(6kB) (7kB)
Internetowy serwis Wychowanków, Pedagogów i Uczniów
I LO i Gimnazjum im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

POSĄG KAROLA MARCINKOWSKIEGO - LISTA FUNDATORÓW

Lista została sporządzona w oparciu o dowody wpłat, przelanych na konto Stowarzyszenia. Uwzględnione są także wpłaty dokonane bezpośrednio u skarbnika - udokumentowane dowodami wpłat. Prezentowane poniżej zestawienia obejmują te przelewy oraz wpłaty, które zostały dokonane do 10 VI 2005 r.

Na liście znajdują sie również osoby, które w inny sposób przyczyniły sie do realizacji projektu budowy posągu dla PATRONA SZKOŁY.

Jeżeli pominęliśmy kogoś, to bardzo przepraszamy i prosimy o pilną informację na jeden z poniższych adresów:
my_z_marcinka@marcinek.net
gerard.sowinski@marcinek.net


WARTO także zatelefonować do Teresy Krokowicz tel. (061) 867 26 03.

Apelujemy, aby wszyscy "Wychowankowie "MARCINKA"" nadsyłali swoje aktualne adresy poczty elektronicznej - zapewni to szybki obieg informacji.

Zaglądajcie często na naszą stronę internetową: www.marcinek.net i zachęcajcie innych znanych Wam Wychowanków Szkoły, do zapoznania się z przybywającymi wciąż nowymi informacjami, zdjęciami itd !!!

Prosimy - informujcie koleżanki i kolegów ze szkolnej ławy o działaniach społeczności "MARCINKA"

WYRAŻAMY GŁĘBOKĄ WDZIĘCZNOŚĆ TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI NAS W REALIZACJI TEGO PROJEKTU

GRUPA INICJATYWNA BUDOWY SZKOLNEGO POSĄGU KAROLA MARCINKOWSKIEGO :
Barałkiewicz Marek, Chojnacka Alina, Drobnik Robert,
Krokowicz Teresa, Krokowicz Krzysztof, Krokowicz Władysław,
Lipiak Krzysztof, Smulski Przemysław, Sowiński Gerard,
Wójcicki Włodzimierz, Wybicki Zbyszek

