandowski Łukasz
Łuczak Artur
Małecka Anna
Mayer Anna
Mazurek Paulina
Michałowski Piotr
Potasznik Jakub
Roszak Krystyna
Rozmiarek Mateusz
Schiller Agnieszka
Skotarek Weronika
Sobczyński Jakub
Stachowiak Patrycja
Suchanecka Anna
Suchorska Marlena
Szajkowska Katarzyna
Szwarc Marcin
Szwedowska Natalia
Szymański Łukasz
Wawrzyniak Sebastian
KLASA IV f
Bartkowiak Natalia
Bryl Łukasz
Derpińska Izabella
Florczak Małgorzata
Golianek Marta
Górnicki Jakub
Gwizdała Jakub
Illmer Joanna
Jackowiak Małgorzata
Jakubowska Hanna
Jankowska Agnieszka
Jósko Małgorzata
Kaczmarski Adam
Kolenda Bartosz
Kończak Katarzyna
Kuchta Joanna
Kuźma Izabella
Liszkowska Natalia
Lubka Piotr
Łapińska Dagny
Mikołajczak Marzena
Musiał Magdalena
Niewczyk Tytus
Olszewska Magdalena
Pokrywka Dawid
Rybczyńska Dagmara
Samcik Katarzyna
Sielicka Maria
Soliński Krzysztof
Surma Natalia
Szpendowska Joanna
Turek Aleksandra
Wika Marcin
Wójtowicz Joanna
Zakrzewski Marek
KLASA IV w
Andrzejewska Zuzanna
Bartkowiak Justyna
Bogajewska Joanna
Chmielewska Paulina
Gadkowski Andrzej
Gucia Dorota
Jakubowicz Urszula
Jarmużek Jagoda
Kolesińska Anna
Kolesińska Zofia
Koszela Joanna
Krzekotowska Marta
Małecka Zuzanna
Mikołajczak Tymoteusz
Nawrot Ilona
Perinelle Guillaume
Roman Sonia
Ruga Katarzyna
Skibniewski Barnaba
Sroka Ewelina
Stańda Agata
Stasiakiewicz Zofia
Strugarek Agata
Suchora Michał
Szweda Andrzej
Wawrzyniak Ewa
Wiese Agnieszka
Wiśniewska Patrycja
Wittoń Patrycja
Woźniak Jerzy
2005
KLASA A3 ABAKUS wychowawca klasy: Halina Sikorska
Tomasz Andrzejewski
Mateusz Andrzejewski
Szymon Bajon
Joanna Brzezińska
Dariusz Brzeziński
Tomasz Buchert
Dariusz Duda
Tomasz Gąska
Rafał Jasina
Mateusz Jusik
Bartosz Juszczak
Rafał Kabaciński
Marcin Kowiel
Mateusz Lisiecki
Olga Marszałek
Konrad Mofina
Natalia Piaskowska
Łukasz Przybył
Paulina Ratajczak
Marta Skalska
Mikołaj Skibiński
Mateusz Skowroński
Hubert Sójka
Jarosław Stachowiak
Wojciech Szmuc
Małgorzata Szymkowiak
Stanisław Woźniak
Andrzej Wróbel
Mikołaj Zimny
KLASA C3 COLUMBUS wychowawca klasy: Wojciech Wiecki
Karol Bandurski
Grzegorz Dubicki
Krystian Farat
Piotr Florysiak
Michał Kaczmarek
Krzysztof Kazimieruk
Izabela Kosicka
Wacław Kłos
Anna Król
Jan Lancmański
Agnieszka Malinger
Wiktor Maniecki
Zuzanna Mikołajczak
Elżbieta Nowak
Justyna Nowak
Piotr Nowicki
Angelika Paszkiewicz
Tomasz Piątek
Katarzyna Piechowiak
Daria Piwnicka
Tomasz Przewoźny
Bartosz Rogacki
Alicja Rura
Adam Rybicki
Dagny Stachowska
Dariusz Szudrzyński
Wiktoria Szydło
Michał Szymarek
Magdalena Tamborska
Maciej Twardowski
Joanna Urbanowska
Juliusz Wawrzyniak
Artur Zasadni
Monika Żuchowska
KLASA E3 EUROPA - wychowawca klasy: Teresa Bronowicka
Kornelia Boczkowska
Patrycja Cichoń
Monika Czerniak
Joanna Dutkiewicz
Łukasz Dybalski