OTO AKTUALNA LISTA OSÓB, KTÓRE PRZEKAZAŁY DAROWIZNY NA SZKOLNY POSĄG KAROLA MARCINKOWSKIEGO

PONIŻEJ PODSTAWOWEJ LISTY - ZNAJDUJE SIĘ ANEKS Z NAZWISKAMI TYCH OSÓB, KTÓRE WPŁACIŁY PÓŹNIEJ.
JESZCZE NIŻEJ - TRZECIA CZĘŚĆ LISTY DARCZYŃCÓW - LISTA FIRM, KTÓRE WSPARŁY BUDOWĘ.
Układ alfabetyczny
Alankiewicz Tadeusz Babst Włodzimierz Baczyński Alfred Barałkiewicz Marek
Basiński Jacek Przemysław Bednarek Wiesław Bekasiak Katarzyna Bekasiak Zbigniew
Blumska - Janiak Marta Blumska Kinga Blumski Aleksander Blumski Wiesław
Bogajewski Wojciech Bogucki Aleksander Borczyński Andrzej Braniecki Włodzimierz
Brzozowski Jacek Byrt Jerzy Caliński Tadeusz Chrempiński Andrzej
Ciesielski Kazimierz Ciesielski Ryszard Combs ? Grzebiliszewski Czajkowski
Czech Włodzimierz Czernik Janusz Dalz Jakub Dalz Tomasz
Danecki Ryszard Deręgowski Jan Dobrowolski Marian Domiszewski Jan
Drews Andrzej Drews Jan Drews Krzysztof Drews Krzysztof
Drews Maria Drobnik Aleksandra Drobnik Robert Dziamski Witold
Dziatkowiak Antoni Eder Michał Elzanowska Magdalena Elzanowski Marek
Elzanowski Tadeusz Fęglerski Mieczysław Filipowski Witold Florek Paweł Leopold
Franzkowiak Mikołaj Futro Jan Futro Katarzyna Futro Krzysztof
Futro Marian Gałęski Andrzej Gertig Katarzyna Gertig Krzysztof
Gertig Magdalena Gierdalska Bożena Głogowski Krzysztof Gniatkowska Jolanta
Gogołkiewicz Tadeusz Goliński Piotr Grottel Jolanta Grottel Marcin
Grudziński Andrzej Haglauer Wiktor Hansz Janusz Henicz Bożena
Henicz Marek Henicz Marianna Hetmański Wojciech Hypki Dominik Jacek
Idziak Hieronim Idźkowski Przemysław Jacek Robert Jaeger Jerzy
Jagniątkowski Michał Jakóbczyk Stanisław Jakubowski Zygmunt Jaroszyk Joanna
Jaroszyk Piotr Jarysz-Włudzik Hanna Jarzemski Marian Jaśkiewicz Jarosław
Jeziorkowski Andrzej Kabaciński Maciej Kaliszan Czesław Kamiński Jurand
Kapliński Oleg Kasprzak Bogusław Kieliszewski Tadeusz Kłos Wojciech
Kokotek Andrzej Kolanowski Joachim Kolasa Marek Konieczny Andrzej
Konieczny Jacek Konopiński Lech Kornecki Krzysztof Kozłowski Jerzy Łukasz
Kraszewski Piotr Krauss Andrzej Krawczyński Marian Krokowicz ? Franzkowiak Ewa
Krokowicz Antoni Krokowicz Katarzyna Krokowicz Krzysztof Krokowicz Łukasz
Krokowicz Magda Krokowicz Piotr Krokowicz Teresa Krokowicz Tomasz
Krokowicz Władysław Król Amadeusz Król Marek Kruger Zbigniew
Kruszona Ryszard Krygowski Tadeusz Kubiak Dagmara Kubiak Jerzy
Kujawska Marianna Kulesza Roman Kwiecień Janusz Lesicka Agata
Lesicki Zbigniew Libicki Jacek Linke Krzysztof Linke Michał
Lipiak Estera Lipiak Ewa Lipiak Krzysztof Lipiak Wojciech
Lubierski Krzysztof Łajp Bogumił Łasiński Marek Łożyńska ? Dondajewska Barbara
Maciejewski Jacek Maćkowiak Przemysław Madelski Krzysztof Marian Malik Jan Wojciech
Małuszyński Jacek Małecki Jerzy Małecki Krzysztof Mańkowski Andrzej