Michał Fortuniak
Michał Friedrich
Jarosław Głodek
Maciej Jerzak
Eliza Kania
Anna Kruk
Filip Maćkowiak
Bartosz Majda
Julita Mańczak
Małgorzata Musiał
Roksana Najdek
Katarzyna Nowacka
Katarzyna Osipowicz
Maria Przybylska
Marzena Ratajczak
Kajetan Sikorski
Łukasz Skoczylas
Katarzyna Werbińska
Paulina Wierzba
Dobrosława Wierzbicka
Katarzyna Wojs
Jakub Zbierski
Anastazja Zydor
KLASA L3 LINGUA wychowawca klasy: Barbara Rapp
Jacek Dahlke
Anna Datko
Agnieszka Giecewicz
Dorota Grzegorek
Alicja Helak
Katarzyna Hofman
Anna Kołodyńska
Konrad Komorniczak
Natalia Kwaśna
Grzegorz Lewandowski
Beata Lisewska
Katarzyna Łukomska
Marianna Madalińska
Kamila Majchrzak
Jakub Marczyński
Zuzanna Mroczkowska
Anna Nowak
Marta Osińska
Kamila Pałaszewska
Robert Piechocki
Paulina Pieprzyk
Sylwia Poniedziałek
Monika Pinczyńska
Piotr Przybyła
Justyna Racek
Michał Radłowski
Karina Rejmer
Dobrochna Rewers
Katarzyna Rodziewicz
Alicja Rymkiewicz
Agnieszka Sobiak
Alicja Warczyńska
Natalia Weimann
Agata Wesołowska
Katarzyna Zazula
KLASA M3 - MEDICUS wychowawca klasy: Elżbieta Schwermer
Karolina Bora
Magdalena Cichocka
Ewa Dziewolska
Witold Fritzkowski
Magdalena Geisinger
Andrzej Hypki
Joanna Kaczmarek
Katarzyna Kaźmierczak
Ewa Krakowska
Aleksandra Król
Jadwiga Kulikowska
Michał Lesiak
Monika Leśniewska
Karina Michałowska
Natalia Napierała
Bartosz Neneman
Anna Nowak
Anna Pajkert
Agnieszka Pawłowska
Natalia Piechota
Radosław Plackowski
Joanna Ptaszyńska
Michał Rogacki
Bartosz Rypiński
Anna Sarnowska
Joanna Sieradzka
Natalia Siódmiak
Wiktor Synoracki
Agnieszka Trzcionka
Natalia Wilczak
KLASA 4W wychowawca klasy: Janina Szafarkiewicz
Ewa Bajbak
Martyna Barbaś
Małgorzata Bąbelek
Natalia Borek
Agnieszka Bukowska
Łucja Czyżewska
Anna Dybizbańska
Marta Figlerowicz
Hanna Kasprzak
Karolina Koszela
Joanna Kraśny
Wojciech Lipiak
Patrycja Michalak
Alicja Nowaczyk
Aleksandra Oracz
Arnaud Perinelle
Izabela Pertek
Joanna Pierożek
Marianna Pyda
Jakub Sikora
Joanna Skowrońska
Zuzanna Sobierajewicz
Daria Starybrat
Zofia Staszkiewicz
Marianna Szeib
Małgorzata Trzcielińska
Maciej Tupko
Marta Wyszyńska
Paulina Zydorowicz
2006
KLASA 3A wychowawca klasy: Tomasz Gronek
Amadeusz Andrzejewski
Tomasz Antkowiak
Maciej Bąk
Elżbieta Biegała
Rafał Danielczak
Piotr Frankowski
Agata Gallas
Anna Jankiewicz
Mateusz Jankowski
Ryszard Jędraszyk
Jakub Kaczmarek
Mateusz Komorniczak
Aleksandra Konstańczak
Agnieszka Kręglewska
Antoni Krokowicz
Anna Kryszczyńska
Marek Matuszak
Wojciech Mrówczyński
Dariusz Mróz
Tomasz Nikiel
Natalia Nowak
Tomasz Osiadło
Jakub Pawłowski
Małgorzata Pospiech
Rafał Rzeszotarski
Adam Sajna
Amadeusz Skiba
Michał Stangierski
Maciej Stryczniewicz
Maciej Szafarkiewicz
Barbara Tadzik
Piotr Turkowski
Jędrzej Wysocki