Marcinkowski Karol Marzec Michał Matuszak Henryk Matysek - Nowakowska Karolina
Mazurczak Tadeusz Meissner Artur Meissner Janusz Metzler Ryszard Stefan
Męczyńska Małgorzata Michalik Przemysław Misiorny Henryk Morski Igor
Musiał Maciej Musierowicz Małgorzata Nadolski Jacek Neufelat Barbara
Nitschke Antoni Nowak Grzegorz Nowak Jacek Nowakowski Piotr Marek
Olejniczak Adam Olewiński Piotr Ozdowski Sewer Pacholski Leszek
Pankowski Maciej Pankowski Michał Papla Anna Papla Jacek
Papla Zuzanna Pawlarczyk Aleksandra Perz Mirosław Karol Piaskowska Ewa
Piaskowski Tadeusz Pietras Sławomir Piosik Juliusz Piotrowska Iwona
Piotrowski Jacek Podeszwa Andrzej Połczyński Benon Połczyński Jan
Połczyński Romuald Pomin Jerzy Porawski Jacek Półturzycki Józef
Rachlewicz Grzegorz Rachlewicz Katarzyna Rajnowski ? Janiak Jacek Rewers Leszek
Ritter Jerzy Rok Stefania Roman Wojciech Romanowicz Irena
Rumatowski Karol Rzemyk Barbara Samulska ? Musiał Mariola Sarnowska Irena
Sarrazin Olgierd Sawicka Joanna Schweiger Maria Schweiger Michał
Siedlewska Zofia Siedlewski Andrzej Siekierczak Andrzej Sikorski Janusz
Sikorski Jerzy Skalmowski Wojciech Skarżyński Andrzej Sleboda Bogdan
Słodzinka Wojciech Słowiński Krzysztof Smulski Przemysław Smyła ? Kubiak Barbara
Sobiecki Andrzej Sojkin Bogdan Sojkin Marta Sołecki Jerzy
Sopa Józef Sowiński Gerard Sowiński Mikołaj Sowiński Roman
Sowiński Ryszard Stachowiak Marek Staszewski Ryszard Stawicki Piotr
Stryjska Małgorzata Stryjski Artur Stryjski Roman Stryjski Ryszard
Sutarski Konrad Szewczyk Maciej Andrzej Szukalski Edwin Szulce Jerzy
Szymańska Kinga Szymańska Teresa Szymański Krzysztof Szymański Leonard
Szymański Leonard Szymiec Eugeniusz Śliwiński Tomasz Śmigielska Wanda
Śmigielski Andrzej Święcicki Wojciech Tomaszewski Tadeusz Tomkiewicz Augustyn
Trochimowski Andrzej Trzeciakowski Lech Umbreit Michał Wajda Bartłomiej
Wajda Dominika Wajda Elżbieta Wajda Wojciech Walasek Jacek
Walkowski Wojciech Wandtke Błażej Wandurski Andrzej Węglarz Jan Marcin
Wiecki Wojciech Wiśniewski Marek Bolesław Wojnarska Maria Wołoszczuk Krzysztof
Woźnicki Andrzej Wójcicki Włodzimierz Antoni Wybicki Zbyszek Zajączkowski Maciej Krzysztof
Zalaszewski Waldemar Załubski Jan Zgodziński Andrzej Ziemiański Andrzej
Ziółkowska Maria Ziółkowski Adam Zubielik Piotr Zygarłowski Jakub
Zygarłowski Paweł Żuchowski Henryk Żukiel Maciej  
WPŁATY ZBIOROWE:
Grupa ABSOLWENTÓW rocznika 1951 - 55
Grupa ABSOLWENTÓW z klasy XI C rocznika 1965
reprezentant klasy - Stawicki Edward
ANEKS do LISTY DARCZYŃCÓW:
Barełkowski Patryk
Bucholc Krzysztof
Chrzanowski Jerzy
Frąckowiak Waldemar
Jankowski Krzysztof
Majewski Marek
Ramlau Renata
Ramlau Rodryg
Sękowski Maciej
Sikorska Wanda
Sikorski Leszek
Walory Eliza

Lista firm, które wsparły budowę szkolnego posągu Karola Marcinkowskiego

Okres trwania akcji zbierania Funduszy: kwiecień 2004 r. - maj 2005 r.
Stan aktualny na 10.06.2005r.
"BUDOM MARKET" Byrt i Wspólnicy
Adres : 61-881 Poznań, ul. Składowa 5
Tel: (0-61) 853 65 68
www: www.budom-market.com.pl
e-mail: info@budom-market.com.pl
Jerzy Byrt
"GELO" P.P - U Spółka cywilna
Adres : 62-002 Suchy Las, ul. Szkolna 84
"INSCENIZACJE i SCENOGRAFIE"
Adres : 61-814 Poznań; ul. Ratajczaka 21/9
Tel: (0) 603 126 545
Barbara Rzemyk
"PERFEKT - GAUL" i WSPÓLNICY Sp. Jawna
Adres : 60-317 Poznań, ul. Grodziska 11
Tel: (0-61) 867 12 67
"Supertape" Polska Sp.z. o. o.
Adres : Poznań, ul Skórzewska
Andrzej Zgodziński
"Victus" International Trading S.A.
Adres : 61-619 Poznań, ul. Naramowicka 150
Tel: (0-61) 823 83 69
www: www.victus.com.pl
e-mail: victus@victus.com.pl
Andrzej Siedlewski
"Yes" Biżuteria Sp. z o.o.
Adres : Poznań, ul. Świerzawska 1
Tel: (0-61) 861 11 00
www: www.yes.com.pl
e-mail: yes@yes.com.pl
Krzysztof Madelski
AGBUD SPECJALISTYCZNA FIRMA BUDOWLANA
Adres : 60-164 Poznań; ul. Wschowska 10
Tel: (0-61) 868 56 41
www: www.agbud.neostrada.pl
e-mail: agbud@poznan.home.pl
Andrzej Gałęski
Agencja Wydawniczo - Reklamowa "Wprost" Sp. z o.o.
Adres : 02-017 Warszawa; Millenium Plaza; al. Jerozolimskie 123a
Tel: (0-22) 529 11 00
www: www.wprost.pl
Marek Król
Biuro Handlowe Krokowicz
Adres : 60-359 Poznań, ul. Zbąszyńska 3
Tel: (0-61) 868 66 60
www: www.bhk.poznan.pl
e-mail: bhk@bhk.poznan.pl
Teresa i Krzysztof Krokowiczowie
Firma "CARRARA" B.M. Henicz
Adres : 61-680 Poznań; ul. Miętowa 14a
Tel: (0-61) 823 83 24
www: www.carrara.poznan.pl
Bożena i Marek Henicz
GLOB CARGO - STEFAN MICHALIK
Przemysław Michalik
Inter - Service Sp. z o.o.
Adres : 60-778 Poznań, ul. Orzeszkowej 18
Tel : (0-61) 865 75 46
www : www.inter-service.com.pl
e-mail: info@inter-service.com.pl
Andrzej Kokotek
Kamieniarstwo Ewa Piaskowska
Adres : 62-050 Mosina; ul. Torowa 26
Tel : (0-61) 813 29 94
www : www.kamieniarstwo.poznan.pl
Ewa i Tadeusz Piaskowscy
KANCELARIA ADWOKACKA
Adres : 61-803 Poznań; ul. Św. Marcin 9 lok. 8
Tel : (0-61) 851 61 30
e-mail : pankowski@poczta.sylaba.pl
Michał Pankowski
Labitech Sp. z o.o.
Adres : 60-321 Poznań, ul. Świerzawska 10
Tel: (0-61) 851 61 30
www: www.labitech.com.pl
e-mail: reklama@labitech.com.pl
Janusz Czernik
MJM Sp. z o.o.
Adres : 61-717 Poznań, ul. Kościuszki 101D/4
Jacek Papla
Morski Studio Graficzne Sp. z o.o.
Adres : Poznań, ul. Mielżyńskiego 27/29
Tel: (0-61) 851 85 69
www: www.morski.com.pl
e-mail: studio@morski.pl
Igor Morski
Novol Sp. z o.o.
Adres : 62-052 Komorniki, ul.Żabikowska 7/9
Tel: (0-61) 810 98 00
www: www.novol.pl
e-mail: novol@novol.pl
Piotr Olewiński i Piotr Nowakowski
P.U.H. Bonus POLIGRAFIA
Adres : 60-503 Poznań; ul. Wawrzyniaka 33
Tel: (0-61) 843 45 17
www: www.bonus.poznan.pl
e-mail: bonus@icpnet.pl
Bogusław Kasprzak
PHILIPS LIGHTING FAREL MAZURY
Adres : 64-920 Piła; ul. Kossaka 150
Tel: (0-67) 351 39 36
www: www.philips.farel.pl
Marek Łasiński
PPHU "CITO" Sp. z o.o.
Adres : 60-586 Poznań; ul. Botaniczna 34
Tel: (0-61) 847 49 62
www: www.pieluchomajtki.pl
e-mail: biuro@pieluchomajtki.pl
Włodzimierz Wójcicki
Restauracja Cocorico
Adres : 61-840 Poznań; ul. Świętosławska 9
Tel: (0-61) 663 61 15
Krzysztof Głogowski
SETON Jacek Małuszyński
Adres : 62-081 Przeźmierowo; Baranowo ul. Wspólna 8
Tel: (0-61) 816 19 30
www: www.seton.pl
e-mail: biuro@seton.pl
Jacek Małuszyński
Szkółka Drzew, Krzewów Ozdobnych i Róż
Adres : 61-318 Poznań - Krzesiny, ul. Rymanowska 3
Poznań, ul. Szczepankowo 71
Tel: (0-61) 879 83 04
Zbyszek Wybicki
Teatr Wielki im Stanisława Moniuszki
Adres : 60-967 Poznań, ul. Fredry 9
Tel: (0-61) 659 02 00
Sławomir Pietras
Telekomunikacja Polska S.A.
Adres : Warszawa ul. Twarda 18
Wojciech Roman
Wielkopolskie Towarzystwo Leasingowe S.A.
Adres : 60-312 Poznań, ul. Grunwaldzka 67
Tel: (0-61) 869 90 39
www: www.wtl-poz.com.pl
leasing@wtl-poz.com.pl
Jacek Nowak
Wyrób Galanterii Metalowej
Adres : 62-050 Mosina; ul. Dembowskiego 13
Tel: (0-61) 813 24 02
www: www.klamki-lipiak.pl
e-mail: klamki@klamki-lipiak.pl
Krzysztof Lipiak
Wytwórnia Pasz i Koncentratów "Janra" Sp. Jawna
Adres : 64-830 Margonin
Tel: (0-61) 283 51 25
Janusz Kwiecień, Michał Schweiger, Marek Stachowiak
Zakłady Metalurgiczne "POMET" S.A.
Adres : 61-022 Poznań, ul. Krańcowa 15
www: www.pomet.com.pl
e-mail: pomet@pomet.com.pl
Władysław Krokowicz
Żywiec - Trade Sp. z o.o.
Adres : 60-017 Poznań, ul. Bałtycka 33
Krzysztof Małecki

::: kliknij tu aby przeczytć APEL ORGANIZTORÓW :::