KLASA 3C wychowawca klasy: Małgorzata Sobańska
Magdalena Błażejewska
Piotr Brodnicki
Patrycja Buchert
Bogumił Czajkowski
Marcin Dondajewski
Aleksandra Drobnik
Joanna Dukat
Joanna Dziamska
Sara Florczak
Michał Forycki
Aleksandra Gałęska
Jan Goliński
Kinga Grzybowska
Wojciech Janiak
Joanna Jurkiewicz
Dominik Kajdan
Jakub Kuchta
Marcin Łojewski
Filip Misan
Jakub Nowak
Paweł Rosa
Agnieszka Schilling
Natalia Sieradzka
Jacek Skiba
Katarzyna Stępniak
Michał Tamowicz
Weronika Wałek
Adam Wierciński
Adam Woźniak
KLASA 3E wychowawca klasy: Maria Pakuła
Joanna Budzowska
Małgorzata Chełkowska
Krzysztof Drozdowicz
Rafał Duber
Bogna Gruchot
Agnieszka Gruszka
Mikołaj Kaczmarek
Aleksandra Klebusz
Szymon Koloch
Anna Kowalczyk
Diana Krasowiak
Adam Kupsik
Katarzyna Kurzyńska
Maria Kwiecińska
Natalia Macyra
Anna Matz
Natalia Nowicka
Katarzyna Pater
Wojciech Rost
Monika Różańska
Jakub Rudawski
Jagna Sobierajewicz
Natalia Staniszewska
Marianna Szajdak
Marta Szarszewska
Lidia Szatkowska
Dorota Szturemska
Anna Śron
Aleksandra Waligóra
Aldona Weber
Maciej Wróbel
KLASA 3G wychowawca klasy: Małgorzata Górzna
Paula Bednarz
Sara Ben Amer
Adrianna Blumczyńska
Mikołaj Belka
Karolina Chmielewska
Jakub Dobkiewicz
Piotr Giżewski
Marta Głowacka
Ewa Golińska
Joanna Grudzińska
Alicja Jakuszak
Hanna Kanecka
Klaudia Kotynia
Elżbieta Michalak
Ewa Nowicka
Luiza Philips
Karolina Prokopowicz
Karol Skibniewski
Alicja Sowiar
Joanna Starczewska
Marta Stelmaszyk
Stanisław Suchora
Radosław Szafranek
Barbara Szcześniak
Maria Szymiec
Natalia Tylman
Alicja Walczak
Joanna Wereda
Katarzyna Woźniak
Marta Zgrabczyńska
KLASA 3L wychowawca klasy: Ewa Wika
Olga Banaszyk
Patryk Barełkowski
Maria Bobrowska
Magdalena Bukowiak
Magdalena Cellary
Krzysztof Drews
Michał Figas
Paweł Głogowski
Michał Jankowski
Agata Katrusiak
Wiktoria Kaźmierczak
Joanna Klebusz
Anna Kostka
Błażej Krotoski
Agnieszka Kwiatkowska
Anna Łukomska
Mikołaj Musielak
Marta Nather
Jakub Nowicki
Kamila Olczyk
Adam Pelz
Katarzyna Pędzich
Joanna Piórewicz
Alicja Plenzler
Paulina Pokorzyńska
Tomasz Reich
Kamil Siemiński
Agata Szofer
Tomasz Taciak
Paweł Urbanowski
Agata Wenerska
Katarzyna Woźniak
Marta Zalewska
Zuzanna Zimny
KLASA 3M wychowawca klasy: Halina Szymańska
Agata Adamczewska
Paulina Banach
Patryk Bartkowiak
Dorota Bogajewska
Konrad Boral
Michał Cegłowski
Jakub Dutkiewicz
Teresa Ganowicz
Anna Hekmat
Piotr Iwański
Katarzyna Karcz
Tomasz Kawa
Michał Knopkiewicz
Iga Kondziela
Sylwia Kwiatek
Jacek Latos
Dawid Lewandowski
Radosław Lulkiewicz
Monika Mielcarek
Jędrzej Nowaczyk
Agata Ojdowska
Jakub Przybylski
Błażej Rozpłochowski
Patrycja Skitek
Katarzyna Stankowska
Katarzyna Szatkowska
Małgorzata Szkudlarek
Monika Śniechowska
Anna Świder
Katarzyna Wicher
Roman Zagrodnik
Maciej Zdun